VYBRAT REGION
Zavřít mapu

RENATA PÁVKOVÁ, MGR.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Lékaři slib ministra přivítali

Jindřichův Hradec - Situace kolem výpovědí se v Jindřichově Hradci zatím nezměnila, všichni vyčkávajína výsledky plánovaných jednání.

V SOŠce pořádali Den otevřených dveří

VÝSTAVA MOTOREK . Den otevřených dveří se konal ve Střední odborné škole a učilišti v Jindřichově Hradci ve spolupráci s jindřichohradeckými firmami, se kterými mají ve škole v rámci studijních oborů mnoho společného.

Lékaři podepsali výpovědi

Jindřichův Hradec – Protest Děkujeme, odcházíme vyzývá lékaře k podání výpovědi jako nesouhlasu s nízkými platy.

Studentky fakulty chtějí aktivity předat mladším

Jindřichův Hradec – Studentky Fakulty managementu v Jindřichově Hradci Lucie Váchová a Veronika Zelená jsou hlavními organizátorkami předvánoční výstavy s kulturním programem.

Poplatky za plesy zmizí

Jindřichův Hradec – Zastupitelé budou v Jindřichově Hradci příští týden schvalovat důležité změny pro podnikatele.

Peníze na sportovní halu v Dačicích jsou na cestě

Dačice – Ještě minulé zastupitelstvo schvalovalo prodloužení termínu na splátku úvěru na sportovní halu v Dačicích.

Dětem ze školek jsou nejbližší české pohádky

Jindřichův Hradec – Učitelé a děti ze školek z celého okresu se vydali do jindřichohradeckého kulturního domu Střelnice, kde zhlédli vánoční představení Hvězdička betlémská.

Prodej vánočních stromků začal u supermarketů

Jindřichohradecko – Prodej vánočních stromečků odstartoval už i na Jindřichohradecku.

Ledové plochy jsou upravené

Jindřichohradecko – Třeskutý mráz nevadí milovníkům bruslení a provozovatelům ledových ploch.

Na přezutí lidé čekají už jen den

Ještě v nedávné době byly v pneuservisech fronty, lidé začali měnit obutí s první sněhovou kalamitou

Sbírka pomůže sportovci v boji se zákeřnou nemocí

Jindřichův Hradec – Svalová dystrofie, tak se jmenuje nemoc, kterou trpí zakladatel hokejbalového klubu Olymp v Jindřichově Hradci a externista Deníku Roman Pišný.

Lidé nakupují čertovské masky i kuriózní dárky

Jindřichův Hradec – Čertovské masky, andělská křídla a další doplňky mikulášské družiny teď nakupují lidé ve velkém.

Generálku státních maturit ve školách zvládli dobře

Jindřichohradecko – Na středních školách se od pondělí do čtvrtka konala generálka na státní maturity. Studenti si vyzkoušeli, jak jsou na tom se svými znalostmi a poznali, jakou formou se dále na jaře uskuteční také skutečná státní maturita. Součástí generálky byl didaktický test a písemná práce z českého jazyka a dále si studenti zvolili buď cizí jazyk nebo matematiku. Rovněž si mohli vybrat mezi lehčí a obtížnější částí.

Volební okrsek najdou lidé na úřední desce

Jindřichohradecko – Dnes ve 14 hodin začínají volby do zastupitelstev měst a obcí, v části Dačicka i do senátu.

Manipulace komunálních voleb je jen čirou spekulací

Jindřichohradecko – Do redakce Deníku se donesly určité spekulace o možném zmanipulování výsledků voleb v jedné z místních částí obce na Jindřichohradecku. Kontroly, které se o volbách konají, jsou však velmi přísné a hlavně časté.

Nová třída ve školce v Růžové ulici se dětem líbí

Jindřichův Hradec - Celá jedna nová třída vnikla v létě přebudováním školnického bytu a kapacita školky tak vzrostla o 19 dětí.

Politici slibují rozvoj nemocnice a také obchvat

Dačice – V Dačicích se v komunálních volbách letos uchází o hlasy voličů 7 politických stran a uskupení (ODS, ČSSD, SNK–ED, KDU–ČSL, Změna pro Dačice, KSČM a Moravané).

Jihočeský vrabčák zlákal včera diváky na Střelnici

Jindřichův Hradec - Druhé čtvrtfinále pěvecké soutěže Jihočeský vrabčák se uskutečnilo včera v kulturním domě Střelnice v Jindřichově Hradci.

Své ano si snoubenci řekli včera v pivovaru

Třeboň – Krásné magické datum 10. 10. 2010 si pro svůj velký den vybrali včera snoubenci Jana Podlešáková a Jiří Suchan. Zvolili si však také originální místo, a to třeboňský pivovar Regent. Proč se tak rozhodli?

Maturity nanečisto začaly

Jindřichohradecko – Dnes startuje na středních školách generálka státních maturit, jejíž výsledky by měly být známy začátkem listopadu. Na generálku se ve školách na Jindřichohradecku řádně připravovali.

Deník představuje: Oddělení LDN v Dačicích

Dačice /ROZHOVOR/ – Předsedkyně představenstva dačické nemocnice Miroslava Člupková představila Deníku oddělení léčebny dlouhodobě nemocných a zároveň popsala nejdůležitější změny v nemocnici.

Lávku přes Vajgar lídři nechtějí

Jindřichův Hradec – Když v horizontu uplynulých dvou let zveřejňoval Deník, většinou na čtenářské straně, několik článků coby volání po propojení sídliště Vajgar s centrem města přes rybník pomocí lávky pro pěší a cyklisty, zdála se tato myšlenka mnohým jako utopistická, až snílkovská.

Pod Javořicí se konalo klání hasičského potěru z celého okresu

Studená /Lidé sv. Floriána/ – Areál lyžařského vleku ve Studené proměnili místní hasiči na závodiště pro 124 mladých hasičů, kteří přijeli změřit své síly v disciplínách podzimního kola Hry Plamen.

Milovníci plavání v bazénu reprezentovali město

Jindřichův Hradec – Každý, kdo ve středu navštívil jindřichohradecký plavecký bazén, se mohl zúčastnit soutěže měst v plavání.

Strmilovští budou mít centrum pro mládež

Strmilov, Jindřichův Hradec – Ve Strmilově bude dnes otevřeno nové středisko pro děti a mládež, které zde otevírá Diecézní charita České Budějovice ve spolupráci s městem Strmilov. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež POGO ve Strmilově bude otevřeno dnes ve 14 hodin v Tyršově ulici číslo 366. Centrum je určeno mládeži od 6 do 15 let.

Otevřené dveře bude mít dnes také Centrum sociálních služeb v České ulici

Jindřichův Hradec – V rámci celorepublikového Týdne sociálních služeb se uskuteční Den otevřených dveří také v Centru sociálních služeb v České ulici v Jindřichově Hradci.

Zdravý zoubek pomáhá dětem předejít zubním kazům

Jindřichův Hradec – Studentky jindřichohradecké střední zdravotnické školy navštívily včera v rámci projektu Zdravý zoubek žáky prvního stupně 3. základní školy v Jindřichově Hradci.

Lidé mohou zítra reprezentovat město v plavání

Jindřichův Hradec – Město Jindřichův Hradec se i letos zapojilo do celostátní soutěže měst v plavání 500 krát 100 metrů.

Zařízení poskytující sociální služby otevřou své dveře

Jindřichohradecko – Tento týden bude v celé České republice ve znamení sociálních služeb. Týden sociálních služeb vyhásilo už podruhé ministerstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Dveře otevře veřejnosti hned několik zařízení na Jindřichohradecku, kde se budou moci návštěvníci seznámit s poskytovanými službami a činností klientů.

Mladí hasiči z celého okresu změří zítra své síly v podzimním kole Hry Plamen

Studená – Sbor dobrovolných hasičů (SDH) ve Studené pořádá zítra celookresní podzimní kolo celostátní Hry Plamen pro mladé hasiče a dorost z jindřichohradeckého okresu. Hra je rozdělena na dvě části nynější podzimní kolo je Závod požárnické všestrannosti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení