STAŇKOV – DEŠNÁ 5:2 (4:2)
Hraničář měl raketový start a v 17. minutě vedl již 3:0. Další možnosti navíc domácí fotbalisté trestuhodně zahazovali. V závěru první půle Dešná snížila na dvoubrankový rozdíl a po změně stran se ještě snažila utkání zdramatizovat.
„V 70. minutě však hosté inkasovali z penalty popáté a zbytek duelu už se tak odvíjel v poklidném tempu," poznamenal Josef Bušta, předseda staňkovských fotbalistů.
Branky: 15., 17., 23. Studnička, 5. Vonka st., 70. Fleischman (11) – 20. Müller, 40. Novotný. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

POPELÍN – STRÁŽ 1:5 (0:4)
V prvním poločase domácí fotbalisté propadli a celý ho prospali, takže pro hráče Stráže nebyl příliš velký problém čtyřikrát rozvlnit síť za popelínským brankářem. Po změně stran se tak za rozhodnutého stavu dohrávalo spíše z povinnosti.
Branky: 75. Tolkner (11) – 30. a 89. Čurda, 21. D. Přílepek, 33. Jančura, 40. Koudelka. Rozhodčí: Jann. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

ST. HLÍNA – NOVOSEDLY 0:2 (0:1)
Místní derby se hrálo večer pod umělým osvětlením a nenechala si jej ujít ani početná divácká obec.
„Ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Aktéři utkání se tak vyhnuli úmornému vedru," kvitoval jednatel FK Stará Hlína Jan Hrubý.
Zápas začal poměrně zostra a záhy musel po srážce s protihráčem putovat na pohotovost k zašití tržné rány domácí Šauer. Hrálo se poměrně svižně, Novosedly měly mírnou převahu, ale kromě Mazancem nastřelené tyče k vidění mnoho šancí nebylo. Uhodilo až ve 32. minutě, kdy po rohovém kopu míč doputoval na neobsazeného Hladílka, a ten z voleje zajistil hostům vedení. V obdobném duchu se nesl i druhý poločas, v němž po trestném kopu pečetil vítězství svého celku Poborský.
Branky: 32. Hladílek, 76. Poborský. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 2:2. Diváci: 110.

ČÍMĚŘ – SUCHDOL B 5:4 (1:1)
Během úvodní čtvrthodinky měli domácí hráči na noze dvě tutovky, ale z ojedinělé akce se do vedení dostal suchdolský celek. Číměř krátce před pauzou srovnala krok a po obrátce vytáhla vedení až na 4:1. Hosté však nesložili zbraně a zlobili až do konce, takže se nakonec zrodilo hokejové skóre.
„O výsledek jsme se nakonec ještě strachovali. Za premiérové body můžeme děkovat především brankáři Václavu Kupkovi a také Petru Bobálovi, kteří byli nejlepšími muži na trávníku," pochválil opory vedoucí mužstva Číměře František Adamec.
Branky: 43. a 87. Mol, 54. a 59. Bobál, 72. F. Náprava – 14. Kuchyňka, 77. F. Rácik, 82. Gorný, 89. Kollmann. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 3:4. Diváci: 80.

STUDENÁ – STRMILOV 2:3 (1:1)
Vyrovnané partii by zřejmě daleko více slušela remíza. Studená dvakrát vedla, ale náskok neudržela a o osudu střetnutí tak rozhodla 70. minuta, kdy hostující Ondřej Přibyl zajistil svému celku z pokutového kopu zisk tří bodů.
„Vyhrál šťastnější tým. Kromě gólových momentů příliš dalších příležitostí k vidění nebylo. Ocenění si z našeho mužstva zaslouží oba mladíčci Šára a Podolský," podotkl činovník FK Studená Karel Duchoň.
Branky: 12. Mitas, 61. Lindourek – 39. Dohnal, 70. D. Hanzal, 74. O. Přibyl (11). Rozhodčí: Svítil. Diváci: 70.

KLIKOV – K. ŘEČICE B 5:0 (3:0)
Blesk měl celé utkání plně pod kontrolou a v pohodě si dokráčel pro první vítězství v sezoně. Základ k úspěchu položil třemi trefami v úvodním dějství, na něž po změně stran ještě navázal dalšími dvěma góly Ladislav Michal.
„Na Řečici se asi podepsala vysoká porážka v minulém kole ve Slavonicích. škoda, že jsme neproměnili i další možnosti, kterých jsme měli celou řadu. Věříme, že jsme se odrazili k lepším výkonům a výsledkům," uvedl Václav Bednář, organizační pracovník klikovského Blesku.
Branky: 50. a 80. Michal, 10. Němec, 35. Čapek, 40. Mužík. Rozhodčí: Bumba. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

ST. HOBZÍ – SLAVONICE 1:3 (1:0)
Na derby bylo zvědavo na 130 diváků, kteří sledovali atraktivní fotbal. Staré Hobzí mělo v první půli více trpělivosti a odměnou za to byl vedoucí gól, o nějž se postaral Ondřej Lička. Domácí útočník však musel být ve druhém poločase nuceně střídán a putoval do nemocnice na šití. To domácí tým rozhodilo a Slavoničtí během devíti minut zcela otočili vývoj ve svůj prospěch.
„Domnívám se, že šlo o velice vyrovnaný souboj se šťastnějším koncem pro soupeře. V době, kdy jsme byli lepší, došlo ke zranění Ličky, což nás dost poznamenalo," poznamenal trenér Dyje Staré Hobzí Pavel Fabeš.
Branky: 30. Lička – 71. a 77. Balík, 68. Bártů (11). Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Václav Zejda). Diváci: 130.