Fotbalisté Číměře prohráli ve Staré Hlíně a z vedoucí pozice se propadli až na čtvrté místo. Do čela se tak po výhře v Kunžaku vyhoupl Klikov, v klidu však jeho hráči rozhodně být nemohou, neboť rozdíly jsou minimální a pátá Studená na ně ztrácí pouhé tři body. Druhou výhru v sezoně si připsalo společenství Halámek a Hranic a opustilo poslední příčku, na níž klesla Stráž.

KUNŽAK – KLIKOV 2:3 (1:0)
V prvním dějství měl nováček herně navrch a zásluhou Riga proměnil jednu ze dvou svých šancí. Ve druhé půli však Klikov přidal a otočil skóre. Domácí tým sice za čtyři minuty srovnal stav, ale na trefu Čapka ze 75. minuty už odpovědět nedokázal.
„Byl to bláznivý zápas s nešťastným koncem pro nás. Druhý poločas jsme sice nezvládli takticky, ale i tak by duelu více slušela remíza," domnívá se trenér Kunžaku Karel Loukota."
Branky: 27. Rigo, 65. Ferdan – 52. Přílepek, 61. Plucar, 75. Čapek. Rozhodčí: Picka. ŽK: 2:1. Diváci: 60.

Č. VELENICE – STRÁŽ 2:0 (2:0)
V první šanci Velenic Jiří Mikl orazítkoval pouze tyč, a tak převahu favorit zúročil až po půlhodině zásluhou Arvaje. Chvíli na to pak Mikl zahodil pokutový kop, ale nemuselo jej to tolik mrzet, neboť krátce před pauzou přidal Mikudim po přesném centru Malaníka hlavou druhý gól. Po změně stran převzala otěže hry Stráž, v koncovce se však nedokázala vůbec prosadit.
„Uspokojili jsme se náskokem a ve druhé půli to z naší strany nebylo dobré. V závěru jsme si však výsledek zkušeně pohlídali," poznamenal Karel Macho, předseda velenického klubu.
Branky: 31. Arvaj, 41. Mikudim. Rozhodčí: Cigáň. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

STRMILOV – STUDENÁ
2:6 (2:5)
Domácí tým měl raketový start a po pěti minutách vedl 2:0. Jenže Studená vzápětí snížila a v 17. minutě dorovnala skóre. Poté začal úřadovat hostující Josef Šimánek, který do přestávky stihl hattrick a zkoprnělým strmilovským fotbalistům zasadil K.O., z něhož se ve druhém poločase už neprobrali a naopak ještě jednou inkasovali.
„Bylo to fiasko, těžko něco dodávat. Snad jen poděkovat fanouškům, kteří na nás i přes značně nevyrovnané výkony a výsledky nezanevřeli," nebylo do řeči strmilovskému kouči Karlu Urbánkovi.
Branky: 1. Procházka, 5. Šuba (pen.) – 36., 38. a 42. J. Šimánek, 17. a 54. Lindourek, 6. Šára. Rozhodčí: Vican. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

ST. HLÍNA – N. BYSTŘICE B/ ČÍMĚŘ 4:1 (2:1)
Hosté přišli o pozici lídra v utkání, které se jim příliš nevyvedlo. Přestože je už v 7. minutě poslal do vedení Mol po zaváhání jinak výborně hrajícího stopera Anichobera, neradovali se dlouho, neboť Marek o tři minuty později vyrovnal. Stará Hlína poté v defenzivě už nechybovala, byla mnohem aktivnější a trpělivě si připravovala šance, z nichž tři dokázala zužitkovat.
„Chováme se jako Jánošík, chudým dáváme, čímž myslím ztráty s Kunžakem, Stráží či Starým Hobzím, ale naštěstí bohatým bereme. Po utkání zavládla spokojenost s výkonem i výsledkem," usmíval se jednatel Staré Hlíny Jan Hrubý,
Branky: 10. Marek, 32. Kadlec, 73. Chmátal, 92. M. Pfeifer – 7. Mol. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (91. Nižník). Diváci: 40.

STAŇKOV – SUCHDOL B
6:1 (3:1)
Suchdolské béčko šlo do vedení už ve 3. minutě, ale domácí celek brzy vyrovnal a do konce poločasu získal dvoubrankový náskok. Po obrátce se hosté snažili nepříznivý vývoj ještě zvrátit, ale Staňkov jim toho příliš nepovolil a navíc přidal další tři trefy.
„Vysoké vítězství před zápasem asi nikdo nečekal, protože poslední roky se nám na Suchdol moc nedařilo. Ale povedlo se, navíc jsme se po delší době sešli ve slušné sestavě," radoval se šéf Hraničáře Josef Bušta.
Branky: 10. a 85. R. Novák, 14. Černoch, 33. Jecha, 53. Rožboud, 88. Studnička – 3. Kamiš. Rozhodčí: Honzík. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

ST. HOBZÍ – POPELÍN
1:2 (1:1)
Staré Hobzí postrádalo několik tradičních opor a než si sestava „sedla", Popelín se rychle ujal vedení, o které přišel těsně před přestávkou. Ve druhé části domácí fotbalisté zvýšili úsilí, bojovali, střelecky však vyšli naprázdno a deset minut před koncem navíc po chybě v defenzivě dostali rozhodující úder.
„Na zvrat už jsme pak nenašli sílu," zmínil trenér Starého Hobzí Pavel Fabeš.
Branky: 44. Štibich – 3. Doležal, 80. Stejskal. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:1. Diváci: 25.

HALÁMKY/HRANICE
– NOVOSEDLY 2:0 (1:0)
Domácím fotbalistům se hned v úvodní minutě povedla kombinační akce, kterou přesně zakončil Novák. Jinak se hrál vyrovnaný duel, v němž se šance rodily na obou stranách. Společenství H+H ve druhé půli vyvstala komplikace, když po druhé žluté kartě v 58. minutě putoval pod sprchy Michal Slavík.
„Naši hráči se však semkli a za zády navíc měli vynikajícího brankáře Záviše, jenž Novosedlům zneškodnil pět tutovek i pokutový kop," uvedl vedoucí domácího mužstva Ladislav Slavík.
Pečeť na druhé vítězství v sezoně dal nádhernou střelou z trestného kopu z 35 metrů Ladislav Slavík ml.
Branky: 1. P. Novák, 79. L. Slavík. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (58. M. Slavík). Diváci: 50.