Okresní přebor mužů - 9. kolo
Dešná – St. Hobzí 1:2 (1:1), Šteif (11) – Švarc, Štibich.
Novosedly – Hranice 4:2 (1:1), Melichar 2, Šmíd, Viščur – P. Herzog, R. Herzog.
Strmilov – Horní Žďár 2:1 (0:1), T. Dohnal 2 – Beran.
Halámky – Stráž 2:4 (1:0), M. Slavík, Gráf – Z. Mládek 2, Petr Přílepek, Šimánek.
Jarošov – St. Hlína 2:5 (0:2), J. Musil, Vajda – Puhlovský, Ködel, Hadač, Kolík, M. Pfeifer, ČK: 0:1 (Puhlovský).
Břilice – Chlum 5:3 (3:2), Z. Vaníček 2, T. Kučera, R. Kroupa, Zegermacher – Eliáš, J. Flaška, Hešík (11).
Suchdol B – Studená 4:3 (0:2), Březina 2, Vochozka, Gorný – Lojka 2 (1x11), P. Adamec.
Okresní soutěž mužů sk. A - 7. kolo
Chlum B – Rapšach 1:1 (1:0), Smrž (11) – M. Šroub (11).
Nová Ves – Majdalena 4:4 (3:2), Bumba, Tetík, Kolafa, Harazím – O. Šrom 2 (1x11), Honzík 2.
Č. Velenice B – Staňkov 2:1 (1:0), Schmidt, Novotný – Mutina.
Buk – Lásenice 1:2 (0:0), Kollár – Binh Le Than, R. Jon.
K. Řečice B – Deštná 4:5 (2:4), Pozníček 3, Šenkýř – Řepa 2, Maršák, Baláž, Klokner.
Plavsko – Lodhéřov 3:0 (1:0), Bureš, Pouska, Jiří Heřmánek.
Okresní soutěž mužů sk. B - 7. kolo
Popelín – Číměř 2:2 (0:2), M. Zaňák, Stejskal – J. Drábik, Záhorka.
Peč – Č. Rudolec 2:3 (1:0), Dohnal, Novák – Bártů, Med, Jindrák.
Cizkrajov – N. Včelnice B 3:6 (3:2), Březina 3 – Holický 2, Blažek 2, Matějka, L. Šlapanský.
Třebětice B – Kunžak 3:3 (0:2), M. Choloděnko, Macků, V. Habr – Winkler 2, Mašek.
N. Bystřice B – Horní Pěna 2:2 (1:0), L. Novák, Staš – P. Plucar 2.
Okresní přebor mužů
1. Chlum 9 7 1 1 36:13 22
2. Studená 9 6 2 1 28:12 20
3. Suchdol B 9 6 1 2 18:10 19
4. St. Hlína 9 6 0 3 20:12 18
5. Břilice 9 5 1 3 27:17 16
6. Strmilov 9 4 3 2 11:8 15
7. St. Hobzí 9 5 0 4 16:17 15
8. Stráž 9 4 1 4 15:15 13
9. Horní Žďár 9 3 3 3 8:16 12
10. Dešná 9 2 3 4 9:14 9
11. Novosedly 9 3 0 6 14:21 9
12. Halámky 9 1 3 5 12:25 6
13. Jarošov 9 0 2 7 10:25 2
14. Hranice 9 0 2 7 9:28 2
Okresní soutěž mužů sk. A
1. Plavsko 7 6 0 1 18:4 18
2. Lásenice 7 5 2 0 21:9 17
3. Deštná 7 5 0 2 27:22 15
4. Č. Velenice B 7 4 1 2 18:14 13
5. Staňkov 7 4 0 3 19:16 12
6. Lodhéřov 6 3 1 2 18:13 10
7. K. Řečice B 7 2 2 3 13:15 8
8. Nová Ves 7 2 1 4 15:21 7
9. Rapšach 6 1 2 3 9:16 5
10. Buk 7 1 1 5 7:12 4
11. Majdalena 7 0 3 4 13:24 3
12. Chlum B 7 0 3 4 13:25 3
Okresní soutěž mužů sk. B
1. Popelín 7 6 1 0 27:7 19
2. Kunžak 7 5 1 1 28:11 16
3. Č. Rudolec 6 4 0 2 12:11 12
4. Číměř 6 3 2 1 28:7 11
5. N.Včelnice B 6 3 0 3 16:20 9
6. Třebětice B 6 2 2 2 14:16 8
7. N. Bystřice B 6 2 1 3 12:15 7
8. Cizkrajov 7 2 0 5 15:31 6
9. H. Pěna 7 1 2 4 12:25 5
10. St. Město 6 1 1 4 10:17 4
11. Peč 6 0 2 4 8:22 2