Okresní přebor mužů - 4. kolo
Studená – Novosedly 3:1 (0:1), P. Adamec, Dvořák (11), Podolský – Poborský.
Klikov – St. Hobzí 3:2 (2:1), Plucar, Mužík, Čapek – Veverka, Vlasák.
Staňkov – K. Řečice B 3:0 (1:0), Studnička, Vonka ml., Pletka.
Popelín – Slavonice 0:3 (0:3), M. Bodlák, D. Bártů, Křižka.
St. Hlína – Dešná 3:0 (0:0), Šrom 2, Hadač.
Číměř – Stráž 7:3 (4:0), Bobál 2, F. Náprava 2, Mol, Machatý, J. Drábik – Šimánek, Tomášek, Koudelka, ČK: 1:0 (Kupka).
Strmilov – Suchdol B 2:2 (1:2), Popelka, Procházka – F. Rácik 2.
Okresní soutěž mužů sk. A - 4. kolo
Lodhéřov – Č. Velenice B 0:3 (0:0), Latifi, Sokol, Filip.
Rapšach – Nová Ves 1:0 (0:0), Gráf.
Horní Žďár – Halámky /Hranice 1:3 (1:2), Jarkovský (11) – P. Novák, Slonek, Havel.
Deštná – Majdalena 2:1 (1:0), Holec, P. Baláž – P. Bezemek (domácí Holec a Baláž nedali penaltu).
Plavsko – Lásenice 3:0 (2:0), Březovjak 2 (1x pen.), Vejsada.
Okresní soutěž mužů sk. B - 2. kolo
Peč – St. Město 3:0 (1:0), Musil, Popjak, Josef Novák.
Třebětice B – Kunžak 1:5 (1:2), Macků – Hudziec 2, Vopravil, Süssenbeck, Rigo.
Č. Rudolec – Jarošov 2:1 (1:0), Z. Bártů, Med – Tůma.
Slavonice B – Strmilov B 4:2 (4:1), Zrůcký 2, Balík, Deutschar (pen.) – O. Přibyl (pen.), Janák.
N. Včelnice B – Cizkrajov 6:2 (4:2), Holický 4, J. Zikmund, M. Blažek – Bureš, Volráb.
Okresní přebor mužů
1. Slavonice⋌ 5 5 0 0 24:6 15
2. Studená⋌ 5 4 0 1 15:9 12
3. Strmilov⋌ 5 3 1 1 11:7 10
4. Klikov⋌ 5 3 0 2 12:8 9
5. Novosedly⋌ 5 3 0 2 10:7 9
6. St. Hlína⋌ 5 3 0 2 6:3 9
7. Staňkov⋌ 5 3 0 2 12:12 9
8. Stráž⋌ 5 2 0 3 16:16 6
9. Číměř⋌ 5 2 0 3 17:18 6
10. St. Hobzí⋌ 5 2 0 3 10:11 6
11. Popelín⋌ 5 2 0 3 8:16 6
12. K. Řečice B⋌ 5 1 1 3 5:19 4
13. Suchdol B⋌ 5 0 1 4 10:16 1
14. Dešná⋌ 5 0 1 4 6:14 1
Okresní soutěž mužů sk. A
1. Halámky/Hranice⋌ 4 4 0 0 22:2 12
2. Č. Velenice B⋌ 4 3 1 0 12:5 10
3. Nová Ves⋌ 4 2 0 2 13:8 6
4. Rapšach⋌ 3 2 0 1 5:6 6
5. Plavsko⋌ 4 2 0 2 11:12 6
6. Buk⋌ 3 1 1 1 5:5 4
7. Lodhéřov⋌ 4 1 1 2 6:7 4
8. Horní Žďár⋌ 3 1 0 2 6:8 3
9. Deštná⋌ 4 1 0 3 4:24 3
10. Majdalena⋌ 4 0 2 2 6:9 2
11. Lásenice⋌ 3 0 1 2 3:7 1
Okresní soutěž mužů sk. B
1. Slavonice B⋌ 2 2 0 0 7:3 6
2. Peč⋌ 2 2 0 0 5:1 6
3. Č. Rudolec⋌ 2 2 0 0 3:1 6
4. N. Včelnice B⋌ 2 1 0 1 7:5 3
5. St. Město⋌ 2 1 0 1 3:4 3
6. Cizkrajov⋌ 2 1 0 1 7:8 3
7. Kunžak⋌ 2 1 0 1 7:6 3
8. Jarošov⋌ 2 0 0 2 2:4 0
9. Strmilov B⋌ 2 0 0 2 2:5 0
10. Třebětice B⋌ 2 0 0 2 2:8 0