BAVOROVICE – N. BYSTŘICE 4:1 (1:1)
Jozef Košťál, trenér Jiskry Nová Bystřice (4. místo):
„Zápas se pro nás zpočátku vyvíjel poměrně příznivě a domácí jsme přehrávali jak v běžeckých, tak i v osobních soubojích, z čeho pramenily naše šance. Hned v úvodní minutě pálil Bobál, ale brankář míč vytěsnil na roh, ve 3. minutě po samostatné akci Havla skončil balon na břevně soupeřovy branky. V 8. minutě pěkně zakombinovali Pacholík, Beneš a Havel a tuto akci domácí ukončili jen za cenu faulu. Z nařízeného trestného kopu pak Kuchař jen těsně minul branku. Pak se osmělili i domácí a po chybách v obraně nám pěkně zatápěli. Od té doby se hra vyrovnala a hrál se oboustranně útočný fotbal, když si každé mužstvo vytvořilo gólové příležitosti. Jednu z nich v 39. minutě Havel využil a poslal nás do vedení. Mužstvo najednou chtělo zápas rozhodnout a všichni se vrhli do útoku, což byla voda na mlýn pro domácí, kteří po hrubce v naši obraně ve 45. minutě srovnali. Gól do šatny náš další výkon poznamenal. Po změně stran jsme inkasovali hned ve 48. minutě, což byl zlomový moment utkání. Ještě jsme si sice dokázali připravit nějaké šance, ale nepodařilo se nám je patřičně zakončit. V 65. minutě Bobál zbytečně vyvážel míč po pravé straně, přihrál na obsazeného Kostku, kterému protivník na půlící čáře balon odebral, domácí zatáhl míč a z následného centu zvýšili na 3:1. O pět minut později navíc Bavorovice přidaly čtvrtý gól. Od té chvíle jsme vytáhli hru na tři útočníky a snažili se s vývojem ještě něco udělat, ale výsledkem byla jen Pacholíkova střela nad branku a Havlova tyč. Konečné skóre bohužel odpovídá naši hře ve druhé půli.“

JISKRA NOVÁ BYSTŘICE
Plachý – Chuda, Kuchař, Bobál, Steklý – Feytl, Budoš, Beneš (75. R. Schramhauser), Kostka – Pacholík, Havel.

ČTYŘI DVORY – DAČICE 2:3 (2:0)
Roman Novák, trenér Centropenu Dačice (8.):
„Soupeř byl v úvodní půlhodině mnohem aktivnější, těžil zejména z rychlých úniků a po nich také ve 25. a 30. minutě vstřelil obě své branky. Nám se do té doby nedařilo kombinovat, ale domácí nám pak roli trochu usnadnili, neboť se zbytečně brzy zatáhli a začali bránit výsledek. Náš výkon se také postupně zlepšoval, ale ještě nám nevycházela finální přihrávka a zakončení. Do druhé půle přišel na hřiště Krtek a hru výrazně oživil, navíc přihrál Jindrovi na kontaktní gól. Za dalších deset minut bylo vyrovnáno, to když se z trestného kopu z pětadvaceti metrů přesně trefil Toman. V 80. minutě pak obrat dokonal znovu Jindra, který po pohledné akci nic zbytečně nevymýšlel a nekompromisně zavěsil. V závěru domácí ve snaze vyrovnat vyvinuli tlak, ale i díky brankáři Ferdanovi, který zneškodnil tři stoprocentní šance, už se nám povedlo cenné vítězství udržet. Chtěl bych hráče ocenit za to, že ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a podařilo se jim vývoj otočit. Na druhou stranu však nelze přehlédnout, že v naší defenzivě máme ještě poměrně značné rezervy.“

T. Ferdan – Černý, Kiessling, M. Ferdan, Nosek (46. Krtek) – Jindra (80. Popjak), Lojka, Celý, P. Novák – Toman, Mir. Mikšíček.