Sedlice – Prachatice 1:1 (0:0) – Domácí mužstvo v tomto zápase podalo zlepšený výkon, i když proti nim nastoupilo mužstvo jara, které zatím neprohrálo a navíc nedostalo ani branku. Po bezbrankovém poločase se domácí v 55.minutě mohli radovat. To Petr Hornát přesným centrem našel hlavu Jiřího Čabrádka a bylo to 1:0. Hosté se s tím nechtěli smířit a snažili se o vyrovnání. V 82. minutě mohl definitivně zápas rozhodnout Lukáš Káňa jenž utekl obraně hostů obstřelil vyběhnuvšího Jirkala, ale jeho střela o centimetry minula branku. Již se zdálo, že všechny body zůstanou doma, ale v 88. minutě po zbytečném faulu domácích se kopal trestňák, na který si naběhl Petr Hovorka a také hlavou srovnal na 1:1.

Rudolfov – Jankov 0:2 (0:0) – O osudu utkání rozhodl hostující střelecky disponovaný Štefl. Trefil se ve 47. a v 60. minutě. Rudolfovští mají v této sezoně v dolních patrech tabulky krajského přeboru velké starosti. Možná i proto se vrhli do útočení, jenže jejich šance zůstaly nevyužity (Novák), a tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu. Po obrátce hned po příchodu z kabin se trefil Štefl, pak už se hostům evidentně dýchalo lépe. Právě Štefl výhru Jankova korunoval druhým úspěchem. Jankovu bodovou radost nepokazil ani moment ze závěru zápasu, kdy byl po druhé ŽK vyloučen Maršán.
ŽK: 2:6, ČK: 0:1 (90. Maršán) Diváků: 120.

Písek B – Třeboň 2:0 (1:0) – První gól za domácí tým dával Rosůlek. Dostal balon na přední tyč, prokázal svoje kvality z vyšších soutěží, dal špičku kopačky před obránce a dal na 1:0. Ve druhém poločase na 2:0 zvýšil Škulina, po šesti minutách pobytu na hřišti, kdy vystřídal Chytrého, se míč z levé strany dostal před branku, tam ho hostující hráči nedokázali odvrátit, k odraženém balonu se dostal právě Škulina a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.
ŽK 0:2 (Cahyna, Wolf), rozhodčí: Dunovský – Hodánek, Šimšík. Diváci: 70.

Osek – Soběslav 2:1 (2:0) – První poločas se odehrál za velké převahy domácích. Ve 21. minutě už byl stav 2:0. Domácí měli spoustu šancí, které ještě nevyužili. Ve druhém poločase se hra lehce vyrovnala. Osek nevyužil další šance a hosté v 80. minutě snížili. V poslední minutě Soběslavští měli obrovskou šanci, ale brankář Vokatý bravurně zasáhl.
Rozhodčí: Babka, diváků 100.

Veselí – Bavorovice 2:0 (1:0) – Ve Veselí se hrál fotbal velice slabé krajské úrovně.V prvním poločase byli domácí aktivnější a dokázali si vypracovat celou řadu šancí. Míč do branky Bavorovic ale dokázal poslat pouze Sokolt ve 38. mnutě, po střele Fichtnera do tyče. Hosté měli největší příležitost ve 13. minutě, ale Haluška trefil ze dvou metrů pouze nohy brankáře Píchy. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Domácí měli mírnou převahu. Brankově ji dokázal vyjádřit pouze v 68. minutě Petr, kterého ve vápně přesným centrem našel Maruška.
Hlavní rozhodčí Trkovský – Matyš, Herzog.
ŽK: 3:3 (Sokolt, Fukal, A. Hruška – Jakeš, Hanousek, Voleman). Diváci: 100.

Hluboká – Dražice 2:1 (2:1) – Pod zámkem se hrál kvalitní fotbal, jemuž pomohl rychlý gól. V 5. minutě dal Stejskal na 1:0 z penalty a poslal domácí tým do vedení. Za pět minut bylo vyrovnáno. Kromka si počínal důrazně a dopravil míč do sítě. Ve 45. minutě, těsně před odchodem do šaten, strhl vedení na hlubockou stranu Jonáš.
Ve druhém poločase měli domácí víc šancí, největší si vypracoval Tauber, dostal přihrávku na vápno, uvolnil se, ale vypálil těsně vedle tyčky. Brankář Dražic svůj tým podržel, zabránil domácím ve skórování. Oboustranně se hrálo bojovně a kvalitně.
Rozhodčí Tupý – Jaroš, Novotný, diváků 120. ŽK 0:4.

Roudné – Čimelice 4:1 (2:1) – Roudné vedlo již vedlo 2:0 a mohly ho mrzet další nevyužité tutové šance. Zvláště když Čimelice chvíli před přestávkou snížily na 2:1. Ve druhé půli měli domácí stále převahu, ale z brejků zlobili i hosté. Roudné dokázalo své zasloužené vítězství pojistit v závěru brankami Trněného a Jasanského.
Branky: Trněný 2, Záveský, Jasanský – Nekl, ŽK: 3:0, rozhodčí: Peterka, diváků: 100

Dačice – Lažiště 3:2 (1:1) – První branky se diváci dočkali již ve 2. minutě, kdy se poprvé prosadil domácí Štolba. Brzké vedení však Dačice brzy pozbyly, když v 11. minutě vyrovnal hostující Chalupa. Neurovnaná první půle důležitého utkání již další branku nepřinesla a poločas skončil 1:1. Domácím vyšel rovněž vstup do druhé půle a Štolba hned po dvou minutách vrátil Dačicím vedení. Lažiště kontrovalo v 66. minutě Vlkem, ale hned o tři minuty později opět Štolba strhl vedení na domácí stranu. Dačice si již vedení vzít nenechaly a zvítězily 3:2.
Rozhodčí: Macko, ŽK. 2:4, diváků: 110.