Čkyně – Sedlice 3:1 (1:1) – Čkyni se povedl začátek, v 11. minutě ji poslal do vedení Plavec, když využil práce R. Provoda. Na vyrovnání se nečekalo dlouho, v 18. minutě se po zaváhání domácí obrany hlavou prosadil Klíma a utkání začínalo se od znova. Po změně stran se domácí brzy vrátili zpět do vedení. Deset minut po začátku druhé půle skóroval Kvapil, jenž po trestném kopu hlavičkoval pod břevno. Pojistku tří bodů pro Čkyni obstaral čtvrthodiny před koncem z penalty Vondrášek. Rozhodčí ukázal na penaltový puntík po faulu na Friše.
Rozhodčí: Herzog, ŽK: 3:3, 160 diváků.

J. Hradec – Dačice 2:1 (0:0) – Okresním derby mělo patřičný náboj. Přišla se podívat solidní návštěva 300 diváků a hráči obou mužstev předvedli bojovnou hru. Jindřichohradeckým patřil úvod, ale potom převzali otěže hry hosté. Úvod druhé půle patřil domácím, kteří se záhy ujali vedení. Hosté však dokázali srovnat. Domácím přálo štěstí dvě minuty před koncem, kdy vstřelili rozhodující gól.
Branky: 47. Kapias, 88. Frühauf – 70. Toman. ŽK 4:2 ČK: 0:1 Ferdan.

Lažiště – Rudolfov 3:1 (0:0) – Po opatrné první půli začaly padat branky až ve druhé půli. V 54.minutě zakončil placírkou k tyči Kubát. O tři minuty později zvýšil Hrbek na 2:0. Za chvíli se ale po rohovém kopu prosadil hostující Bašta a snížil na rozdíl jedné branky. Potom hosté přitlačili domácí na jejich polovinu a snažili se o vyrovnání. Nepovedlo se a v 88.min. Tesárek našel Chalupu a ten pojistil vítězství třetí brankou.
Branky: 4.Kubát, 57.Hrbek, 88.Chalupa – 62.Bašta. Rozhodčí: Hodánek, Grobár, Kouba, ŽK: 1:3, 80 diváků.

Prachatice – Hluboká 3:0 (3:0) – Domácí na soupeře vlétli a duel rozhodli již v první půli. Už v 5. minutě se trefil Šicner, po dvaceti minutách navýšil vedení Tatranu P. Hovorka. Hosté od prvních minut příliš nemysleli na defenzivu a na obou stranách bylo k vidění hodně šancí. Definitivu skóre zařídil krátce před koncem Cais. Druhá půle byla o něco vyrovnanější, ale navrch měly Prachatice. Stoprocentní šance spálili Cais nebo Zábranský. I Hluboká si vytvořila šance, ale nebyla produktivní. Divácky to byl atraktivní duel.
Rozhodčí: Trkovský, ŽK: 3:1, 90 diváků.

Jankov – Písek B 0:0 – První poločas nabídl vyrovnanou podívanou s jednou velkou šancí na každé straně. nejprve ve 26. minutě šel sám na branku Nedvěd, ale jeho únik mařil brankář Kučera. Stejně si vedl i na druhé straně gólman Hrubý, jenž zneškodnil možnost Zahrádky. Druhá půle začala šancí Nedvěda, jemuž sebral z hlavy vedoucí gól Kučera. V brance Jankova zářil bravurní Hrubý, který zneškodnil možnosti Chytrého i Šťastného. A když se Beránkova střela pouze otřela o tyč, rozešly se oba celky bez branek.
Rozhodčí: Jaroš, ŽK: 2:3, 130 diváků.

Dražice – Osek 6:2 (2:1) – V první čtvrthodině domácí favorit vyjádřil svou herní převahu dvěma góly, jenže z celé řady dalších šancí do přestávky už žádnou nevyužili. Měli i smůlu, to když ve 4. minutě Kromka po Valáškově centru trefil hlavou tyč a ve 36. min. Horka po Kromkově akci poslal míč do břevna prázdné brány. Zato hosté měli více štěstí a Kostka z trestného kopu ve 22. min. snížil. Až po půli Dražičtí své možnosti začali proměňovat a nakonec hladce zvítězili.
Branky: 17. a 90. Horka, 61. a 73. Kromka, 8. Novotný, 85. Fiala – 22. Kostka, 87. Kešner, ŽK 1:2, 80 diváků, rozhodčí Klátil.

Soběslav – Veselí 2:1 (1:1) – Úvod utkání se povedl více domácím a za svoji aktivitu byli odměněni ve 14. minutě, kdy se trefil Fischer. Poté převzali iniciativu hosté a i oni skórovali. Ve 27. minutě se o vyrovnání postaral Sokolt. Po změně stran se duel změnil v jednostrannou záležitost. Soběslav tlačila soupeře a po zásluze se dočkala tří bodů. Ty zařídil v 62. minutě Karel Polišenský.
Rozhodčí: Karolín, ŽK: 2:3, 170 diváků.

Třeboň – Vodňany 3:0 (0:0) – Domácí začali aktivněji a nepouštěli soupeře do hry. Po čtvrthodině hry trefil Příhoda ve velké šanci vybíhajícího brankáře. Vodňany se prezentovaly pěkným stylem, který neodpovídal jejich postavení na chvostu tabulky.
Po změně stran vše rozhodla šťastná první branka domácích. V 75. minutě hlavičkoval Havlík po rohu Janouška do břevna a míč se do sítě odrazil od bránícího hráče. Tato smolná branka hosty složila a Třeboň přidala ještě dva zásahy. Nejprve skóroval v 83. minutě střídající Redžepi po přihrávce Tejmla, o dvě minuty později využil Rossmann rychlou akci a nahrávku od Janouška a pečetil výhru Třeboně.
Rozhodčí: Šimšík, ŽK: 3:2, 200 diváků.