DIVIZE
TŘEBOŇ – LITOL 0:0
Miroslav Čížek, trenér Jiskry Třeboň (14. místo):
„Hovoří se mi velice těžko, neboť jsme potřebovali zvítězit a zisk jednoho bodu je v naší situaci málo. Musím však konstatovat, že hráči dali do utkání všechno, co v nich je. Od začátku až do konce to naplno odjezdili, protivníka mačkali a řada z nich dohrávala naprosto vyčerpaná a s křečemi. Už v prvním poločase jsme si vytvořili několik tutovek, ale třeba Maxa z malého vápna hlavičkoval nad branku, Leštinova střela z trestného kopu jen o centimetry minula šibenici a gólem neskončila ani akce Houdka. Po změně stran byla naše převaha ještě výraznější, ale v síti neskončily ani příležitosti Svobody, Leštiny či Pintéra. V podobných duelech je na tom lépe mužstvo, které brání, nemusí nic tvořit a soustředí se jen defenzivu, což přesně Litol činila a nakonec s velikým štěstím uhájila remízu. My se prostě celou sezonu trápíme s katastrofální střeleckou produktivitou a ač jsem si to nebyl ochotný až tolik připustit, odchod kanonýra Hačky do Rakouska nás citelně poznamenal a jeho kanonýrské schopnosti nedokázal nikdo převzít. Navíc jsme přišli o zraněného Slámu, který se přidal na marodku k Malému a Procházkovi, takže nám chybějí prakticky ti nejzkušenější fotbalisté. Ale ještě se nevzdáváme a o setrvání v divizi budeme nadále bojovat, i když nás čekají velmi těžcí soupeři. Teď jedeme na hřiště šestého Benešova, pak hostíme vedoucí Domažlice a končíme jihočeským derby na půdě Tábora. Musíme doufat, že se nám střeleckou smůlu povede konečně protrhnout a uhrajeme body i proti favoritům. Nic jiného nám vlastně ani nezbývá. Remíza s Litolí však naše naděje hodně snížila.“

JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Wolf, Pintér, Peterek, Sláma (56. Novák) – Maxa, Houdek, Leština, Raček (74. Janoušek) – Svoboda, Příhoda (46. Bláha).

KRAJSKÝ PŘEBOR
J. HRADEC – Č. KRUMLOV 2:3 (1:0)
Ivo Ježek, asistent trenéra FK J. Hradec (5. místo):
„Utkání přineslo poměrně atraktivní podívanou, bylo vidět, že spolu hrají týmy z horní poloviny tabulky. Nám se povedl první poločas, v němž jsme měli převahu, ale zúročili jsme ji pouze jediným gólem, který ve 28. minutě zaznamenal Kučera. Po změně stran se daleko více ke slovu začali dostávat i hosté a v 63. minutě se jim také podařilo vyrovnat. Nám se ještě jednou povedlo jít do vedení po úniku a trefě Beneše ze 67. minuty, ale opět nám nevyšel závěr střetnutí, podobně jako před týdnem v Prachaticích. Po zbytečných chybách v defenzivě tak Český Krumlov v 75. a 83. minutě dvěma brankami otočil skóre a nakonec si připsal vítězství, které si asi přece jen zasloužil víc. Nyní jedeme na hřiště sestupem akutně ohroženého píseckého béčka, kde to v žádném případě nebudeme mít jednoduché.“

FK J. HRADEC 1910
Hulík – T. Šenkýř, Havlík, Hejl, M. Šenkýř – Beneš, Černoch, Frühauf (86. Regásek), Vlásek (71. Kvitský) – Kapias, Kučera.

I. A TŘÍDA
DAČICE – SLAVIA ČB 0:4 (0:0)
Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (10.):
„Konečný výsledek sice hovoří naprosto jednoznačně, ale dění na hrací ploše dlouho vypadlo jinak. První poločas jsme odehráli velmi dobře a po rychlých kombinačních akcích jsme si připravovali jednu šanci za druhou. K naší smůle nás ovšem zcela zradila koncovka a sám jsem si říkal, že by nás to v dalším průběhu mohlo mrzet, což druhý poločas jasně potvrdil. Slavia do něho vstoupila velkou šancí, kterou jsme ještě vyřešili, ale další tři už nekompromisně proměnila a v 59. minutě jsme prohrávali 0:3, čímž bylo de facto rozhodnuto. My sice byli fotbalovější, ale chyběly nám vlastnosti, které naopak zdobily soupeře, tedy agresivita v osobních soubojích a důraz při střelbě. Mužstvu jakoby uškodilo, že si záchranu zajistilo s předstihem a svou lehkovážností jsme hostům hladkou výhru dost usnadnili. Někteří naši hráči totiž pod tlakem hrají o hodně lépe. Přesto je výsledek krutý a takový výprask jsme si snad ani nezasloužili. Nyní nás čeká konfrontace s dalším týmem z Českých Budějovic, zajíždíme totiž na hřiště Lokomotivy, odkud se body příliš nevozí. Ale uvidíme, třeba se nám povede uspět.“

Pejcl – Černý, Nosek, Kiessling, Kněžínek (70. Chvátal) – Matěj Mikšíček, Lojka (61. J. Novák), Krtek, Brandl (46. Štolba) – Petr Novák , Mir. Mikšíček.

KP ŽENY
J. HRADEC – MOKRÉ 1:2 (0:1)
Petr Němec, vedoucí družstva Sokola J. Hradec (5. místo):
„Prakticky celý zápas jsme měli více ze hry, byli jsme lepší, ale opět se nám nevedlo v koncovce, takže jsme zbytečně přišli o další body. Už v 5. minutě navíc sudí, zřejmě jako jediný na stadionu, přehlédl ruku hostující hráčky ve vápně a upřel nám pokutový kop. V závěru první půle holky vyrobily chybu v obraně a soupeřky šly do kabin s náskokem. Po změně stran sice v 65. minutě naše nejlepší střelkyně Nikola Tlachnová po samostatné akci a krásné střele vyrovnala, ovšem dvě minuty před koncem došlo k nedorozumění mezi obranou a zálohou a Mokré nás za to potrestalo vítězným gólem. Pozitivem je návrat Zuzany Šteflové do sestavy, ale dlouhá pauza na ni byla znát.“