N. BYSTŘICE – OLEŠNÍK 3:2 (1:1)
Jozef Košťál, trenér Jiskry Nová Bystřice (3. místo):
„Olešník se představil jako technicky i fyzicky dobře připravené mužstvo. I proto se hned od začátku hrál rychlý fotbal s množstvím šancí na obou stranách. V 11. minutě se krásnou střelou uvedl Bobál, o minutu později střílel Pacholík a hned z protiútoku zahrozil soupeř. Nám se podařilo v 19. minutě po pěkné kombinaci a finální přihrávce Mihuly na Pacholíka dostat do vedení, jenomže po chybě Havla v 35. minutě šel soupeř do přečíslení a vyrovnal. Do konce první půle nás Olešník zatlačil do defenzivy, ale přečkali jsme to bez úhony. V kabině jsme si vysvětlili, jak musíme hrát, a hned ve 47. minutě Feytl našel krásně Pacholíka, který se opět nemýlil. V 70. minutě zahrával Havel rohový kop, na vzdálenější tyč si naběhl Kuchař a zvýšil na 3:1. Od tohoto momentu soupeř začal hrát na tři útočníky a podařilo se mu snížit. Nadále nás tlačil a vyrovnání viselo až do konce ve vzduchu, na druhou stranu jsme mohli do vzniklých okýnek v obraně hostů skórovat i my, ale Pacholík ani Havel už gól nedali.“

JISKRA NOVÁ BYSTŘICE
Plachý – Chuda, Kuchař, Bobál, Steklý – Feytl, Budoš, Mihula (85. Náprava), R. Schramhauser (80. Hynek) – Pacholík, Havel.

ZLIV – DAČICE 2:4 (1:3)
Roman Novák, trenér Centropenu Dačice (5.):
„Úvodních třicet minut jsme odehráli velice dobře a během nich jsme de facto rozhodli o zisku tří bodů. Nejprve se hlavou po rohu trefil Jindra, pak se po individuální akci z levé strany prosadil Toman a třetí zásah přidal z hranice šestnáctky Mikšíček. Tím ovšem naše aktivita v tomto duelu skončila. Domácím se povedlo po našem malém důrazu v 35. minutě snížit a od té doby byli až do konce vyrovnaným protivníkem. Dvacet minut před koncem sice Toman dalším gólem pojistil naše vítězství, ovšem Zliv ještě jednou dokázala korigovat. Sice jsme vyhráli, ale proti týmu ze dna tabulky jsem si představoval daleko lepší výkon. Přísnější měřítko snesou jen gólman Ferdan a obránce Lojka. Smůlu měl Krtek, který zřejmě utrpěl zlomeninu nosu.“

T. Ferdan (46. Pejcl) – Černý (46. Beníček), Kiessling, Nosek, Lojka – Jindra, Celý, Krtek (65. Brandl), P. Novák – Mir. Mikšíček, Toman.