VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Není-li uvedeno jinak, úřední začátky v 17 hodin.

26.4.2013
SDÍLEJ:

V třetiligovém derby Písek - Strakonice Michal Mašát v souboji s hostujícím Emirem Zebou.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pátek

I. A DOROSTU: Dříteň – Borek (17.30), Lomnice – Bechyně (17.30).

Sobota

III. LIGA: Písek – Králův Dvůr (10.15).

DIVIZE: Roudné – Štěchovice (10.15), Táborsko B – Hořovicko (Svépomoc), Čížová – Rokycany (15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Sedlice – Lažiště, Rudolfov – Jankov, Písek B – Soběslav (13.15), Osek – Třeboň, Veselí – Vodňany.

I. A TŘÍDA: Katovice – Branice, Planá – S. Ústí, Želeč – Chýnov (10.30), Protivín – Olešník, Dříteň – Ševětín, Velešín – N. Bystřice, Čt. Dvory – Hrdějovice (10.15), Lišov – Bavorovice, Vacov – Kaplice, T. Sviny – Vimperk, Loko ČB – D. Voda (10.15), Slavia ČB – N. Ves/Brloh.

I. B TŘÍDA: Č. Krumlov B – Mladé, Suchdol – Ledenice, Č. Velenice – Jankov B, Chlum – Větřní, Klikov – Borovany, Křemže – Kamenný Újezd, Lhenice – Husinec, Loučovice – Netolice, Zliv – Chelčice, Strunkovice – Stachy, V. Brod – Frymburk, Sepekov – Božetice, Bělčice – Mirovice, Sm. Lhota – Bechyně (14.30), Kestřany – Blatná, Mirotice – Štěkeň (16), Poříčí – Záhoří, Sousedovice – Březnice, Jistebnice – Lomnice (16), D. Bukovsko – Malšice, K. Řečice – Větrovy, Slavonice – M. Tábor, N. Včelnice – Chotoviny.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Litvínov (10.15 Kvapil.).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Motorlet (12.30 Kvapil.).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Táborsko (14), Dynamo ČB – Vlašim (10 Složiště).

KP DOROSTU: M. Tábor – Prachatice (10), Hluboká – Strakonice (10), J. Hradec – Čtyři Dvory (10 Tyrš.).

I. A DOROSTU: Suchdol – Větřní (10), Hrdějovice – Ševětín (10), Mladé – Borovany (10), Vodňany – Vacov (10), Hradiště – Netolice (9), Protivín – Osek (10), Sedlice – Čkyně (10), Vl. Březí – Volyně (10), Dačice – Kovářov (10), Ml. Vožice – Planá (10).

KP ŽÁCI: Slavia ČB – Loko ČB (10), SKP ČB – Hluboká (10), Blatná – T. Sviny (10), Bechyně – Táborsko B (9.30 Chrášťany).

I. A ŽÁCI: Chýnov – Lomnice (10), Soběslav – N. Včelnice (10).

KP PŘÍPRAVKY: Kaplice – Táborsko (9.30), Loko ČB – Sokol JH (10.30 Kaplice), Kaplice – Sokol JH (11.30), Loko ČB – Táborsko (12.30 Kaplice).

KP ŽENY: Hradiště – Mokré.

Neděle

III. LIGA: Strakonice – Č. Lípa (14 Fezko).

DIVIZE: Milevsko – Český Krumlov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Čkyně (Vajgar), Dačice – Prachatice (15), Hluboká – Dražice.

I. A TŘÍDA: Hradiště – Týn, Bernartice – Čimelice.B TŘÍDA: Kaplice B – Roudné B, Vl. Březí – H. Planá, Lažiště – Sedlec (14), Ml. Vožice – Borotín, Řepeč/Opařany – Třebětice (16).

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Sokolov (11)

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Žižkov (11 Složiště), Písek – Kladno (14.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Benešov (10).

LIGA ML. ŽÁCI: J. Hradec – Slavia Praha (10 Tyrš.), Prachatice – Táborsko (14).

KP DOROSTU: Roudné – Rudolfov (13.30), Táborsko B – SKP ČB B (10 Soukeník), Blatná – Milevsko (10), Břilice – Č. Krumlov (10), Loko ČB – Slavia ČB (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd – T. Sviny (14), Lišov – Borek (14), N. Hrady – Olešník (10), Dříteň – Kaplice (13.30), S. Hoštice – Stachy (14), Soběslav – Bechyně (10), Sepekov – Veselí (10), N. Bystřice – Týn (10), Lomnice – Kunžak (16).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Chotoviny (10), Čtyři Dvory – Břilice (13),Milevsko – Strakonice (13.30).

I. A ŽÁCI: Zliv – Hrdějovice (9.30), Netolice – K. Újezd (10), Roudné – SKP ČB B (9), Rudolfov – Kaplice (10), Suchdol – Týn (9.30), Osek – Mirotice (10), Vodňany – Hradiště (10), Volyně – Vl. Březí (9), Vimperk – Protivín (9), Veselí – M. Tábor (10), S. Ústí – Dačice (10).

KP PŘÍPRAVKY: Lomnice – Písek (10), Strakonice – M. Tábor (11 Lomnice), Lomnice – M. Tábor (12), Strakonice – Písek (13 Lomnice).

KP ŽENY: Protivín – S. Ústí (14), Lažiště – Sokol J. Hradec (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Dukla (Soukeník).

Autor: Bohumil Ortman

26.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V pondělí chladněji, ale od středy se oteplí

Část fresky s tankem v kostele v Chlumu u Třeboně

Začínají kovářské dny, můžete i na prohlídku kostela

Třeboň i Dačice zvítězily, včelnický nováček uhrál bod s Rudolfovem

Jižní Čechy – Mnohem lépe než před týdnem si v druhém kole fotbalového krajského přeboru mužů počínala mužstva z jindřichohradeckého regionu.

Živitelka bude letos jiná

České Budějovice – Jako přelomový vnímají organizátoři 44. ročník mezinárodní agro výstavy Země živitelka, který se bude konat od čtvrtka 24. 8. do úterý 29. 8. na výstavišti v Českých Budějovicích.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Přímý souboj o post lídra se chvílemi měnil v exhibici

České Budějovice – Karty před nedělním podvečerním zápasem na Střeleckém ostrově byly dopředu rozdány – bylo jasné, že kdo vyhraje, ten půjde do čela Fotbalové národní ligy!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení