VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na nejbližší víkend.

3.10.2014
SDÍLEJ:

Dražický Miloš Veselý v dohrávce KP fotbalistů s Osekem (1:2) bojuje s hostujícím Janem Schánělcem. O víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují.ojujeFoto: Foto: Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky už v 16 hodin.

Pátek

I. B třída: R. Hory – Temelín.

KP PŘÍPRAVKY: v J. Hradci (15 Tyrš., Dynamo ČB A, Třeboň, Sokol JH), v Č. Budějoicích (15.30 Složiště, SKP ČB, Prachatice, Dynamo B).

Sobota

DIVIZE: Č. Krumlov – Rokycany, Roudné – Zličín.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Příbram (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Veselí – Kaplice, Osek – Soběslav, Rudolfov – Třeboň, Želeč – Dražice (14), Čimelice – Jankov (10.15), Sedlice – J. Hradec, Dačice – Písek B (15).

I. A TŘÍDA: Olešník – Lažiště, Protivín – Vodňany, Týn – Vimperk, Katovice – Branice, Slavia ČB – Bavorovice, Loko ČB – Roudné B (10.15), Planá/L. – Hrdějovice, S. Ústí – Větřní, Čt. Dvory – Chýnov (10.15), Borovany – J. Hradec B (10.15).

I. B TŘÍDA: H. Planá – Sedlec, Malonty – Frymburk (12.30), Křemže – Č. Krumlov B, Velešín – Dříteň (12.30), Planá u ČB – Kam. Újezd (12.30), Zliv – Nemanice, Strunkovice – Poříčí, Kestřany – Sousedovice, Čkyně – Chelčice, Stachy – Volyně (15), Bělčice – Osek B, Řepeč/ Opařany  – Malšice, Bechyně – Kluky, R. Hory – M. Tábor, Větrovy – Jistebnice , Třebětice – Lomnice, Slavonice – Ledenice, Lišov – Suchdol, Ševětín – Soběslav B (10.15), K. Řečice – N. Včelnice, Chlum – N. Bystřice (12.30).

II. LIGA DOROSTU: Písek – Motorlet Praha (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: Písek – Sokolov (13), Táborsko – Kolín (10.15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Plzeň (10.15 na Svépomoci).

KP DOROSTU: J. Hradec – Břilice (10 Vajgar), Strakonice – Milevsko (10 ČZ).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Kaplice (10), Hluboká/Olešník – K. Újezd (10), Blatná – Volyně (9.30), Sedlice – Vacov (10), Bechyně  – Dačice (10), Mladá Vožice – Veselí B/ Lomnice (10 Miličín), Týn – Soběslav (10).

KP ŽÁCI: Milevsko – J. Hradec (9), Třeboň/ Břilice – Roudné (10), Vimperk – Strakonice (9), T. Sviny – Loko ČB (9.30).

I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – Lomnice (10 Soběslav), Hrdějovice/Ne­manice – Suchdol (9 Hrdějovice), Vodňany – Protivín (10).

DIVIZE ŽENY: Bltaná – Vonoklasy (13).

KP ŽENY: Hradiště – Protivín (13), Borovany – Kaplice (14).

Neděle

DIVIZE: Milevsko – Hořovicko (Branice).

KP MUŽI: Hluboká – Prachatice.

I. A TŘÍDA: Bernartice – Hradiště, Vacov – Blatná, Netolice – Mirovice, N. Ves /Brloh – D. Voda (N. Ves).

I. B TŘÍDA: Kaplice B – T. Sviny, Vl. Březí – Štěkeň, Lažiště B – Lhenice (14), Záhoří – Sm. Lhota (10.15), Sepekov – Chyšky, Temelín – Ml. Vožice, D. Bukovsko – Č. Velenice.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Hradec Král (14 Složiště).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Dukla Praha (10 Složiště), Táborsko – K. Vary (13 Svépomoc), Písek – Tempo Praha (10).

KP DOROSTU: Slavia ČB/Borek – SKP ČB (10), Loko ČB – Čt. Dvory (10), Prachatice – Vodňany (10), Lomnice/Veselí – Roudné (10 Lomnice), Č. Krumlov – Rudolfov (9).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Velešín (9.30), Lišov – Suchdol (14), Hrdějovice – N. Hrady (10), Netolice – Mladé (13.30), Vl. Březí – Hradiště (10.30), Protivín – Strunkovice / Bavorov (10), Zdíkov/Stachy – Kovářov (10 Zdíkov), Čkyně/Vimperk – Mirovice/ Čimelice (10 Čkyně), S. Hoštice/ Katovice – Osek /Strakonice B (14 S. Hoštice), N. Bystřice – Bernartice (10 Číměř), Chotoviny/Táborsko B – M. Tábor (10 Chotoviny), Sepekov – N. Včelnice (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Č. Krumlov (10), Kaplice – Chotoviny/Větrovy (10), M. Tábor – Prachatice (10 Viktoria).

I. A ŽÁCI: K. Újezd/Velešín – Rudolfov (10 Velešín), Týn – Dačice (10), Borovany/ Ledenice – Kunžak/Studená (9.30 Ledenice), Čt. Dvory – Slavia ČB (13), Netolice – Hradiště (10), AFK Písek /Hradiště B  – Volyně (10 Hradiště), Vacov – Strakonice B/Osek (10), Zliv – Písek B (9.30).

KP PŘÍPRAVKY: v Písku (14, Táborsko A, Milevsko, Větrovy, Písek A), ve Strakonicích (14 ČZ, Loko ČB, Písek B, Strakonice), v Č. Krumlově (14.30, Táborsko B, Vimperk, ČK).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Plzeň (15.3O Soukeník).

Autor: Bohumil Ortman

3.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krajské kolo Jihočeského zvonku bylo pro zpěváky a zpěvačky z Jindřichohradecka velmi úspěšné.

Zpěváčci z Hradecka triumfovali v kraji

Jednací sál Krajského úřadu.

Koalice se dohodla na jménech radních a znění koaliční smlouvy

OBRAZEM: Historický dům získal cenu za citlivou rekonstrukci

Třeboň – Soutěžní přehlídku Presta – prestižní stavba jižních Čech pořádá Český svaz stavebních inženýrů ve spolupráci s dalšími organizacemi. Oceňuje dokončené stavby za období uplynulých tří let.

Hradecké házenkářské dorostenky zvládly tvrdý mač na Vysočině

Havlíčkův Brod - Mladším dorostenkám Házené J. Hradec se teprve potřetí na jaře podařilo vyhrát, když zvládly tvrdý souboj na palubovce s předposledního Havlíčkova Brodu.

Fotbalistky Sokola od lídra inkasovaly půltucet

Jindřichův Hradec - Těžkého soupeře měly fotbalistky jindřichohradeckého Sokola v 18. kole divize. Doma totiž hostily dosud neporažené Mokré. 

Řidičům v Hradci zkříží cestu frézy

Jindřichův Hradec – V ulicích Jindřichova Hradce pokračují opravy vozovek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies