VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice – Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

23.9.2016
SDÍLEJ:

Katovický Jan Schánělec v zápase se Ševětínem v akci. O víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, úřední začátky zápasů v kraji jsou v 16:30 hodin.

Pátek

II. LIGA: Dynamo ČB – Frýdek-Místek (18 Střelecký ostrov).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Znojmo (16 na Soukeníku).

DIVIZE: Čes. Krumlov – Rokycany (10.15), Roudné – Klatovy.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Teplice (12 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Ševětín – Dačice (10:15), Rudolfov – Čimelice, Želeč – Písek B, Olešník – Protivín, Soběslav – Katovice.

I. A TŘÍDA: M. Tábor – Dražice (10:30), Týn – Vimperk, Blatná – Hradiště, Prachatice – Milevsko B (13), Vacov – S. Ústí, Loko ČB – Roudné B (10:15), Čt. Dvory – Planá (10:15), N. Bystřice – J. Hradec B (13), N. Včelnice – Větřní (13), Veselí – D. Voda (13), Slavia ČB – Hrdějovice, Velešín – Nemanice.

I. B TŘÍDA: N. Ves u ČB – T. Sviny (10:15), Bavorovice – Ledenice (13), Chlum – Kaplice, Netolice – Chelčice, Zliv – Lažiště, Čkyně – Stachy, Sousedovice – Sedlec, Vl. Březí – Strunkovice, Semice – Kluky (13), Sepekov – Sedlice, Kestřany – Osek B, Bělčice – Mirovice, Božetice – Štěkeň, Slavonice – R. Hory (13), Jistebnice – Malšice (16), Lišov – Řepeč/Opařany, D. Bukovsko – Třebětice.


II.LIGA DOROSTU: Písek – Ústí (10.15), Táborsko – Sokolov (11 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Slavia (14.30 Složiště).

KP DOROSTU: Strakonice – Slavia ČB (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Lomnice – Velešín (10), Mladé – Větřní/Loučovice (10), Č. Velenice – Rudolfov (10), K. Újezd/Boršov – Suchdol (10 K. Újezd), Hrdějovice/Lišov – Kaplice (10 Hrdějovice), Blatná/Bělčice – Vimperk (9), Čkyně/Š. Hoštice – Katovice/S. Hoštice (10), Vacov – Osek/Sedlice (10), Jankov – Bechyně a Řepeč/Opařany (10), Dříteň B/ Vodňany B – Hradiště (10 Dříteň), Hluboká – Netolice (10), Ml. Vožice – N. Bystřice (10), M. Tábor – Kunžak/Studená (13:30).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Třeboň/D. Voda (10 Tyrš.), SKP ČB – Vimperk (10), Čt. Dvory – Loko ČB (13).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Lomnice (10), Dačice/ Třebětice – Suchdol/Č. Velenice (9:30 Dačice), D. Voda B/Třeboň B – Strakonice B (9:30 D. Voda), Týn – Vodňany (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Plzeň (12.30), Borovany – J. Hradec (14).

Neděle

III. LIGA: Táborsko B – Tachov (10.15 Svépomoc).

DIVIZE: Jankov – Doubravka.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – J. Hradec (15), Hluboká – Planá /Luž., Milevsko – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Chýnov – Vodňany, Bernartice – N. Ves/Brloh.

I.B TŘÍDA: Olešnice – Chvalšiny (15), Vyšší Brod – Frymburk (16), K. Újezd – Loučovice, Suchdol – Dříteň, Lhenice – Vacov B (10:30), Záblatí – Volyně (10:30), Chyšky – Putim (15), Strakonice – Sm. Lhota (Fezko), Březnice – K. Řečice (16), Ml. Vožice – Lomnice, Lom u Tábora – Třeboň B.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Slavia (13 Složiště), Písek – Ústí (14).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Vyšehrad (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Písek (10 na Složišti).

KP DOROST: Č. Krumlov – Vodňany/Dříteň (9), T. Sviny – J. Hradec (9), Třeboň/D.Voda – Roudné (10 Břilice), Loko ČB – Čt. Dvory/ Ševětín (10), Prachatice – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Borovany (10 Malonty), Vl. Březí – Vitějovice/ Strunkovice (10:30), Zdíkov/Stachy – Poříčí (10 Zdíkov), Sepekov – Protivín (10), Zliv /Olešník – Týn (10 Zliv), Větrovy – Dačice/ St. Hobzí (10), Chýnov – Chotoviny/ Jistebnice (10), S. Ústí – Soběslav (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Hradiště (9), Č. Krumlov – Prachatice (9:30 Kájov), Strakonice – M. Tábor/Větrovy (10 ČZ), Milevsko – Soběslav (13).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – Kaplice (9:30 Strmilov), Lomnice – N. Bystřice/J. Hradec B (10:), Slavonice/St. Město – M. Tábor B (13:30 Slavonice), Slavia ČB – Hradiště B (14), Protivín – Blatná (10), Rudolfov – Vacov (10).

DIVIZE ŽENY: Mokré – Příbram (13).

KP PŘÍPRAVKY: v Táboře (9 hř. Meteoru, Táborsko B, Milevsko, M. Tábor), v Č. Budějovicích (11 hř. SKP, Písek, Sokol JH, Strakonice, SKP ČB, a 16 Složiště, Písek B, Veselí, Dynamo ČB), v Č. Krumlově (14:30, Loko ČB, Vimperk, Č.Krumlov), v Prachaticích (15, SKP B, Třeboň, Táborsko, Prachatice).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Hradec Králové (13 Složiště).

Autor: Bohumil Ortman

23.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kovářské dny v Dačicích. Ilustrační foto.

Dačické náměstí rozezní údery kladiv do kovadlin

Představení ochotnických herců z Deštné bavilo o víkendu Děbolín.
20

OBRAZEM: Děbolín bavily divadelní hry

Poslední den festivalu Do klobouku rozproudil náměstí

Jindřichův Hradec - Letošní ročník festivalu pouličního umění oživil centrum Hradce.

V neděli můžete vyrazit na kolo nebo do kina

Jindřichohradecko - Ani v neděli nemusíte zůstávat doma, ale můžete se vydat za zábavou.

Turisté mají po bouřce omezený pohyb po Šumavě

Šumava - Následky bouřky z pátku na sobotu postihnou i návštěvníky Šumavy. Některé pěší a cyklistické trasy jsou dočasně nepřístupné.

Kabelkový veletrh pokračuje

Jindřichohradecko – Ještě čtrnáct dnů máte na to, abyste se podívali do skříní, šuplíků a knihovniček a vybrali věci, které již doma leží bez povšimnutí, a darovali je do Kabelkového veletrhu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení