VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na nejbližší víkend.

25.8.2017
SDÍLEJ:

Exbudějovický Michal Klesa v zápase svého Vyšehradu s Čížovou stíhá Petra Jandu: o víkendu hrají oba třetiligové kluby z jihu Čech venku, Písek na vyšehradě, Čížová v Benátkách.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou začátky v 17 hodin.

Pátek
DIVIZE ŽÁCI: Písek – Tempo Praha (10).

Sobota
DIVIZE: Soběslav – Český Krumlov.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Opava (10.30 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – N. Včelnice (9), Osek – Táborsko B (10), J. Hradec – Katovice (10:30 Vajgar), S. Ústí – Dražice, Čimelice – Želeč, Rudolfov – Dačice.

I. A TŘÍDA: Sedlec – Vimperk (10), Loko ČB – Prachatice (10:15), Velešín – Strakonice, Slavia ČB – Blatná, Vodňany – Planá, Týn – Bavorovice, Ševětín – Nemanice (10:15), Met. Tábor – Hrdějovice (14), Veselí – T. Sviny (14), J. Hradec B – Planá/L. (14:30 Vajgar), D. Voda – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: N. Ves u Č.B – Kaplice (10:15), Zl. Koruna – Klikov (13:30), Boršov – Suchdol (13:30), Frymburk – Chvalšiny, Ledenice – Loučovice, Cehnice – Dříteň (13:30), Lhenice – Zdíkov, Strunkovice – Vacov B, Čkyně – Stachy, Sousedovice – Volyně, Semice – Kestřany (13:30), Podolí – Hradiště (13:30 Šamonice), Kluky – Sedlice (16), Putim – Božetice, Bělčice – Osek B, Sepekov – Kovářov, Řepeč/Opařany – Ml. Vožice (10:30 Řepeč), Chotoviny – Slavonice (13:30), Lišov – K. Řečice, Třebětice – Jistebnice.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – SŠ Plzeň (10), Třeboň – Prachatice (10 na D. Vodě), Táborsko B – Klatovy (11 Soukeník).

KP DOROSTU: M. Tábor – S. Ústí (9), Hradiště – Č. Krumlov (10), SKP ČB – Strakoni᠆ce (10), Lomnice – T. Sviny (10), Čt. Dvory – Vodňany/Dříteň (10), Slavia ČB – Roudné (10).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Mladé (10), Hluboká – Kam. Újezd/Velešín (13), Blatná – Mirotice (9:30), Protivín – Vitějovice /Netolice (10), Větrovy – Dačice/Hobzí (10), J. Hradec – Týn (10), Kunžak/Studená – Sepekov/Milevsko B (10 Kunžak).

KP ŽACI: Vimperk – Loko ČB (10).

I. A ŽACI: N. Bystřice/Chlum – Dačice/ Třebětice (10), Slavonice /St. Město – T. Sviny (10 Slavonice), Vl. Březí – Hradiště B (10), Týn – Slavia ČB (10), Strakonice B – Vacov (10 Fezko).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Ústí nad Labem (na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Jankov – Klatovy.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – Protivín, Třeboň – Olešník (10:30).

I. A TŘÍDA: Vacov – Větřní, Bernartice – Lom, Chýnov – Milevsko B.

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Roudné B (16), N. Ves / Brloh – Olešnice (N. Ves), Lažiště – Netolice (14), Vl. Březí – Chelčice (15), Chyšky – Mirovice (15), N. Bystřice – Malšice (13), Třeboň B – Lomnice (13:30), R. Hory – D. Bukovsko.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Vyšehrad (10).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Táborsko (10).

KP DOROSTU: Loko ČB – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Rudolfov (10 Větřní), Zliv/Olešník – Suchdol (10 Olešník), Hrdějovice – Jankov (10), Borovany – Č.Velenice (10), Vacov – Katovice/ Dražejov (10), Zdíkov/Stachy – Poříčí (10 Zdíkov), Volyně/Čestice – Vimperk (13 Volyně), N. Bystřice – Soběslav (10).

KP ŽACI: Roudné – M. Tábor/Větrovy (9:30), Hradiště – Blatná (10), Č. Krumlov – Strakonice (10), J. Hradec – Čt. Dvory / Zliv (10 Tyrš.), Milevsko – Třeboň/D. Voda (13:30).

I. A ŽACI: D. Voda B/Třeboň B – Soběslav (9:30 D.Voda), Kunžak/Strmilov – Suchdol/ Č. Velenice (9:30 Kunžak), Kaplice – Veselí (10), Rudolfov – Písek B (10).

TURNAJE: Veseláček Cup U6 ve Veselí (9).

Pondělí
II. LIGA: Táborsko – Frýdek-Místek (17.30 Kvapilova ulice).

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Dukla Praha (13 Složiště).

OFS Č. BUDĚJOVICE
(pokud není uvedeno jinak, úřední začátky soutěží OFS ČB v 17:30 hodin)

Sobota
PŘEBOR OKRESU: Borovany – Jankov B (17), Srubec – Zliv (17), N.Hrady – Mladé (17).

III. TŘÍDA: Ševětín B – Týn B (17), Chrášťany – Loko B, Zborov – Vrábče, Mokré – Kamenná, Včelná – Čt. Dvory B.

EXHIBICE: Žabovřesky - Štíři ČB (13).

Neděle
PŘEBOR OKRESU: Olešník B – H. Stropnice (15 Temelín), D.Voda B – Hluboká B (15), Neplachov – Úsilné (17 D. Bukovsko), Hrdějovice B – Římov (17).

III. TŘÍDA: Lipí – Koloděje (15), Sedlec B – Dívčice (15), Pištín – K.Újezd B (17), Borek – Boršov B (17), Trh.Sviny B – Ledenice B (15 Slavče), N. Hodějovice – Lišov B, Mladé B – Černý Dub (17:30).

Autor: Bohumil Ortman

25.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V třeboňském městském úřadu diskutovali studenti místních středních škol.

Anketa ukáže, zda studenti půjdou volit

Loučení s létem v zooparku Na Hrádečku.

V neděli můžete vyrazit za zdravým pohybem i do kina

OBRAZEM: Policistu roku 2016 provázel smutek nad smrtí policisty

Praha - Jaroslav Humeš a tatínek Václava Haase převzali na Pražském hradě z rukou první dámy Ivany Zemanové ocenění za nasazení životů ve službě.

OBRAZEM: Běželi za nový úsměv

České Budějovice - Běžci pomohli v českobudějovickém parku Stromovka dobré věci.

Drzí zloději při bleskové akci v Igy ukradli dvanáct mobilů

České Budějovice - Do obchodu vtrhli za provozu tři zloději a ukradli mobilní telefony za více jak 200 tisíc korun.

Motor zabral v pravý čas, po dvou porážkách venku doma porazil Prostějov

České Budějovice – Dobrý tým neprohraje třikrát za sebou. Tuhle starou pravdu potvrdili hokejisté ČEZ Motoru a po dvou nezdarech na ledě soupeřů v pátém kole první WSM ligy zvítězili nad Prostějovem 5:3. Další zápas sehrají v pondělí v Kadani (18).  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení