Hluboká – J. Hradec 2:1 (2:0) – Domácí opět dobře začali a tentokrát proměnili svou převahu ve vedoucí gól po paasu Váchy, ze kterého Dudek skóroval hlavou. Ve 21. min. unikajícího Hájka srazil brankář Hulík, následný pokutový kop proměnil Černý. Hosté se nevzdali, byli nepříjemní, bojovní a tvrdí. Na začátku druhé půle snížili Frühaufem na 1:2, ale domácí výborná obrana na čele s Čermínem a Hrdým hosty do větší šance nepoustila. Naopak domácí mohli své vedení zvýšit, především výborně hrající Stráský neproměnil dvě velké šance. Hrál se oboustranně kvalitní a pohledný fotbal.

Branky: 16. Dudek, 21. Čermín pen. – 51. Frühauf.
80 diváků,
rozhodčí Vrchota,
ŽK 4:2,
ČK 0:1 – 89. Kuchař.

Čkyně – Kaplice 0:1 (0:0) – Hrálo se bojovné, ale čisté utkání, ve kterém se bylo k vidění hodně málo šancí. Od začátku se hra odehrávala především mezi vápny a brankáři ani neměli žádnou práci. První střela na barnku byla ve 31. minutě a to z kopačky domácího babky, ale s tou neměl hostující brankář Kopřiva žádné problémy. První náznak šance měl v 50. minutě hostující Koutský, ale na zadní tyči míč špatně trefil a netrefil ani branku. Hosté šli více za vítězstvím a toho se ujali v 64. minutě, kdy hlavou skóroval kapitán Románek po trestném kopu M. Pulce. Největší šanci domácích měl v 72. minutě po centru Vondráška Kvapil, ale jeho hlavičku brankář Kopřiva chytil. Vítězství si již Kapličtí v závěru pohlídali a odvezli si tak všechny body.

Dražice – Čížová 0:2 (0:0) – Na umělé trávě se hrál průměrný fotbal, v prvním poločase vyrovnaný bez vážnějších brankových příležitostí. Druhý poločas již patřil jednoznačně hostujícím hráčům, kteří působili fotbalovějším dojmem. Odměnou jim byly dvě branky, jenž vstřelil Moravec. Poprvé trestal nedorozumění domácí obrany, podruhé byl přesný po samostatném úniku. Čížovští se vypracovali několik dalších brankových příležitostí, domácí již neměli sílu na zvrat.

Týn – Chýnov 0:1 (0:0) – V nepříliš pohledném utkání měli domácí několik slibných šancí, ale jejich největší slabinou je vstřelení branky. A to se potvrdilo i v tomto utkání. Jedinou branku vstřelil v 63. minutě Sokolt hlavou. A jelikož nemohoucí domácí nedokázali odpovědět, odvezli si hosté z Týna všechny body.

Bavorovice – Jankov 1:0 (1:0) – V první půli se hrál vyrovnaný zápas, když domácí tým se dvakrát dostal do šance po kiksech jankovské obrany. První čtvrthodinu zakončil faul na pronikajícího Bohoňka ve vápně a následná bezpečně proměněná penalta v podání Kubíčka. Branka omlazený domácí tým moc nenakopla a tak se dopředu tlačili spíše hosté. Optická převaha jankovského týmu pokračovala i po pauze, a kupodivu vydržela i po 55. minutě, kdy jim byl vyloučen po druhé žluté kartě Novotný. Síly na hřišti se vyrovnaly v 75. min., kdy odešel pod sprchy Kubíček po nekompromisním zastavení unikajícího Nedvěda. Hosté se snažili zoufale vyrovnat, ale to málo, co proniklo před bránu, pochytal Nováček. A tak velice důležité tři body zůstaly v Bavorovicích. Rámec utkání okořenilo výtečným výkonem trio rozhodčích v čele s Tůmou.

S. Ústí B – Prachatice 3:2 (2:0) – Se soupeřem od Šumavy se Spartak pramálo mazlil. Hned v 7. minutě vyslal dlouhý centr Líkař, útočník Hojdar se vyšrouboval k hlavičce a velmi pěkně zakončil přesně do šibenice – 1:0. Ve 33. minutě zvýšil na 2:0 Vukadinovič, když naběhl na ladný trestný kop Brůžka. Prachatice se spíše bránily, ale klindě mohly snížit. To se povedlo Kováčikovi, jenž proměnil penaltu, když Kaše stáhl ve vápně hráče Prachatic – 2:1. V 55. min. přidali Ševci třetí gól, když se po centru Moura trefil hlavou Horka – 3:1. Na 3:2 snižoval o několik málo minut později Kováčik, jenž prosprintoval hřištěm a prostřelil pozdě vyběhnuvšího Nahodila.

Vodňany – Č. Krumlov 1:3 (0:1) – Hosté byli aktivnější hned od začátku zápasu. V 9.minutě se dostal do šance hostující Beránek a z malého vápna mířil nad branku. Ve 23 minutě hostující Peťule neuspěl proti brankáři Novákovi, zakončení bylo nepřesné. Ve 25 minutě domácí Štěch vystihl nepřesnou rozehrávku hostující obrany a jeho nebezpečnou střelu brankář Šiller vyrazil. Ve 30 minutě Zatloukalův rozehraný trestný kop prošel až za záda brankáře Nováka – 0:1. O tři minuty později hostující Pliška z poloviny hřiště přehazoval brankáře, ale míč skončil na tyči.

Po změně stran měli šance hostující hráči Peťule a Matúš, ale brankář Novák se nenechal překvapit. Naopak domácí Štěch měl největší šanci na srovnání, když hlavou poslal míč přímo do brankáře a následná dorážka Konvičky skončila nastřelením hostujícího obránce. V 61. minutě hostující Peťule zvýšil na – 0:2. Domácí Josef Chalupský v 61. minutě snížil na 1:2 a na konečných 1:3 v 73. minutě upravil z pokutového kopu Peťule.

Milevsko – Písek B 1:1 (1:1) – Již ve 2. minutě vystřelil přesně Surovčík a domácí gólman musel zasahovat. Masopust hlavičkoval v 17. minutě jen nad branku. Ve 26. minutě z dlouhého nákopu hostů přehodil hlavičkující Listopad jak vyběhnuvšího Horka tak i branku. Pak brankáři na obou stranách zlikvidovali střely Suchana a Hegenbarta. V 35. minutě unikl zprava Listopad, nahrál přes celé pokutové území Nouskovi, který z úhlu prostřelil brankáře -- 1 : 0. Domácí si pak vytvořili tlak, ale brankáře hostů téměř neohrozili. Až ve 44. minutě přišlo srovnání stavu ze standardní situace. Janouchův trestný kop přizvedl lehce hlavou Kodad a míč skončil za zády Satrapy - 1:1. Ve druhém poločasu pokračoval zajímavý zápas. Střelecké pokusy na obou stranách, na jedné se do nich dostali M. Málek, Kuchař a Janouch na druhé straně Zach, již skórem zápasu nepohnuly. V kvalitním okresním derby se mužstva rozešla s nerozhodným výsledkem.

PONDĚLNÍ DOHRÁVKA:

Vodňany – Jankov 0:1 (0:1), – Jedinou branku utkání vstřelil ve 26. minutě po chybě domácí obrany Maxa, který střelou k tyči nedal gólmanovi Chalupskému šanci. Ve druhém poločase hra upadla do průměru, diváci viděli hodně tvrdých soubojů.