PÍSEK – TACHOV 3:1 (2:0) – Poprvé udeřili domácí hráči střelcem posledních zápasů Kubišem, jenž se hlavou trefil téměř z hranice šestnáctky. Prsty měl i ve druhé brance. Jeho hlavička po rohu brankou neskončila, ale dorážka pohotového Rosůlka ano.  Své si řekl i kanonýr Zušťák, který pečetil výsledek jedenáct minut před koncem řádné hrací doby hlavou také po rohu. Všechny tři přihrávky na gól obstaral Šťastný.
Zušťákova branka byla důležitá, protože hosté z Tachova v 74. minutě korigovali Kovaříkem na 2:1 a za aktivitu ve druhém poločasu si možná zasloužili víc. Jenže domácí celek byl na hru protivníka výborně připravený. Tachov byl hlavně v prvním poločasu zaskočen vysoko vysunutou domácí obranou a minimem místa pro kombinaci ve středu, která končila vesměs na domácích kopačkách.
I ve druhé půli si vytvořili hosté brankové příležitosti. Nejnebezpečnější byla Šáchova střela z dálky, se kterou si Varyš nadvakrát poradil.
Branky: 16. Kubiš, 25. Rosůlek, 79. Zušťák – 74. Kovařík. ŽK 3:2 (Šťastný, Holub, Basaraba – Folejtar, Machač), rozhodčí Melichar – Myška, Zadinová, 260 diváků. Písek: Varyš – Basaraba, Holub, Kalášek, Kubiš – Sajtl (83. Kunc), Nohava, Šťastný (87. Zahrádka) – Rosůlek, Stoszek (66. Voráček) – Zušťák (90. Šlehofer).

MILEVSKO – DOUBRAV- KA 0:1 (0:1) – V 8. minutě se po několika narážečkách dostal k míči před vápnem Koutník a střelou z první vystrašil hostujícího brankáře, když míč skončil těsně nad brankou. Ve 13. minutě se po špatné rozehrávce obrany dostal k míči Róth a prostřelil gólmana Šmitmajera. Ve 40. minutě utekl po levé straně Dvořák, když dostal kolmou přihrávku od Koutníka a střelou na přední tyč donutil Bouzka k zákroku. Ve 45. minutě se na zadní tyči dostal po centru Vakoče k hlavičce Dvořák a tzv. koníčkem trefil břevno. Ve 46. minutě se z rychlého protiútoku zaskvěl v brance Šmitmajer po střele Vyleta z první na malém vápně. Ve 49. minutě se postavil k trestnému kopu před vápnem Komárek, ale Bouzek ho dokázal vychytat. I přes několik šancí ve druhém poločase se nedokázali domácí prosadit. Střely buď skončily hodně mimo branku, nebo je zablokovala hostující obrana.
Branky: 13. Róth. ŽK 2:2 (55. Barda, 71. Komárek – 35. Filipec, 90. Štěpán). Rozhodčí: Krupka – Klupák, Kouba. Diváků: 130 diváků. ⋌
Milevsko: Šmitmajer – Vakoč, Fiala, Kosobud Ondřej, Zítek – Komárek Josef, Švec – Kosík (62. Kuchař), Koutník, Dvořák (75. Jelínek) – Barda Jakub.

Č. KRUMLOV – SUŠICE 0:1 (0:0) – I počtvrté Slavoj odevzdal jarní body Západočechům. Omluvou za další selhání nemůže být ani neúčast Beránka, Hrabíka a pracovně zaneprázdněného Špáta.
Domácí nastoupili aktivně, ale nepřesnosti a stereotypní nakopávání míčů k úspěchu nevedly. Bez efektu skončily opakované příležitosti Baboučka a P. Svobody, zatímco Trnka vychytal gólovku Králíka. Výrazem domácího zmaru se stala 48. minuta, kdy P. Svoboda neproměnil ani nadvakrát penaltu. Hosté se tak dostali na koně, ale v 60. minutě bojovník a nejlepší muž na hřišti Wagner ještě stačil obětavě zažehnat nebezpečí. V 67. minutě hlavička Hrubce vymetla pavučiny v horním rohu domácí brány – 0:1. Následná snaha Jihočechů na výsledku nic nezměnila, když opakovaně neuspěl P. Svoboda a hlavička Dudáka se otřela o břevno.
Č. Krumlov: Trnka – Kabele, Klivanda, Dudák, M. Svoboda – Dvořák (46. Kroupa), Novák, Wagner, Kodras (63. Žilenko) – P. Svoboda, Babouček (77. Podskalský). Rozhodčí Šimek, bez karet, 115 diváků.

BENEŠOV – J. HRADEC 2:1 (0:1) – První poločas odehráli Jihočeši velmi dobře a po zásluze od 20. minuty vedli. Ve 29. minutě šel hostující Kučera sám na bránu, ale nedal. Ve druhé půli už byli domácí lepším týmem a v závěru dokázali potrestat chyby jindřichohradeckých fotbalistů.
Branky: 76. Peroutka, 84. Kučaba – 20. Koutný. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Beránek). Rozhodčí: Růžička – Kapoun, Šafránková. Diváků: 250
J. Hradec: Hulík – Kapias, Regásek, Beránek, Šahajda – Vacek, Černoch, Schmidt, Koutný – Horka, Kučera (84. Blažek)

TÁBORSKO B – ZLIČÍN 2:1 (2:0) – První půli odehráli domácí velmi dobře a zejména technicky nad soupeřem dominovali. Dali po rohových kopech dvě branky – v 15. minutě skóroval ze skrumáže k tyči Hric, v 35. minutě Pavličko dorážel do prázdné branky. Vypadalo to, že je rozhodnuto. Po změně stran ale hosté přidali, zatlačili soupeře do defenzívy, zbytečně nakopávané míče se Jihočechům vracely a po jejich chybě při rohu hosté v 63. minutě snížili Valouškem. Vítězství ale už Táborsko uhájilo.
ŽK 1:3, 250 diváků, rozhodčí Krupka. Táborsko B: O. Vavřina – Sazma, Chotovinský, Hric, J. Vavřina (76. Chirinciuc) – Horváth, Pavličko, Král (88. Kukučka) – Vukadinovič (54. M. Rabiňák), Stránský (84. Kluzák), J. Rabiňák (59. Neužil).

CHEB – ČÍŽOVÁ 2:0 (1:0) – Jihočeši dál zůstávají na jaře bez vítězství. Opět doplatili na střeleckou neproduktivitu – dobré příležitosti měli třeba Prášil, Polodna či Jindřich. Domácí se ujali vedení gólem „do šatny", ve 45. minutě, a vítězství pečetili v 65. minutě.
Branky: 45. Šneberger, 65. Hudeček, ŽK 1:2 (z hostů Mrkáček a Jindřich), 150 diváků, rozhodčí Šimeček. Čížová: Stehno – Zach, Mrkáček, Švec, Jaroušek (75. Hora) – Kučera (68. Rosůlek), Held (71. Kujal), Dvořák, Prášil, Polodna – Jindřich.