Hradecký nováček nadělil Lokomotivě půltucet gólů

Jindřichův Hradec – Nováček krajské fotbalové I. A třídy na domácím trávníku znovu exceloval. Po úvodní vysoké výhře nad béčkem Roudného (7:2) se jindřichohradecká rezerva tentokrát podobným způsobem vypořádala s českobudějovickou Lokomotivou a se sedmi body je po třech kolech na druhé příčce.

2.9.2014

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

J. HRADEC B – LOKOMOTIVA ČB 6:1 (2:0)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (2. místo): „K utkání jsme museli nastoupit bez nejzkušenějších hráčů základní sestavy Jana Beneše a Zdenka Kvitského. Vzhledem k obtížnému terénu, na který si obě mužstva musela na začátku zvyknout, docházelo k nepřesným přihrávkám a nesourodým akcím. Nám se podařilo poprvé udeřit ve 24. minutě, kdy si na roh Rejthara naběhl Pavel Völfel, přihrál Petrášovi a ten nás dostal do vedení. Za tři minuty se nám podařilo zvýšit zásluhou Šimánka, jenž se trefil přímo z rohového kopu. Po změně stran se v 57. minutě dostal do velké šance Šimánek, ale gól nedal, a totéž se hned podařilo na druhé straně i hostům, když nás zachránil brankář Rešl. V 73. minutě zaúřadoval znovu Šimánek a po jeho krásném uvolnění zvýšil Michal Völfel na 4:0. V 74. minutě se dostala ke slovu také budějovická Lokomotiva a střelou z dvaceti metrů snížila. Soupeř hned potom otevřel hru a nám se i díky tomu povedlo v 78. minutě Cettlem a v 81. minutě zásluhou Pavla Völfla navýšit účet až na 6:1. Přestože se hrálo na těžkém terénu, bylo se na co dívat a je škoda, že si v sobotním odpoledni nenašlo na stadion cestu více diváků.

FK J. HRADEC 1910 B
Rešl – Blažek, Šuba (69. M. Votava), Roštek, Rejthar – Voldán (85. Dolák), Šimánek, M. Völfel, P. Völfel – Strejček, Petráš (46. Princ, 70. Cettl).

2.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

Hradečtí orientační běžci absolvovali závody českého žebříčku

Národní muzeum fotografie, jezuitská kolej.

Vystaví fotografie pod oblohou plnou hvězd

Výsadek padákem a nehoda autobusu. Blíží se den s IZS

Jindřichův Hradec - V sobotu po obědě vypukne na hradeckém letišti akce záchranných složek.

Řečické okruhy rozjely pohárový seriál bikerů

Kardašova Řečice - „Jihočeský MTB pohár" horských kol odstartoval pátým ročníkem závodů s názvem „Prodoli – Řečické okruhy".