Tohle přání však zůstalo nevyslyšeno, hlavně v první půli se Dynamu zápas hrubě nevydařil. „Z našeho výkonu v prvním poločase jsem velice zklamán. Co jsme předvedli do přestávky, s tím jsem velice nespokojen. Pokud bychom měli takto hrát dál, bylo by to hodně špatné," po zápase jen obtížně hledal slova trenér David Horejš, dle jehož názoru si jeho svěřenci zřejmě mysleli, že se soupeř porazí sám.

Domácí se skutečně rozjížděli pozvolna, a tak i první brankovou příležitost si už ve 4. min. připravili hosté, brankář Křížek ale stačil střelu Řezníčka reflexivně srazit na roh. Ve 22. minutě měl další šanci Kučera, míč mu ale nesedl a s nepříliš důraznou ranou neměl Křížek starosti. Právě domácí gólman ale v závěru první půle po rohu podklouzl a volný Kopecký pohodlně vstřelil vedoucí gól hostů.

Jihočeši až na pár náznaků, jakým byl v 17. minutě Funesův centr, z něhož ale Klesa ani nadvakrát míč za gólmana Mrázka neprotlačil, toho do pauzy moc pozitivního nevyprodukovali. A na dovršení všeho zlého po půlhodině ze hry odstoupil s poraněným kotníkem objev podzimu Čermák…

Až po půli a změnách ve složení týmu domácí získali vrch a měli i šance. Z jedné z nich Táborský zajistil alespoň remízu. Dvě minuty předtím právě Táborský tutovku zahodil, když jeho pokus o blafák Mrázek vystihl. V závěru další loženku spálil střídající Matějka.

Dynamo ČB - Chrudim 1:1 (0:1) - Branky: 68. Táborský – 45. Kopecký. Bez karet. Diváci: 100. Rozhodčí: Jílek – Kotalík, Makovička. Dynamo: Křížek – Klesa, Novák, Kladrubský (60. Kadula), Funda – Pešek (46. Wermke), Benát, Čavoš (60. Hála), Čermák, Táborský (70. Matějka) – Kalod (46. Vopat). Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčal, Luptovský, Kučera, Kesner, Vavrouš (87. Drahoš), Mastík (83. P. Tlapák), Dostálek (58. Hauf), Halbich, Kopecký (76. M. Tlapák).

Junioři: Dynamo ČB - Liberec 0:2 (0:2) - V zahajovacím utkání jarní části juniorské ligy mladíci Dynama s pendly Kadulou a Matějkou z druholigového áčka prohospodařili úvodní poločas, ve kterém tahali za kratší konec a navíc v něm dvakrát inkasovali: první gól dostali z penalty za Frnochův zákrok ve vápně, druhý po sérii chyb při rozehrávce od vlastní brány. Po změně stran se zlepšili, ale prohru neodvrátili. „Soupeř vyhrál zcela zaslouženě, my hráli špatně," hněval se trenér Petr Skála. Branky: 12. Micovčák (11), 34. Kazda. ŽK: Rotternborn, Krejčí – Čuřík. Diváci: 80. Rozhodčí: Berka – Ratajová, Šimáček. Dynamo: Rotbauer – Škoda, Frnoch, Tomášek, Blažek (68. Matoušek) – Rotternborn (77. Fišer) – Kadlec (58. Zachař), Bálek, Kadula, Krejčí – Matějka.

Dynamo 19 – Katovice 4:1 (1:0) - Stínem přípravného zápasu bylo zranění domácího Kalouska, tento víkend už devatenáctka Dynama hraje v úvodním kole jarní části I. ligy dorostu v Praze se Slavií. Branky: Šplíchal 2, Lindák, Řehoř – Miklas.