H. ŽĎÁR – Č. VELENICE 1:0 (1:0)
Domácí udeřili hned z první standardní situace, kdy se po trestném kopu hlavou prosadil matador Hochmuth. Velenický favorit měl sice míč častěji na svých kopačkách, soupeře zatlačil, ale selhal v koncovce, Naopak, žďárský Matoušek v 35. minutě z více než třiceti metrů orazítkoval břevno. Po změně stran nápor Lokomotivy pokračoval, ale její snažení přibrzdilo v 63. minutě vyloučení Sokola po dvou žlutých kartách a také výtečné zákroky domácího gólmana Frída. V 89. pod sprchy putoval i velenický brankář Candra, který ve vápně fauloval Kosa, nařízenou penaltu však Jarkovský neproměnil. Ani to však radost hostitelů z nečekaného vítězství už pokazit nemohlo.
Branka: Hochmuth. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 4:6. ČK: 0:2 (Sokol, Candra). Diváci: 30.

HRANICE – JAROŠOV 2:5 (0:1)
Domácí hráli, hosté stříleli góly – tak by se dalo ve stručnosti charakterizovat utkání dvou předních celků přeboru. Fotbalisté Hranic však byli na rozdíl od soupeře nebezpeční pouze po vápno, Jarošov naopak těžil ze smrtících brejků, jimiž trestal individuální chyby v defenzivě. Za stavu 0:3 oživil v 78. minutě Hasík naděje domácích, ale ti vzápětí inkasovali počtvrté a to je definitivně zlomilo. Celek od Nežárky díky výhře svého soka v tabulce přeskočil a z druhé příčky tak dýchá na záda velenické Lokomotivě.
Branky: Hasík, Novák – Stejskal, Tutter, Mikš, R. Petrů, Leixner. Rozhodčí: Filo. ŽK: 3:2. Diváci: 30.

J. HRADEC B – ST. HOBZÍ 5:0 (3:0)
Než se hosté stačili na umělém trávníku jindřichohradecké Pikety rozkoukat, prohrávali po čtvrthodině už 0:2. Domácí mladíci i na úzkém hřišti produkovali pohledný kombinační fotbal a od počátku až do konce nebylo pochyb o tom, kdo si připíše všechny body.
Branky: Petráš 2, V. Moudrý, Fučík, Kučera. Rozhodčí: Devera. ŽK: 3:1. Diváci: 40.

STRÁŽ – SUCHDOL B 4:2 (2:2)
Po dvou předchozích domácích porážkách s týmy z čela tabulky Stráž opět naplno bodovala a vylepšila si solidní podzimní bilanci ze svého hřiště na pět výher ze sedmi duelů. V první půli se domácí rychle dostali do dvoubrankového náskoku, který však do přestávky stejně rychle ztratili. Po obrátce si strážský celek opět vytvořil náskok dvou tref, který už ovšem bez větších obtíží udržel až do konce a navíc zahodil ještě řadu vyložených šancí.
Branky: 12. (11), 21. a 78. Mládek, 48. Šetka – 22. Ďoubal, 31. Šuba. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

ČÍMĚŘ – STAŇKOV 1:1 (1:1)
Staňkovský tým se z ojedinělé akce dostal do vedení, domácí však dokázali vyrovnat a pak po celý zbytek zápasu neúspěšně dobývali hostující branku, čímž si připsali další zbytečnou ztrátu bodů.
Branky: Láf – Studnička. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

STUDENÁ – BŘILICE 1:4 (1:3)
Hosté nepředvedli nijak oslnivý výkon, ale na Studenou, která postrádala tři distancované a čtyři dlouhodobě zraněné hráče, to stačilo. Zápas s přehledem odřídil mladý sudí Havlík, a to i přesto, že se na trávníku místy poměrně jiskřilo. Domácí tým navíc přišel o další dva zraněné hráče, takže už netrpělivě vyhlíží konec první poloviny sezony.
Branky: Adamovský – Vaníček 3, Novák. Rozhodčí: M. Havlík. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

STRMILOV – NOVOSEDLY 7:0 (3:0)
V závěrečném podzimním vystoupení na domácím trávníku Strmilov svého soka předčil ve všech směrech a uštědřil mu drtivou porážku. Domácí si zároveň připsali rekordní výhru a hráčům Novosedel nedovolili ani čestný úspěch.
Branky: Procházka 3, Janák, J. Hanzal, Dohnal, L. Hačka. Rozhodčí: Picka. ŽK: 0:3. Diváci: 100.