VEJPRNICE – TŘEBOŇ 0:1 (0:1) – Vejprničtí dle kolegů z Plzeňského deníku hráli bez pěti hráčů základní sestavy a do pořádné šance se prakticky nedostali. Hosté o svém vítězství rozhodli už v první půli, kdy se těsně před přestávkou trefil po rohu Bláha. Ještě do konce poločasu měli z dalších dvou standardek velké možnosti Příhoda a opět Bláha, ty už ale ke gólu nevedly. Ke konci utkání domácí ve snaze vyrovnat hráli vabank a hosté šli dvakrát sami na bránu, Maxa ale mířil jen do gólmana a poté neuspěl ani Svoboda. Ještě v poslední minutě měl po Procházkově přihrávce tutovku Adam, domácí branku ale přestřelil. „Hráli jsme chytře, takticky a snažili se využívat standardní situace,“ pochvaloval si nový trenér Miroslav Čížek.

Branka: 42. Bláha.
ŽK 3:4 (Svoboda, Procházka, Příhoda, Pintér),
100 diváků,
řídil Hrabovský.
Třeboň: Skála – Bláha, Bezemek, Malý, Procházka – Adam, Příhoda, Pintér, Boček – Svoboda (85. Hačka), Maxa (90. Lavička).

MOTORLET – MILEVSKO 2:2 (1:2) – Hosty zmrazil hned ve 2. min. Machurka, když po autovém vhazování získal odražený míč a neměl problém dát hól. Hosté, ač pod tlakem, podnikali nebezpečné protiútoky a z jednoho z nich již v 9. min. Masopust vysunul Sokolta, jenž z 18 metrů „angličanem“ vyrovnal. Domácí dál tlačili, jenže hosté umně bránili a ve 34. min. navíc Masopust trefil šibenici Foferkovy branky – 1:2! Ve 41. min. byl Hoereau sám před brankářem hostí Janouchem, ten jeho střelu vyrazil. Až v 69. min. se Motorlet dočkal: z velké dálky vypálil placírkou Strnad a balon zaplachtil do růžku Janouchovy branky – 2:2. Favorizovaní Pražané se poté proti dobře organizované obraně Milevska už neprosadili.

TACHOV – PRACHATICE 2:3 (0:2) – Hosté byli v útočné fázi daleko nebezpečnější a už v 15. min. skončila hlavička Koršaly na břevně. V 19. min. už se hosté radovali, když nekrytý Košík dal na 0:1. Minutu nato si ve vápně až moc důrazně počínal Kaše a z nařízené penalty Koršala zvýšil na 0:2. Ve druhé půli domácí přidali, jenže obrana Tatranu je do vážnější příležitosti nepustila a střely z úctyhodné vzdálenosti také k cíli nevedly. Do šancí se dostávali spíše hosté. V 52. min. šla hlavička Košíka těsně vedle, osm minut nato ale už Tobiáš hlavou mířil přesně. V závěru sice domácí mohutným finišem snížili až na rozdíl jediného gólu, jejich snahu o vyrovnání však v závěru přibrzdilo Braunovo vyloučení, takže zkušení hosté si už v nastaveném čase náskok s přehledem pohlídali.

STRAKONICE – DOMAŽLICE 5:0 (1:0) – Strakonice ukázaly, že mají velmi kvalitní kádr a budou útočit na nejvyšší příčky. Diváci se dočkali branky po půlhodině hry, kdy k překvapení všech zapadl Káníkův přímý kop do domažlické sítě – 1:0. Po změně stran tým od Otavy přidal na aktivitě a častěji se dostával do šancí. V 53. min. postupoval sám na bránu Zedník, ale Cihlář ho zastavil jen za cenu faulu a následný pokutový kop s přehledem proměnil Mrkvička – 2:0. V 68. min. zvýšil na 3:0 kapitán Benedikt, chvilku nato Káník trefil tyč. V 81. min. po přihrávce Mrkvičky Zedník zblízka pohodlně zvýšil na 4:0. Šest minut před koncem pečetil na konečných 5:0 svým druhým gólem Mrkvička.