VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Šlágrem fotbalového víkendu na jihu nedělní derby

Hlavní událostí tohoto fotbalového víkendu na jihu Čech bude bezesporu nedělní druholigové derby mezi Dynamem Č. Budějovice a FC MAS Táborsko.

12.5.2017
SDÍLEJ:

Jan Chylík na Spartě v souboji s domácím Köstlem: dorost Dynama po senzační výhře se Spartou hraje v sobotu v I. lite dorostu doma se Zlínem (14 Složiště). Foto: Deník/ Jan Škrle

Začíná v 17 hodin, kdy jsou v kraji i úřední začátky (není-li uvedeno jinak).

Sobota
III. LIGA: Písek – Benátky (14).
DIVIZE: Čížová – Sedlčany (13:30), Roudné – K. Vary.
I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (14 na Složišti).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Ševětín – Planá (10:15), Želeč – Čimelice, Olešník – J. Hradec, Písek B – Katovice, Dačice – Protivín, Osek – Milevsko, Rudolfov – Soběslav.
I. A TŘÍDA: M. Tábor – Bernartice (10:30), Prachatice – S. Ústí (13:30), Blatná – Milevsko B, Týn – Vodňany, Loko ČB – Slavia ČB (10:15), Čt. Dvory – Větřní (10:15), Nová Včelnice – D. Voda (13:30), Veselí – J. Hradec (13:30), Nemanice – Hrdějovice (13:30), Velešín – Planá.
I. B TŘÍDA: Bavorovice – Olešnice (10), Nová Ves u Č.B – Ledenice (10:15), Suchdol – Kaplice (N. Ves/Luž.), Frymburk – Chvalšiny, Chlum – Loučovice, Sousedovice – Vl. Březí, Lažiště – Strunkovice (13:30), Záblatí – Vacov B (13:30), Čkyně – Sedlec (13:30), Lhenice – Stachy (13:30), Zliv – Chelčice, Se᠆mice – Osek B (13:30), Kluky – Štěkeň (16), Bělčice – Božetice, Kestřany – Putim, Slavonice – Malšice (13:30), Jistebnice – Třebětice (16), K. Řečice – Lomnice, Lišov – Třeboň B.
II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Bohemians (10:15 Viktoria).
LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Slavia (10 na Složišti), Táborsko – Povltav. FA (10 Svépomoc).
KP DOROSTU: T. Sviny – Čt. Dvory/Ševětín (9), Třeboň/D. Voda – Vodňany/Dříteň (10 D. Voda), Slavia ČB – SKP ČB (10), Strakonice – Milevsko (10 Fezko).
I. A DOROSTU: Suchdol – Rudolfov (10 Rapšach), K. Újezd/Boršov – Borovany (10 K. Újezd), Malonty/D. Dvořiště – Kaplice (10 D. Dvořiště), Hrdějovice/Lišov – Velešín (10 Hrdějovice), Mla᠆dé – Č. Velenice (10), Netolice – Týn (10), Hluboká – Protivín (10), Jankov – Zliv/Olešník (10), Větrovy – Soběslav (10), Chýnov – Dačice/Hobzí (10), Ml. Vožice – Chotoviny/Jistebnice (10), M. Tábor – N. Bystřice (13:30).
KP ŽÁCI: Milevsko – J. Hradec (10).
I. A ŽÁCI: Dačice/Třebětice – Met. Tábor B (9:30 Dačice), Kunžak/Strmilov – Suchdol/ Č. Velenice (9:30 Strmilov), Lomnice – Trhové Sviny (10), Rudolfov – Blatná (10).
DIVIZE ŽENY: Blatná – Mabapa (13:15), Borovany – Hrádek (14).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Táborsko (Střelecký ostrov).
III. LIGA: Táborsko B – Domažlice (10:15 Svépomoc).
DIVIZE: Jankov – Aritma Praha.
KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Třeboň.
I. A TŘÍDA: Chýnov – Dražice (16:30), Vacov – Vimperk, Hradiště – N. Ves/Brloh, Nová Bystřice – Roudné B.
I. B TŘÍDA: V. Brod – Dříteň (16), K. Újezd – T. Sviny, Netolice – Volyně (10:15), Chyšky – Sedlice (15), Sepekov – Sm. Lhota (16:30), Strakonice – Mirovice (na Fezku), Březnice – R. Hory (16), D. Bukovsko – Řepeč/ Opařany (16), Lom u Tábora – Ml. Vožice.
LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (12 Složiště), Písek – Admira (10).
LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Plzeň (16:15 Složiště).
KP DOROSTU: Prachatice – Roudné (10), Český Krumlov – J. Hradec (10:30).
I. A DOROSTU: Lomnice – Větřní/Loučovice (13:30), Blatná/Bělčice – Vitějovice/ Strunkovice (9:30 Blatná), Zdíkov/Stachy – Katovice /S. Hoštice (10 Zdíkov), Čkyně/Šum. Hoštice – Osek/Sedlice (10 Čkyně), Vacov – Vimperk (10), Vl. Březí – Volyně (10:30), Sepekov – Ševětín B/Čt. Dvory B (10), S. Ústí – Kunžak/Studená (10).
KP ŽÁCI: Roudné – Soběslav (9), M. Tábor/ Větrovy – Třeboň/D. Voda (9:30 Viktoria ), Strakonice – Loko ČB (10 ČZ), Čt. Dvory – Prachatice (10), Č. Krumlov – Vimperk (10 Kájov), SKP ČB – Hradiště (10:30).
I. A ŽÁCI: Slavonice/St. Město – N. Bystřice /J. Hradec B (13:30 St. Město), D. Voda B /Třeboň B – Blatná (9:30 D. Voda), Týn – Vacov (10), Protivín – Vodňany (10), Rudolfov – Hradiště B (10), Slavia ČB – Strak. B (13:30).
DIVIZE ŽENY: Mokré – Kaplice (15).
KP PŘÍPRAVKY: ve Veselí (10, SKP B, Dynamo, Loko ČB, Veselí), v Třeboni (10, SKP A, Písek A, Třeboň), na Met. Tábor (10, Písek B, Strakonice, Táborsko B, M. Tábor), v J. Hradci (15 Tyrš., Č.Krumlov, Milevsko, Sokol JH), ve Vimperku (15:30, Prachatice, Táborsko A, Vimperk).

Autor: Bohumil Ortman

12.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Florbalisté Slovanu v Třebíči zklamali

Biker David Kníže.

Hradecký biker David Kníže je vítězem Jihočeského MTB poháru

Frekventovaná křižovatka v Třeboni bude bezpečnější

Třeboň – Stavební úpravy čekají dopravně velmi vytíženou křižovatku v Táboritské ulici.

Hradec chystá dotisk knihy Genius loci

Jindřichův Hradec - Další várka knih, které přibližují krásy města u Vajgaru, bude stát zhruba dvě stě tisíc korun.

Potyčka v baru skončila smrtí

Soběslav – Celkem nenápadný malý Grill bar na kraji soběslavského náměstí Republiky má za sebou od soboty tragickou zkušenost.

Děťátko ze strakonického baby boxu bylo velmi dobře ošetřené

Strakonice - Lékařem, který ve čtvrtek 21. září před druhou hodinou ranní prohlížel čerstvě narozenou holčičku odloženou v baby boxu strakonické nemocnice, byl MUDr. Petr Lyer z dětského oddělení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení