Č. VELENICE – BŘILICE 4:0 (2:0)
Domácí favorit se do sítě nováčka trefil už v 6. minutě a předurčil tím další vývoj. Lokomotiva dobře kombinovala a další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Hosté se během úvodního dějství dostali do dvou možností, které však vyřešil gólman Candra. Po obrátce tempo poněkud opadlo, lídr tabulky však měl zápas plně pod kontrolou a v 66. a 81. minutě dalšími dvěma trefami stanovil konečné skóre.
Branky: Fiala 2, Bittengel, vlastní. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 2:3. Diváci: 140.

HRANICE – STUDENÁ 4:2 (2:1)
Ve šlágru kola a přímém souboji o druhé místo poslal Hranice do vedení už ve 4. minutě Bednář. Pak však domácí přes veškerou snahu neuhlídali nejlepšího kanonýra přeboru Dvořáka, který po rychlém úniku vyrovnal. Herní převaha hranického týmu však přinesla další gól, který pěkným volejem zařídil Vach. Ve druhém poločase Studená ve snaze zvrátit nepříznivý vývoj tlačila, ovšem trefili se znovu domácí. Naději pro hosty vykřesal čtvrt hodiny před koncem z přímého kopu Lojka, ale poslední slovo měl o dvě minuty později Vrbka a pojistil svému mužstvu cenné vítězství.
Branky: 4. a 65. Bednář, 28. Vach, 77. Vrbka – 10. Dvořák, 75. Lojka. Rozhodčí: Jann. ŽK: 4:3. Diváci: 30.

SUCHDOL B – ST. HOBZÍ 3:1 (2:0)
Od začátku byla suchdolská rezerva pánem na hřišti, ale její střelci se poněkud potýkali s koncovkou, neboť kromě tří gólů celou řadu velice nadějných možností promarnili. Hosté, kteří zatím marně čekají na první výhru, korigovali výsledek až v 88. minutě.
Branky: Š. Kubašta 2, O. Kubašta – Andruch. Rozhodčí: Picka. ŽK: 2:3. Diváci: 70.

STRÁŽ – STRMILOV 3:0 (1:0)
Ve vyrovnaném prvním poločase se prosadil pouze střelec domácích Mládek, který využil nezištnou přihrávku Zahradníka. Po změně stran získala Stráž územní převahu a ze dvou standardek navýšila skóre. Oba přímé kopy zahrával Jiří Rybecký, jenž ke skórování nejprve vyzval Kopeckého a posléze k dělové hlavičce i Šaška. Premiérové čisté konto v novém ročníku si připsal mladý gólman Radim Kovář. Zápas se hrál ve velice hlučné kulise a domácí příznivci si vůbec nezadali s atmosférou, kterou Stráž zažila v minulé sezoně na strmilovském hřišti.
Branky: 28. Mládek, 50. Kopecký, 65. Šašek. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 3:2. Diváci: 120.

J. HRADEC B – ČÍMĚŘ 5:2 (3:1)
Jindřichohradecký záložní celek se snažil o kombinační fotbal, Číměř zase spoléhala především na brejky a několikrát z nich soupeři pořádně zavařila. V držení míče Hradec svého soka jasně předčil, ovšem jeho hráčům mnohdy scházela finální přihrávka. Na vedoucí gól hosté dokázali odpovědět a naději vykřesali ještě po přestávce snížením z penalty na 3:2, ale pak už se prosazovali jen domácí a duel dovedli k zaslouženému zisku tří bodů.
Branky: Roštek 2, Houška 2, Petráš – Kodada 2 (1x11). Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 0:2. Diváci: 50.

JAROŠOV – NOVOSEDLY 3:1 (2:0)
V souboji celků od řeky Nežárky se hrál pěkný fotbal. V první půli měli více se hry domácí, kteří kromě dvou gólů ještě další tři tutovky zahodili. Po přestávce sice získaly Novosedly optickou převahu a povedlo se jim vsítit kontaktní branku, ale Jarošov osm minut před koncem pečetil tříbodový zisk z pokutového kopu.
Branky: Stejskal, Bindr, R. Petrů (11) – Voldřich. Rozhodčí: Nikodým. ŽK: 4:1. Diváci: 90.

H. ŽĎÁR – STAŇKOV 2:0 (1:0)
V oboustranně bojovném utkání, které však provázela řada nepřesností, se domácí ujali vedení v 17. minutě z trestného kopu. Hned po změně stran zahodil hostující Mutina pokutový kop, což byl klíčový okamžik celého duelu. Ve 64. minutě přidal po zaváhání staňkovského gólmana Suč druhou trefu a ve zbytku hrací doby si Horní Žďár tento náskok zkušeně pohlídal.
Branky: 17. Jarkovský, 64. Suč. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:2. Diváci: 50.