Jindřichohradecko – přinášíme ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalového přeboru Jindřichohradecka.

11.11.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník

Fotbalisté Kunžaku zvládli duel s Číměří a na čele přeboru si udržují pětibodový náskok.

O víkendu je na programu předehrávka 14. kola, která uzavře podzimní část soutěže.

KUNŽAK – ČÍMĚŘ 3:0 (2:0)

V bojovném duelu domácí Eichler v první půli potrestal dvě chyby číměřské obrany a zajistil Kunžaku uklidňující náskok, který po změně stran ještě pojistil Grausam.

Branky: Eichler 2, Grausam. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:0. Diváci: 80. (pp)

ST. HOBZÍ – H. ŽĎÁR 2:2 (1:2)

Na vedoucí trefu Starého Hobzí odpověděl nováček přeboru ještě do přestávky dvěma góly a otočil skóre. Po změně stran však přišel nápor domácích, který vyústil ve vyrovnávací trefu, řadu dalších šancí však spálili.

Branky: F. Štibich, Andruch – Jarkovský, Bureš. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 0:3. Diváci: 30. (fa)

HALÁMKY – JAROŠOV 1:6 (0:4)

Rychlý vedoucí gól Jarošova ve 4. minutě určil další ráz tohoto střetnutí, v němž se domácím fotbalistů nedařilo vůbec nic a nakonec vysoko prohráli.

Branky: Duda – R. Petrů 2, J. Musil 2, Bindr. Mikš. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (Utěšený). Diváci: 55. (saz)

STUDENÁ – Č. VELENICE 2:3 (0:1)

Fotbalisté Studené nenavázali na kvalitní výkon z předchozího duelu v Jarošově a v domácím prostředí poprvé na podzim ztratili tři body. O osudu střetnutí rozhodla úvodní desetiminutovka druhé půle, během níž hráči Velenic vytáhli skóre až na 3:0 a přes mohutný nápor domácích si vítězství už nenechali vzít.

Branky: Adamec, Mitas – Bittengel, Sokol, Dvořák. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 3:5. Diváci: 70. (lin)

STRÁŽ – SUCHDOL B 0:3 (0:1)

Fotbalovější hosté na rozdíl od svých hostitelů dokázali několik rychlých akcí dotáhnout do úspěšného konce a připsali si zaslouženou výhru. Další možnosti jim navíc zmařil domácí gólman Sewald, který obětavě zaskočil za stabilní jedničku Michala.

Branky: Imrich 2, Dunaj. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 4:3. Diváci: 70. (šic)

HRANICE – STAŇKOV 0:0

Akce obou soupeřů většinou končily už před vápnem, takže bezbrankový výsledek vystihuje dění na hrací ploše, přestože hostující tým měl zhruba od 60. minuty mírnou převahu a nastřelil i břevno.

Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Pipek). Diváci: 20. (her)

Č. RUDOLEC – STRMILOV 3:0 (1:0)

Aktéři sotva průměrného duelu působili dojmem, že mají body na rozdávání a o nic jim nejde. Strmilovský nováček byl ale chvílemi přece jen aktivnější a konečný výsledek je pro něho velmi krutý.

Branky: Adámek, Med, Zamazal. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (Jindrák – Časta). Diváci: 50. (mě)

11.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Policie - ilustrační snímek

Mladý řidič při nehodě vypadl z auta, později zemřel

Motor ve Strakonicích udolal Plzeň.

Motor má cenný plzeňský extraligový skalp

Řečický uragán smetl soupeře šesti góly

Jižní Čechy – Krajské fotbalové I. třídy mužů odstartovaly novou sezonu předehrávkou 2. kola.