V sedmi zápasech padlo 33 branek, střelci se činili. Nejvíce Libor Dvořák ze Studené, jenž Číměř počastoval hattrickem. O předposledním srpnovém víkendu už začne 5 duely i okresní soutěž – skupina A.

Číměř – Studená 2:4 (0:2)
Domácí Sokol zaspal úvod, kdy za deset minut dvakrát inkasoval. Po půlhodině se šel předčasně sprchovat číměřský Petr Nižník a pak už to měli hosté ulehčené. Skórovat dovolili soupeři až při svém jasném vedení 4:0. „Studená hrála dobře, my jsme sice bojovali až do konce, za což týmu děkuji, ale v deseti už bylo těžké zápas zvrátit," konstatoval kouč Číměře František Adamec. „Trestali jsme okénka v domácí obraně. Myslím, že obě mužstva zaslouží pochvalu za útočné pojetí. Rodilo se hodně šancí, divákům se fotbal musel líbit," dodal vedoucí studenské ekipy Miloš Lindourek.
Branky: 75. Záhorka, 82. Feytl – 5., 55., 73. Dvořák, 10. P. Adamec. Červená karta: 1:0 (30. Nižník). Žluté karty: 3:1. Rozhodčí: Svítil, 80 diváků.

Popelín – Suchdol B 4:2 (2:2)
Ačkoliv měl v první půli Popelín hodně příležitostí, tak byl stav o přestávce smírný. Hostující Rostislav Kuchyňka totiž donutil domácí celek dvakrát dotahovat. V obou případech se to podařilo Pavlu Pacholíkovi. Po obrátce se fotbalisté od Lužnice už do brejků nedostávali. Popelín se dostal poprvé do vedení gólem Jana Ištoka a pak již zodpovědně hlídal vítězství, které bombou do šibenice z 30 metrů pečetil Roman Stejskal.
Branky: 35., 39. Pacholík, 57. Ištok, 88. Stejskal – 14., 37. R. Kuchyňka. Žluté karty: 4:2 (26. Mencl, 55. Ešner, 61. Stejskal, 82. Poljak – 52. L. Kuchyňka, 57. Dlužanský). Rozhodčí: Reisner, 60 diváků.

Stará Hlína – Strmilov 0:1 (0:1)
Ve fotbalovém areálu FK S. Hlína si na kopanou posvítili, zápas se tam totiž hrál až o sobotním večeru od 20 hodin. Utkání dvou vyzrálých týmů, které bylo šlágrem kola, rozhodla jediná branka, jejímž autorem byl po půlhodině hry Ondřej Nečeda.
Branka: 31. Nečeda. Rozhodčí: Chlaň, 70 diváků.

K. Řečice B – Dešná 2:2 (0:2)
Dešná důsledně bránila a vyrážela do rychlých kontrů, s touto taktikou byla úspěšná sedmasedmdesát minut, za tu dobu ze tří nebezpečných brejků vytěžila dva góly. „Co nám byla viditelná převaha v držení míče, když jsme z rychlých výpadů inkasovali," posteskl si domácí trenér Václav Pešek. Béčku K. Řečice se v závěru povedlo střídání, díky kterému vyrovnali a pak se ještě snažili výsledek zcela otočit. „Tlak na konci jsme opravdu měli drtivý, ale stačil jenom vzrušit ochozy," dodal Pešek. „V první půli se nám povedlo využít dvě domácí chyby. V druhém poločasu z Řečice spadla nervozita, hru zrychlila a přehrávala nás, v závěru dokázala dát dva góly a vytěžit vytouženou a zaslouženou remízu," uznal sportovně Václav Krejčí, administrátor mužstva TJ Sokol Dešná.
Branky: 77. P. Janošík, 83. Smrž – 18. Novotný, 31. Morong (PK). Žluté karty: 3:0. Rozhodčí: Jann, 50 diváků.

Slavonice – Klikov 4:2 (2:1)
Hostující Blesk nadělal v utkání spoustu minel a chyb, které Slavonice uměly čtyřikrát potrestat. „Výhru jsme domácímu mužstvu hrubkami usnadnili, avšak musím dodat, že utkání ovlivnili svým výkonem i rozhodčí," podotkl Karel Bednář, technický vedoucí fotbalistů Klikova.
Branky: 22., 61. Bodlák, 4. Drobilič, 51. Bártů – 33. Michal (PK), 87. Čapek. Rozhodčí: Svítil – Z. Havlík, M. Havlík, 50 diváků.

Staňkov – Novosedly 2:0 (2:0)
O výsledku rozhodla první půle, v níž se dvakrát prosadil Fleischman. Na rozdíl od hráčů Novosedel, Mazance a Doktora, byl v zakončení přesnější. Na hřišti ve Staré Hlíně sice byli hosté v první půli nebezpeční, avšak inkasovali dvě branky, což se projevilo na jejich psychice po přestávce, kdy zápas jakoby zabalili. Nakonec mohli být rádi, že neodcestovali s debaklem, protože bez gólové újmy přečkali dva samostatné brejky Studničky i Černochovu ránu do tyče z přímého kopu. „Vyhráli jsme zaslouženě," byl spokojen se vstupem nováčka do přeboru předseda Hraničáře Josef Bušta.
Branky: 13., 41. Fleischman. Žluté karty: 3:3. Rozhodčí: Kuneš, 40 diváků.

S. Hobzí – Stráž 5:3 (1:1)
Na góly bohatý mač gradoval v závěrečné čtvrthodině, kdy domácí Dyje přišla o dvoubrankový náskok, o který ji dvěma góly připravil již jednačtyřicetiletý Vlastimil Čurda. Vyrovnání na 3:3, ale nebylo konečným stavem. Staré Hobzí totiž prahlo po zisku 3 bodů, jejž nakonec získalo brankami Hynka Brandla a Petra Distla těsně před posledním hvizdem.
Branky: 50., 90. Distl, 28. Lička, 48. Zejda, 88. Brandl – 76., 80. Čurda, 19. Přílepek. Rozhodčí: Janák. ⋌(rop)