TŘEBOŇ – DOMAŽLICE 2:0 (1:0) – V prvním poločase domácí v podvědomí tušili, že k záchraně stačí remíza, hráli ze zajištěné obrany, snažili se přecházet do rychlých protiútoků. Kvalita Domažlic je vysoká, o tom Čížkův tým dobře věděl, Jihočeši nechtěli „bláznit“, i proto první půle vyzněla mírně lépe pro hosty. Ale gól dali domácí. Ve 45. minutě po krásném uvolnění Svobody Hačka střelou k tyči dal branku do šatny. „Byl to důležitý okamžik,“ poznamenal trenér Miroslav Čížek.
Ve vedru síly ubývaly, hosté už nestačili, hráli velice tvrdě, rychlonozí třeboňští fotbalisté jim unikali. V 63. minutě po vydařené akci Procházky, který přiťukl Hačkovi, zvýšili domácí na 2:0.

Rozhodčí Klupák,
ŽK 2:5,
ČK 0:1 (76. Cihlář),
diváků 200.
Třeboň: Jakub Skála – Volf, Peterek, Malý, Sláma – Pintér (86. Maxa), Houdek, Janoušek, Procházka (72. Leština) – Svoboda (81. Příhoda), Hačka.

TÁBOR – MET. PRAHA 2:1 (1:1)
– I fotbalová divize má své hrdiny, má hráče, kteří mají fotbalovou kvalitu a stojí za to se na ně přijít podívat. Je radostí sledovat útočníka Fíčka a jeho výběr místa v pokutovém území, obránce Birhanzla a jeho fotbalový projev, ale i hráče v domácím týmu, kteří hrají v poslední době ve velmi dobré formě. Má i své opravdové fanoušky, co se při vítězství svého týmu radují, nebo naopak při nezdaru smutní. Bohužel jsou ale i tací, které fotbal moc nezajímá, přijdou na utkání oblečeni do zelenobílých dresů v podnapilém stavu a jejich jedinou zábavou je zapalování laviček a házení světlic na hřiště. Naštěstí domácí pořadatelská služba pracovala vzorně a tyto rádoby fanoušky uklidnila a zajistila tak poklidný průběh utkání.

Samotné utkání mělo zásluhou obou mužstev hrajících v popředí tabulky velmi dobrou úroveň. Úvodní část zápasu již tradičně patřila domácím, kteří začali náporem a už ve 4.min Rabiňák po Stozskově přistrčení z hranice penalty trefil jen brankáře hostů Fajfrlíka. V 9.min po Máchově nákopu z poloviny hřiště Stozsek hlavou protáhl golmana hostů, který s námahou vyrazil na roh. V 16.min Fořt trefil z přímého kopu tyč. Vedoucí branka vodníků padla ve 22.min, kdy po Koutníkově rohu a následných zmatcích hostujících obránců důrazný Stozsek vstřelil úvodní gól zápasu 1:0. Hosté kromě několika nepřesných střel vážně zahrozili ve 27.min, kdy Omcirk přesně mířil do šibenice, ale brankář Blažek bravurně konečky prstů vyrazil na roh. Vyrovnávací branka padla ve 32.min, agilní Omcirk se protáhl kolem Fořta, jeho následný prudký centr Blažek neudržel a kdo jiný než Fíček srovnal stav utkání. V 52.min trefil bombou z 25 metrů kapitán Kučera břevno hostující branky. V 58. minutě na Stozskovu střílenou přihrávku v malém vápně ve skluzu aktivní Rabiňák nedosáhl.

Vítězný gól pro domácí připravil Rabiňák, kdy jeho nepovedená střela mířící mimo branku trefila hostujícího obránce do ruky a z nařízeného pokutového kopu se Koutník nemýlil 2:1.

Hosté se představili v Táboře jako velmi dobrý tým hrající typický pražský kombinační fotbal.

ROUDNÉ – DOUBRAVKA 2:3 (1:1) – Lepší začátek si Malšané nemohli přát - už ve 3. min byl ve vápně faulován Záveský a z penalty je poslal kapitán Pintér do vedení. Jenomže techničtí Plzeňané záhy začali domácím zatápět. Zvláště zkušený Šimr a mladík Vůch pořádně zaměstnávali Kerla. Ten odolával půl hodiny, než Vůch po rychle kombinaci srovnal. Pak Malšané v horku ožili, hra se vyrovnala, ale šancí neubývalo: to domácí Záveský pálil zblízka do gólmana Bekeho, ve 42. min. hostující Švec trefil břevno a hned z protiútoku domácí Zvěřina tyč. Do druhé půle vystřídal Vůcha Došlý a trenérům se brzy odvděčil gólem. Hodně mu ale pomohli nedůslední domácí beci. Pak ještě jeho spoluhráč Štverák poslal lehký míč do tyče. Roudné bylo blízko k vyrovnání v 75. min., ale Zvěřina po úniku přehodil brankáře i branku… A tak přišel trest v podobě další Došlého trefy po roudenském kiksu. Tečku za pohledným, technickým zápasem udělal při premiéře mezi muži domácí dorostenec Růžička, který přehlavičkoval Bekeho.

STRAKONICE – BENEŠOV 0:3 (0:1) – Jihočeši poprvé na jaře našli doma přemožitele, v předchozích šesti domácích zápasech byli stoprocentní. Utkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo, stejně tak šancí. Až ve 33. minutě z nenápadné akce prostřelil Švehlu z úhlu Křivohlavý. Chvíli nato na druhé straně vyškrábl brankář centr na břevno. Po obrátce byli domácí aktivnější, tlačili se do zakončení, ale bezvýsledně. V 65. minutě hosté podnikli rychlý brejk a sám před gólmanem se nemýlil Petlička - 0:2. O necelých deset minut později Středočeši udeřili potřetí, na konci rychlé kombinace byl opět Petlička. Strakoničtí branku neohrozili.