VOTICE – TŘEBOŇ 4:0 (3:0) – první poločas se odehrával podle not domácího celku, který nastřílel tři branky. Po obrátce Votičtí přidali ještě jeden zásah a poslali Jihočechy domů s výpraskem 4:0.
Branky: Veselý (11), Viskup, Lizák, Lukeš, rozhodčí Mokrusch - Kubec, Červený.

Třeboň: J. Skála – Bláha (46. Novák), Malý (14. Maxa), Wolf, Sláma – Houdek, Pintér, Janoušek, Raček – Leština, Svoboda (67. Příhoda).

Miroslav Čížek, trenér Jiskry Třeboň (14. místo): „První poločas jsme vyloženě prospali a svými chybami v defenzivě soupeři vítězství hodně usnadnili. Kvalitní a zkušený celek, který se po výhře vyšvihl na druhou příčku, pochopitelně naší štědrou nabídkou nepohrdl. Ještě víc nás však mrzí zranění našeho nejlepšího hráče Zdeňka Malého, který si natrhl sval a sezona pro něho s největší pravděpodobností skončila. Poprvé jsme inkasovali už v 10. minutě, právě v době, kdy byl stoper Malý ošetřovaný a ještě jsme doufali, že se na hřiště vrátí, kdy jsme špatně zahráli ofsajd systém, gólman musel ve vápně faulem zatáhnout za záchrannou brzdu a domácí se z penalty ujali vedení. Další dva góly jsme dostali po našich standardkách, po nichž Votičtí podnikli rychlé a úspěšné brejky. Ve druhém poločase jsme už hráli dobře, ale je také třeba poznamenat, že je to i díky tomu, že soupeř zásluhou svého výrazného náskoku přece jen trochu polevil. Přesto jsme se nevyvarovali další hrubé chyby. Sláma chtěl ve vlastním vápně obejít protihráče, ztratil balon a domácí útočník pak už neměl problém skórovat. Šance jsme ovšem měli i my, třeba Příhodova bomba pod břevno volala po gólů, dvakrát šel sám na gólmana Maxa, ovšem vynikající Novák v brance Votic nám radost nedopřál. Citelně nám také chyběli zranění Peterek s Procházkou a jen doufám, že se do víkendu dají dohromady. Doma nás totiž čeká zápas pravdy proti Litoli. Pokud chceme reálně pomýšlet na udržení v divizi, musíme bezpodmínečně zvítězit. Podle našich propočtů bychom k jisté záchraně měli ze čtyř zbývajících duelů uhrát devět bodů, takže naše situace není vůbec jednoduchá. Ale věřím, že hráči si vážnost situace uvědomí a podle toho k zápasům také přistoupí.“

KOLOVEČ – STRAKONICE 1:0 (1:0) – Hosté měli první šanci v 5. minutě, když po pravém křídle unikl Listopad, přihrál na malé vápno, kam si naběhl Glazunov. Jeho střelu ale Makö vyrazil na roh. Domácí se ujali vedení v 15. minutě, kdy po levém křídle unikl aktivní Mour, našel na pravé straně Parláska, ten nekompromisně skóroval. Jak se ukázalo , byla to jediná branka a také jediná střela domácích. Po přestávce hosté zvýšili svůj tlak, měli převahu. V 67. min. hlavičkoval Benedikt do tyčky, v 73. min. šel sám na branku Glazunov, ale gólman jeho šanci zneškodnil.
Branka: 15. Parlásek, 380 diváků, rozhodčí : Blažej, ŽK: 2:1 (Parlásek, Duben – Benedikt). Strakonice: Rojík – Křiváček (41. Barda), Legdan, Peroutka, Šimánek – Listopad, Bambule, Benedikt, Kotrba – Glazunov, Káník (75. Cibulka).

TÁBOR – BENEŠOV 0:0 – Přes velkou převahu domácího týmu se nepodařilo vstřelit gól. I když v závěru druhého poločasu nastřelili břevno a hosté vykopávali míč z brankové čáry. Trvalou převahu nedokázali domácí zužitkovat.
ŽK: 2:2, diváků 120, rozhodčí: Kembický. Tábor: Blažek – Majer, Hunal, Vavřina, Fořt – Nohava, Kalášek, Komárek, Rabiňák (73. Škrábek)– Stoszek, Kučera Mir. (66. Kučera Martin).

VLAŠIM B – S. ÚSTÍ B 1:3 (0:0) – V první půli víc tlačili domácí, ale vytěžili z toho jen nastřelené břevno a tyč. Hosté jinak pozorně bránili a měli v podstatě jedinou šanci Dobalem. Po přestávce už Jihočeši důsledně začali plnit pokyny trenéra a vypracovali si daleko víc šancí. Od 56. minuty sice prohrávali gólem Jandy, ale za čtyři minuty vyrovnal Hojdar a v 64. min. dal na 1:2 Brůžek. V 76. minutě Hojdar vítězství hostů tečovanou střelou pečetil. Ještě v 87. min. mohl Fischer zvýšit, ale při výsledku už zůstalo.
Žluté karty 3:2, 150 diváků, rozhodčí Šimek. S. Ústí B: Varyš – Tomeček, Jelen, Chotovinský, Kvasnička – Hojdar, Dobal, Pavličko, Nenička – Horka, Brůžek.