STUDENÁ – JAROŠOV 1:3 (1:2)
nedohráno

Ve vyrovnaném prvním poločase domácí doplatili na chyby v obraně a ve zbytku zápasu, třebaže měli více ze hry, už se prosadit nedokázali. Dvě minuty před koncem však došlo k incidentu, po němž se střetnutí nedohrálo.
„Závěr utkání se rozhodčímu vůbec nepovedl, když nepochopitelně toleroval fauly, filmování a zdržování hostů, což naši hráči neunesli a inkasovali dvě červené karty. A za jejich následné zahození sudí v 88. minutě zápas předčasně ukončil. Chci apelovat na komisi rozhodčích, ať její členové opravdu někdy navštíví zápasy okresního přeboru a udělají si svůj obrázek. Ať tam neposílají delegáta, který si dá jen párek, je tam k ničemu a klub stojí jen peníze. A to není jen názor našeho oddílu,“ poznamenal k celé nepříjemné záležitosti vedoucí mužstva Studené Miloš Lindourek.
Utkání je kontumováno 0:3 ve prospěch Jarošova, o dalších trestech rozhodovaly včera večer komise OFS na svém pravidelném zasedání.
Branky: Adamovský – R. Petrů, Mynář, Stejskal. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 3:4. ČK: 2:0 (Šimek, Bartoň). Diváci: 80.

ČÍMĚŘ – NOVOSEDLY 4:4 (1:1)
Skóre se přelévalo jako na houpačce. Hosté se ujali vedení, Číměř však dvěma zásahy dokázala otočit. Pak ke slovu opět přišli fotbalisté Novosedel a třemi góly v řadě se dostali do vedení 4:2. Domácí se však nevzdali a nakonec se jim povedlo vyrovnat. Jejich soupeř však byl celkově důraznější a kdyby měl více klidu při zakončení, mohl si odvézt více než jeden bod.
Branky: Kodada 2, Láf, Záhorka – Poborský 2 (1x11), V. Čáp, Lískovec. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (Láf). Diváci: 80.

STRÁŽ – HRANICE 0:2 (0:0)
V přímém souboji o druhou příčku prokázali hosté svoji výbornou podzimní formu a jelikož Stráž rovněž bojovala ze všech sil, byl k vidění zápas nadprůměrné úrovně. Hraničtí byli v první půli lepší, ale překonat výborně chytajícího gólmana Kováře se jim nepovedlo. Nejlepší fotbal se hrál hned po změně stran, kdy se vyznamenal i strážce hostující svatyně Štochl. Pak se trefil nechytatelně k tyči nejlepší hráč Hranic Vrbka a výhru krásnou střelou z přímého kopu pojistil svému celku Jiří Herzog.
Branky: 66. Vrbka, 76. Jiří Herzog. Rozhodčí: Švec. ŽK: 4:3. Diváci: 80.

BŘILICE – ST. HOBZÍ 3:0 (1:0)
Zápas měl poměrně jednoznačný průběh. Domácí v první půli, v níž měli velkou převahu, kromě jedné přesné trefy zahodili ještě pět velkých šancí. Po změně stran Staré Hobzí hru přece jen trochu vyrovnalo, ale otěže zápasu nadále pevně třímali fotbalisté Břilic a připsali si zasloužené vítězství.
Branky: Vochoska, Flaška, R. Novák. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (Lička). Diváci: 60.

STAŇKOV – SUCHDOL B 2:2 (2:1)
Hraničář začal velice dobře a ve 13. minutě vedl už 2:0. Hosté však o dvě minuty později vstřelili kontaktní gól, po němž byli nebezpečnější. Těsně před přestávkou mohl zvýšit náskok Staňkova Studnička, který postupoval sám, ale trefil jen gólmana. Po změně stran diktovala tempo suchdolská rezerva a z trestného kopu se jí povedlo zaslouženě vyrovnat.
Branky: 10. Studnička, 13. Mutina – 15. Ďoubal, 63. Kamiš. Rozhodčí: Nikodým. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

J. HRADEC B – H. ŽĎÁR 0:3 (0:2)
Úvodních patnáct minut probíhalo v režii domácích, kteří soupeře nepustili za půlku, ale své šance využít nedokázali. Žďár vyškolil hradecké mladíky z produktivity, neboť podnikl dvě akce a obě skončily gólem. Druhý poločas měl obdobný průběh, domácí tlačili, ale do černého se trefil opět Skořepa, který si tak připsal hattrick. Hradecký celek navíc dohrával bez vyloučeného Matouška.
Branky: Skořepa 3. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 0:1. ČK: 1:0 (Matoušek). Diváci: 50.

STRMILOV – Č. VELENICE 0:2 (0:0)
V poměrně vyrovnaném střetnutí si domácí fotbalisté vybrali na začátku druhé půle slabší čtvrthodinku, během které od favorita inkasovali oba góly. Hosté si pak už náskok zkušeně pohlídali.
Branky: Fiala 2. Rozhodčí: Oleksa. ŽK: 2:5. Diváci: 80.