J. HRADEC B – STRMILOV 2:1 (1:0)
Střetnutí, které se mělo hrát na stadionu u sídliště Vajgaru, se z důvodu sněhové nadílky muselo přesunout na umělku na Piketě, což domácím fotbalistům zřejmě uškodilo, neboť na hřišti menších rozměrů se proti zhuštěné obraně soupeře těžko prosazovali. Lídr přeboru se během první půle přesto dostal do vedení, Strmilov však po přestávce držel gólman Přibyl a navíc využil chybu v defenzivě jindřichohradeckého celku, po níž vyrovnal. Rozhodnutí padlo pět minut před koncem, kdy se po standardce trefil Vojtěch Moudrý a rozhodl o zasloužené výhře svého celku.
Branky: Roštek, V. Moudrý – J. Hanzal. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 1:0. Diváci: 20.

DEŠNÁ – STAŇKOV 4:2 (1:2)
Na podmáčeném terénu se hrál upracovaný fotbal. Domácí sice měli více ze hry, ale první poločas gólově lépe zvládl Staňkov. Po změně stran však Dešná přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a třemi zásahy otočila vývoj skóre ve svůj prospěch, přestože dohrávala v deseti.
Branky: D. Zach 2, Novotný, Morong – Matuška, Studnička. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (Křenek). Diváci: 30.

HORNÍ ŽĎÁR – NOVOSEDLY 2:3 (0:3)
Kombinace obou soupeřů narušoval těžký terén, nicméně fotbalisté Novosedel dokázali trestat chyby domácích a během úvodního dějství si vypracovali třígólový náskok. Ve druhé půli Žďár přidal a usadil se před hostující svatyni, ale ze své převahy v korektně vedeném duelu už stačil vytěžit pouze zmírnění porážky.
Branky: Loukota, Čaloud – Poborský, Bartoš, Nohava. Rozhodčí: Jann. ŽK: 0:1. Diváci: 10.

STRÁŽ – JAROŠOV 4:0 (0:0)
V bojovném a velmi kvalitním duelu měli v prvním poločase více šancí hosté, kteří trefili břevno i tyč a několik akcí jim překazil gólman Kovář. Po přestávce získali převahu domácí fotbalisté, kteří trvalý tlak korunovali vedoucím gólem v 75. minutě. Po něm už Jarošov jen přihlížel koncertu Stráže, která v rychlém sledu přidala ještě tři zásahy.
Branky: 79. a 85. Z. Mládek, 75. Šimánek, 81. Vostrý. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:2. Diváci: 60.

STUDENÁ – STARÁ HLÍNA 1:1 (0:1)
Za stálého deště se v úvodní pětačtyřicetiminutovce dostala do vedení Stará Hlína, ale bylo to jen díky tomu, že její brankář doslova čaroval a třeba kanonýrovi Dvořákovi zneškodnil čtyři samostatné úniky. Druhý poločas se odehrál na samé hranici regulérnosti, avšak za sněhové vánice měli nadále převahu fotbalisté Studené, kteří hned v jeho úvodu vyrovnali a pak pokračovali v zahazování tutovek. Výsledná remíza je proto úspěchem hostujícího celku.
Branky: Dvořák – Kuželka. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 40.