Okresní přebor mužů - 8. kolo
Studená – Břilice 2:1 (2:1), Lojka (11), R. Novák – Nehoda.
St. Hlína – Strmilov 0:1 (0:1), Nečeda.
Horní Žďár – Suchdol B 1:0 (0:0), Hudziec.
Chlum – Novosedly 2:1 (1:0), J. Flaška, Hešík – Melichar.
St. Hobzí – Jarošov 2:1 (1:0), Lička 2 – Nguyen.
Hranice – Halámky 2:2 (1:0), P. Herzog, Hasík – Gráf, L. Slavík.
Stráž – Dešná 2:1 (2:0), Koudelka, Jiří Rybecký – Šteif (11).
Okresní soutěž mužů sk. A - 6. kolo
Majdalena – Plavsko 0:5 (0:4), Jiří Heřmánek 2, J. Kaštánek, Pouska, Bureš.
Lodhéřov – Buk 3:0 (1:0), V. Matoušek 2, Pavouk (11).
Lásenice – K. Řečice B 2:2 (0:1), Demeter, Binh Le Than – Idrizaj, Jánošík.
Rapšach – Č. Velenice B 2:8 (0:4), M. Šroub, Šikr – Fiala 4, Kica 2, Sokol, Janda.
Staňkov – Nová Ves 2:4 (0:2), J. Fleischman (11), V. Matuška – Košumberský 2, Tetík, Kolafa (11).
Deštná – Chlum B 3:1 (0:1), Baláž, Řepa, Maršák – Smrž.
Okresní soutěž mužů sk. B - 6. kolo
Horní Pěna – Peč 1:1 (1:0), Hrbek – Dohnal.
Č. Rudolec – Popelín 1:3 (0:1), Tetur – Zaňák, Gajdoš, Mach.
Číměř – Cizkrajov 8:0 (6:0), Mol 3, Vopálka, J. Drábik, Mihula, Záhorka, Láf.
Kunžak – N. Bystřice B 4:0 (2:0), Rigo, J. Eichler, Jakl, Vonšík.
N. Včelnice B – St. Město 3:2 (1:1), Holický, J. Matějka, J. Zikmund – Sivok, Licehamr.
Okresní přebor mužů
1. Chlum 8 7 1 0 33:8 22
2. Studená 8 6 2 0 25:8 20
3. Suchdol B 8 5 1 2 14:7 16
4. St. Hlína 8 5 0 3 15:10 15
5. Břilice 8 4 1 3 22:14 13
6. Strmilov 8 3 3 2 9:7 12
7. St. Hobzí 8 4 0 4 14:16 12
8. Horní Žďár 8 3 3 2 7:14 12
9. Stráž 8 3 1 4 11:13 10
10. Dešná 8 2 3 3 8:12 9
11. Novosedly 8 2 0 6 10:19 6
12. Halámky 8 1 3 4 10:21 6
13. Jarošov 8 0 2 6 8:20 2
14. Hranice 8 0 2 6 7:24 2
Okresní soutěž mužů sk. A
1. Plavsko 6 5 0 1 15:4 15
2. Lásenice 6 4 2 0 19:8 14
3. Staňkov 6 4 0 2 18:14 12
4. Deštná 6 4 0 2 22:18 12
5. Lodhéřov 5 3 1 1 18:10 10
6. Č. Velenice B 6 3 1 2 16:13 10
7. K. Řečice B 6 2 2 2 9:10 8
8. Nová Ves 6 2 0 4 11:17 6
9. Buk 6 1 1 4 6:10 4
10. Rapšach 5 1 1 3 8:15 4
11. Majdalena 6 0 2 4 9:20 2
12. Chlum B 6 0 2 4 12:24 2
Okresní soutěž mužů sk. B
1. Popelín 6 6 0 0 25:5 18
2. Kunžak 6 5 0 1 25:8 15
3. Číměř 5 3 1 1 26:5 10
4. Č. Rudolec 5 3 0 2 9:9 9
5. Třebětice B 5 2 1 2 11:13 7
6. Cizkrajov 6 2 0 4 12:25 6
7. N.Včelnice B 5 2 0 3 10:17 6
8. N. Bystřice B 5 2 0 3 10:13 6
9. St. Město 6 1 1 4 10:17 4
10. H. Pěna 6 1 1 4 10:23 4
11. Peč 5 0 2 3 6:19 2