Č. Velenice – Břilice dor. 4:3 (1:1) – v zápase, ve kterém se hrálo o prvé místo v tabulce, se ujali vedení Č. Velenice a vytvořily si v průběhu prvního poločasu mírnou herní převahu. Dopustily se však jedné vážné chyby v obraně, kterou dokázali mladíci z Břilic potrestat. V druhém poločase se obraz hry neměnil. Velenice přidaly další dva góly a diktovaly tempo hry. S touto situací se nechtěli Břiličtí smířit a dvěma přesnými zásahy upravili celkové skóre.

Branky: Kopecký 2, Mikudim, Sokol – Klůfa, Novák, Nehoda.

Břilice dor. – Suchdol dor. 4:3 (2:1) – dohrávku prvního kola absolvoval podle dohody suchdolský dorost.

Branky: Drábek 2, Čuta, Šuhaj – Kamiš Arenberger, Máčala. Stará Hlína – Hranice 7:3 (1:1) –branky: Prokeš 3, Časta 2, Bednář, T. Ködel (11) – Sobotka, Herzog J, Macho.

Příští sobotu se dohrává utkání turnaje Hranice – Špěpánovice.

Poté bude následovat vyhlášení výsledků Regent Cup.