STRÁŽ – HRANICE 1:2 (1:1)
Do úvodního utkání, které se hrálo za hodně mrazivého, avšak slunečného počasí, nastoupila Stráž pouze o deseti, přesto se už ve 3. minutě gólem Šaška ujala vedení. Její soupeř však postupem času začal přebírat iniciativu a do přestávky se mu povedlo vyrovnat zásluhou Dvořáka, který krásně zavěsil z trestného kopu. Po obrátce měli míč častěji na kopačkách fotbalisté Hranic, ale jejich aktivita většinou končila před šestnáctkou. Když už se za nerozhodného stavu pomalu schylovalo k penaltovému rozstřelu, napřáhl v 85. minutě P. Herzog, po jehož nepříliš povedené střele strážskému brankáři proklouzl míč pod tělem a skončil v síti.
Branky: 3. Šašek – 39. Dvořák, 85. P. Herzog. Rozhodčí: Devera. ŽK: 1:1. Nejlepší hráči: Chmelař – Dvořák.

RAPŠACH – HALÁMKY 0:1 (0:0)
Oba celky si během střetnutí dokázaly vytvořit několik slibných šancí, ovšem v koncovce se ani jednomu nedařilo. Více možností však měli přece jen hráči Halámek, kteří v 79. minutě dokázali potrestat chybu v obraně soupeře, po níž skóroval kanonýr L. Slavík, jenž předtím minimálně tři tutovky zazdil. Rapšach mohl ještě v závěru vyrovnat, ale střela Plánky z úhlu cíl nenašla.
Branka: 79. L. Slavík. Rozhodčí: R. Herzog. Bez karet. Nejlepší hráči: J. Štěpánek – M. Slavík.