Ze hřišť soupeřů se Třeboň i Strakonice vrátily s prázdnou, Milevsko doma uhrálo remízu

Jižní Čechy - Ve fotbalové divizi ve šlágru kola v Prachaticích vedoucí Tatran otočil výsledek s druhými Domažlicemi a zvýšil tak náskok na čele na čtyři body.

6.10.2008

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Ze zbývajících tří jihočeských týmů už naplno o víkendu nikdo nebodoval: Třeboň a Strakonice venku prohrály, Milevsko v neděli vybojovalo doma bod s Admirou.

PŘÍBRAM – TŘEBOŇ B 3:1 (1:1) – Zápas začal pro hosty dobře, v 15. minutě je poslal do vedení Procházka. Domácí ale vyrovnali za dalších deset minut. Škoda dvou šancí (Maxa a Tůma), které zůstaly nevyužity. Tůma obešel i brankáře, ale propásl pravý okamžik ke střele. Ve druhé půli se hrál útočný fotbal, šance měli i Jihočeši, ale bohužel ze situace, která mohla být ofsajdová, domácí dali gól na 2:1 a v 80. min. upravil nejlepší střelec Příbrami Tshiabola na 3:1. Hosté herně nezklamali…

Rozhodčí: Morávek,
ŽK 2:2,
diváků 180.

Třeboň: Skála – Houdek, Malý, Bezemek, Sláma – Tůma (75. Lavička) – Pintér (52. Svoboda), Ždimera, Maxa (65. Dedaj), Procházka – Vohák.

6.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Volali policii, ale nakonec nic řešit nechtěli

Náhradní autobusové zastávky kvůli rekonstrukci ulic v Radouňce Na kopečku stojí u Staviservisu a z druhé strany u tenisové haly.

Lidem v Radouňce vadí odklad prací

Bez řidičáku se vozem vydal do ulic

Dačice - Řidič bez bodů měl navíc řidičák odebraný i ze zdravotních důvodů.

Medvědář chystá v životě zámeckých medvědů velikou změnu

Český Krumlov – Lešení nyní stojí ve velkém výběhu medvědária na českokrumlovském zámku. Medvědice Marie Terezie ve vedlejším betonovém výběhu si moc klidu neužije.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Florbalový turnaj v Otíně skončil triumfem Vajgar Boyz

Otín - Osm týmů z Kardašovy Řečice, Žirovnice, Sezimova Ústí, Jindřichova Hradce, Jihlavy a Třeboně se představilo v 7. ročníku florbalového turnaje mužů „Sranda Cup“, který se opět uskutečnil pod otevřeným nebem ve Sportcentru Bobelovka v Otíně.