VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zůstane návrh krajských soutěží beze změn?

Jižní Čechy - Losovací aktiv krajských fotbalových soutěží se uskuteční v pondělí v Českých Budějovicích.

27.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek.Foto: archiv Deníku

Ještě těsně předlosovacím aktivem krajských fotbalových soutěží došlo k dalším změnám (mj. S. Ústí stáhlo svou rezervu z divize a přihlásilo ji do přeboru kraje, odkud do divize po Čížové a Č. Krumlovu tudíž šlo i Milevsko, béčko Strakonic v I. A třídě nahradí N. Ves/Brloh, do I. B třídy postupují i Chvalšiny a Březnice (náhr. za Tábor B).


Přinášíme upravený návrh soutěží JčKFS 2011/12 (včetně přidělených čísel) s tím, že poslední slovo bude mít dnešní aktiv STK, který se koná od 17.30 hodin v Č. Budějovicích.


KP: 1. Dražice (hr. den Ne), 2. Písek B (hlásí), 3. Třeboň (Ne 10.30), 4. Vodňany (So), 5. Veselí (So), 6. S. Ústí B (hl.), 7. Čkyně (So), 8. Hluboká (Ne), 9. Rudolfov (So), 10. Sobě〜slav (So), 11. Roudné (So), 12. J. Hradec (Ne Vajgar), 13. Lažiště (Ne), 14. Prachatice (hl.), 15. Jankov (hl.), 16. Kaplice (Ne).


I. A, sk. A: 1. Želeč (So), 2. Čimelice (So 15.30), 3. N. Ves (hl.), 4. Sok. S. Ústí (So), 5. Osek (So), 6. Sedlice (So), 7. Protivín (So), 8. Týn (So), 9. Planá (So), 10. Katovice (So), 11. Vacov (So), 12. Malšice (So), 13. Chýnov (Ne), 14. Hradiště (So), sk. B: 1. Dříteň (So), 2. D. Voda (So), 3. Křemže (So), 4. Slavia ČB (So), 5. Loko ČB (So 10.15), 6. Bavorovice (So 10), 7. Olešník (So), 8. Lišov (hl.), 9. Čt. Dvory (So 10.15), 10. Dačice (Ne 15), 11. Hrdějovice (So), 12. Ševětín (hl.), 13. N. Bystřice (So), 14. Zliv (So).


I. B, sk. A: 1. K. Újezd (hl.), 2. Frymburk (So), 3. Roudné B (hl.), 4. Velešín (So), 5. V. Brod (hl.), 6. Kaplice (hl.), 7. Č. Krum〜lov B (hl.), 8. Větřní (So), 9. Chvalšiny (hl. N. Ves), 10. H. Planá (So), 11. Netolice (So), 12. Jankov B (hl.), 13. Lhenice (So), 14. Mladé (So), sk. B: 1. Vimperk (So), 2. Stachy (So), 3. Strunkovice (So), 4. Vl. Březí (Ne), 5. Lažiště B (Ne 14), 6. Zdíkov (So), 7. Kestřany (So), 8. Poříčí (So), 9. Bělčice (So), 10. Chelčice (So), 11. Sousedovice (So), 12. Mirovice (So), 13. Blatná (Ne), 14. Záblatí (Ne 10.30), sk. C: 1. Met. Tábor (So 10.30), 2. Albrechtice (So), 3. Záhoří (Ne), 4. Borotín (So), 5. Řepeč (hl.), 6. Ml. Vožice (Ne), 7. Bechyně (So), 8. Větrovy (So), 9. Sepekov (So), 10. Chotoviny (So), 11. Bernartice (Ne), 12. Bo〜žetice (So), 13. Branice (hl.), 14. Březnice (hl.), sk. D: 1. Kunžak (So), 2. Suchdol (Ne), 3. Borovany (So 10.15), 4. Tučapy (So), 5. Třebětice (Ne 15), 6. Slavonice (So), 7. Chlum (So), 8. Klikov (So), 9. K. Řečice (So), 10. Ledenice (So), 11. N. Včelnice (So), 12. Srubec (So), 13. Lomnice (So), 14. T. Sviny (So).


KP ŽENY: 1. volné, 2. Mokré (hl.), 3. Sokol J. Hradec (So), 4. Sok. S. Ústí (Ne 14), 5. Borovany (hl.), 6. Protivín (hl.), 7. Lažiště (Ne 10), 8. Hradiště (hl.).


KP DOROSTU: 1. Č. Krum〜lov, 2. SKP ČB B, 3. Čt. Dvory, 4. Slavia ČB, 5. Loko ČB, 6. J. Hradec, 7. Strakonice, 8. S. Ústí B, 9. Soběslav, 10. Břilice, 11. Roudné, 12. Vodňany, 13. Blatná, 14. Milevsko, 15. Rudolfov, 16. Prachatice.


I. A DOROSTU, sk. A: 1. Borovany, 2. Suchdol, 3. Kaplice, 4. H. Stropnice, 5. Hrdějovice, 6. Lišov, 7. Lomnice, 8. Hluboká, 9. Mladé, 10. Větřní, 11. Zliv, 12. Borek, 13. N. Hrady, 14. T. Sviny, sk. B: 1. Vimperk, 2. Stachy, 3. Volyně, 4. Vl. Březí, 5. Kestřany, 6. Čkyně, 7. Sedlice, 8. Strunkovice, 9. Bělčice, 10. Katovice, 11. Netolice, 12. Osek, 13. Vacov, 14. Protivín, sk. C: 1. M. Tábor, 2. Dříteň, 3. N. Bystřice, 4. Ml. Vožice, 5. Kunžak, 6. Dačice, 7. Olešník, 8. Týn, 9. Sepekov, 10. Bechyně, 11. Hradiště, 12. Jistebnice, 13. Veselí, 14. Sokol S. Ústí.


KP ŽÁCI: 1. Blatná, 2. Bechyně, 3. Roudné, 4. Soběslav, 5. Č. Krumlov, 6. Milevsko, 7. Strakonice, 8. Slavia ČB, 9. Čt. Dvory, 10. J. Hradec, 11. SKP ČB, 12. T. Sviny, 13. Lomnice, 14. Břilice.


I. A ŽÁCI, sk. A: 1. Hluboká, 2. Dříteň, 3. SKP ČB B, 4. Netolice, 5. Rudolfov, 6. H. Stropnice, 7. Hrdějovice, 8. Větřní, 9. Týn, 10. Kaplice, 11. K. Újezd, 12. Loko ČB, sk. B: 1. Vimperk, 2. Volyně, 3. Vodňany, 4. Osek, 5. Vacov, 6. Protivín, 7. Strakonice B, 8. Hradiště, sk. C: 1. Chýnov, 2. Suchdol, 3. Chotoviny, 4. Veselí, 5. J. Hradec B, 6. Sok. S. Ústí, 7. Dačice, 8. Kunžak, 9. Dražice, 10. Větrovy, 11. N. Včelnice, 12. Břilice B.


KP PŘÍPRAVKY: 1. Č. Krumlov, 2. Strakonice, 3. Lomnice, 4. SKP ČB, 5. v řešení, 6. Prachatice, 7. Kaplice, 8. Hradiště, 9. Dynamo ČB, 10. Milevsko, 11. S. Ústí, 12. N. Včelnice, 13. T. Sviny.

27.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kabelky, bižuterii a knížky přinesla do Pravdovy knihovny v Jarošově nad Nežárkou Alena Ondřejová.
28

Kabelkový veletrh pokračuje

Bouřka škodila i na letišti v Jindřichově Hradci. Poryv větru vytrhl z betonu kotvení letadla, které pak nacouvalo do několik desítek metrů vzdálené čerpací stanice.

Na letišti bouřka utrhla letadlo

AKTUALIZUJEME / SLEDUJEME ON-LINE

Noční bouřka se prohnala jihem Čech, zastavila i vlaky

Jižní Čechy - Bouřka, která se prohnala zemí, neušetřila ani jižní Čechy.

Tehdy tam palci zamačkávali bubliny horkého asfaltu

Jaroslavice – Na místě, kde kdysi stála vesnice Jaroslavice, je nyní Hněvkovická přehrada. V sobotu se na loučce u přehrady setkají rodáci této zatopené vesnice a zavzpomínají na staré časy.

Sobota zve na koně, hasičskou soutěž i na koncerty

Jindřichohradecko - Sobota nabízí pestrou škálu tipů, kam se vydat na Jindřichohradecku za zábavou.

Povodně 2002: Poslední oběť zemřela tři týdny po velké vodě

Jižní Čechy – Povodňový vzpomínkový seriál dnes končíme příběhem Marty a Vlastimila Weberových.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení