Medvědi slaví krajský titul s pohárem nad hlavou. Zdeněk a Roman Uhlířovi (zleva) při gólové oslavě s Jiřím Vondřichem. Útočný výpad Ivo Gallistla. Na 7:1 zvýšil ve třetí třetině Jiří Vondřich. Kapitán Slavoje Český Krumlov Jiří Vondřich si mohl jako první osahat trofej pro vítěze. Utkání přihlížely více než čtyři stovky diváků. Petr Šulčík faulovaný Filipem Hejdou. Rozhodčí nařídil trestné střílení, domácí centr ho ale neproměnil. Mistři! Hlubocký kapitán Josef Miler přebírá pohár z rukou předsedy jihočeského Krajského výkonného výboru ČSLH Evžena Kostky. Hvězdní bratři - Roman a Petr Šulčíkovi (zleva). Ani Miroslav Lukeš své trestné střílení neproměnil. U puku domácí obránce David Machálek. Miroslav Lukeš, nejproduktivnější hokejista v historii Slavoje Český Krumlov, skóroval na 9:2. Mezi střelce se zapsal také mladík Jan Fučík. Vedoucí trefa Romana Ungera ze 4. minuty. TJ Hluboká nad Vltavou Knights, druhý nejlepší tým Krajské ligy. Vzájemné gratulace. Tuto šanci Romana Uhlíře gólman František Dašek zlikvidoval. Oslavy startují! Českokrumlovští hráči děkují svým fanouškům. Zdeněk a Roman Uhlířovi (zleva) společně s Davidem Machálkem. HC Slavoj Český Krumlov, vítěz jihočeské Krajské ligy mužů v sezoně 2016/2017.