Hokejisté Vajgaru srovnali semifinálovou sérii

Jindřichův Hradec - V úterý se Vajgar vydá do Tábora na třetí zápas play off.

7.4.2009

Mladý gólman Vajgaru Lukáš Melišík (na snímku) převzal po zranění Tomáše Kubeše pozici brankářské jedničky a své role se zhostil na výbornou, což dokumentoval i v neděli, kdy skvělým výkonem přispěl k vítězství svých barev nad favorizovaným Táborem.Foto: František Panec

Druhé semifinálové utkání hokejového play off II. ligy přineslo v neděli večer parádní podívanou ve výtečné atmosféře, kterou vytvořily téměř dvě tisícovky diváků.

Hokejisté zdolali Tábor 4:3 po prodloužení. Semifinále za stavu 1:1 pokračuje v Táboře.

A bojovnost i nezměrná vůle domácího Vajgaru nakonec slavily úspěch v podobě vítězství 4:3, o němž rozhodl hned v úvodní minutě prodloužení forvard Stejskal.

„Absolutorium si zaslouží všichni hráči, vyzdvihl bych však navíc výkon brankáře Melišíka a první útočné formace. Podle mě zápas skončil spravedlivým vítězstvím našeho týmu, což neunesli především někteří funkcionáři soupeře,“ podotkl výkonný ředitel jindřichohradeckého klubu František Dvořák.

Série tak za nerozhodného stavu 1:1 na zápasy pokračuje v úterý u Jordánu (18 hodin).

„Do Tábora jedeme s otevřeným hledím. Rozhodně nemáme co ztratit a budeme se snažit favoritovi co nejvíce znepříjemnit jeho roli,“ poznamenal Dvořák.

JAK VAJGAR NASTOUPIL:
Melišík – Lang, Bláha, Vejvar, Chmel, Klíma, Fiedler – Mužík, Cmunt, Skokan – Hofmeister, Milotinský, Stejskal – Mäkelä, Kurikka, Zykin – Šulčík, Mazanec, Dolina.

7.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
Pěvecký sbor českobudějovického Gymnázia Jana Valeriána Jirsíka při vystoupení.

Budějovičtí studenti zazpívají ve Vatikánu i papeži

Ochutnejte dobroty a pomozte

Mladík demoloval byt rodičů

Třeboň - Opilá žena a agresivní mladík zaměstnali nezávisle na sobě v sobotu třeboňské strážníky.

OBRAZEM: Hradečtí senioři si zasportovali

Jindřichův Hradec - V Domově seniorů v Otíně se konal druhý ročník Senior her. Klienti domova si při Senior hrách Otín nejen zasportovali, ale zároveň zahájili I. ročník Školy třetího věku a celý program se velmi vydařil.

Florbalisté Slovanu v Třebíči zklamali

Jindřichohradecko – Do nové sezony vstoupil florbalový oddíl jindřichohradeckého Slovanu.

Hradecký biker David Kníže je vítězem Jihočeského MTB poháru

Soběslav - Zbrusu novou zajímavou trať připravili v Soběslavi pořadatelé „G. Benedikt MTB maratonu“, který byl posledním závodem sedmidílné série závodů horských kol „Jihočeský MTB pohár“.