Ve vítězné sestavě z posledního zápasu se Slavií nezačali hosté po daleké cestě autobusem špatně. První třetinu vyhráli, když v 17. min. otevřel skóre novopečený trojnásobný otec Václav Nedorost. Po změně stran se prosadil pouze domácí Hudeček a bylo vyrovnáno.

V úvodu závěrečného dějství to byl znovu Hudeček, který vymetl horní růžek Gábovy svatyně a dostal Havířov poprvé v utkání do vedení. Pět minut před koncem v přesilovce pět na tři zvýšil Drtil už na 3:1 a kapitán Kutlák stačil pouhých sedm vteřin před koncem jenom snížit na konečných 3:2

Branky a nahrávky: 22. Hudeček (Fronk, Tomi), 42. Hudeček (Kalus), 55. Drtil (Hudeček, Sikora) - 17. Nedorost (Čermák, Vlček), 60. Kutlák (Čermák). Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Rozhodčí: Kašík, Koziol - Lukš, Poruba. Diváci: 2051.

ČEZ Motor: Gába – Fillman, F. Novák, Kutlák, Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Vlček, Nedorost – Crowder, Galamboš, M. Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Káník, Marcel. Trenéři Stavjaňa, Štrba a Bombic.