Dvanáctkrát, což bylo nejméně, se hráči trefili v souboji Střížovice vs. Nová Včelnice, který skončil nerozhodně. Poslední celek tabulky tak obral o bod druhého, přičemž Střížovice ještě ve třetí minutě poslední třetiny prohrávaly 3:6 a alespoň remízu zachránily až gólem Filipa Erbena 101 vteřin před koncem. Na vyrovnávací branku nahrál Lukáš Jirka, jenž se podílel na všech gólech (1+5) svého mužstva.

Zajímavě si vedla ČPP v úvodních třetinách svých duelů proti HC AA a Cannoners. Dohromady v nich inkasovala jedenáctkrát! Zatímco s HC AA první třetinu vyhrála 6:5 a nakonec zápas dovedla k vítězství, tak s lídrem soutěže už manko 0:6 nedotáhla, i když v průběhu snížila až na 5:6 a poté na 7:10. Pojišťovna obě utkání odehrála bez vyloučení a v soutěži slušnosti si na čele díky tomu už vybudovala veliký náskok na ostatní. V souboji se Střížovicemi skončila šňůra tří zápasů SK Kámen bez porážky.

Výsledky:
Střížovice – N. Včelnice 6:6 (1:3, 2:1, 3:1)
, D. Kolář, Tancer, Kvasnička, Jirka, Kolman, Erben – P. Holoubek 3, J. Prýgl 2, Vávra.
ČPP J. Hradec – HC AA J. Hradec 9:7 (6:5, 2:1, 1:1), L. Chramosta 2, Radvanský 2, Skokan 2, Miloš Dvořák 2, P. Zeman – Uhlíř 2, Pospíchal 2, Slavík, R. Kos, L. Bušta.
ČPP J. Hradec – Cannoners 9:14 (0:6, 5:4, 4:4), Skokan 3, D. Zeman 2, Bláha 2, Ferda, Radvanský – M. Kolář 4, Marek Dvořák 3, Ištvánik 2, Procházka 2, J. Prager 2, Holický.
Střížovice – SK Kámen 9:4 (2:1, 4:1, 3:2), Martínek 3, D. Kolář, Erben, Jirka, J. Beran, Tancer, Kolman – I. Adam 2, Talián, Adamec.     Roman Pišný