J. HRADEC – PELHŘIMOV 6:3

Pelhřimovští sice odjeli s hodně oslabeným kádrem, přesto byli papírovým favoritem, čemuž nasvědčoval i začátek. „Bohužel pak jsme si dali vlastence a soupeř nám ve druhé třetině slepenými góly utekl,“ popsal rozhodující chvilku zápasu trenér Spartaku Petr Kuchyňa.

Pozitivem bylo, že to ani za krajně nepříznivého stavu pelhřimovští mladíci nezabalili a bojovali až do konce. Ve třetí třetině dokázali snížit na rozdíl tří branek, přičemž vzhledem k poměru sil na ledě je výsledek pro domácí lichotivý: „V poslední části jsme měli celou řadu šancí.

Neproměnili jsme nájezd, Hanzálek netrefil prázdnou branku. Klidně to ještě mohlo skončit 6:6. Bohužel proměňování vyložených příležitostí je slabinou tohoto týmu,“ posteskl si Petr Kuchyňa.

Branky za Pelhřimov: Beneš, Matějka, Hanzálek. Třetiny: 2:1, 4:0, 0:2. Pelhřimov: Havlík (34. Provazník) – Martínek, Šulák, Körber, Beneš, Bříza – Jelínek, Kozel, Kret – Hanzálek, Matějka, Plch – Dvořák, Hynek.