V. Radouň – David servis 6:6 (1:2, 2:2, 3:2) – V první třetině domácí proměnili hned první šanci Průšou, hosté ale stav otočili proměněním dvou přesilovek. Přetahovaná pokračovala po změně stran – nejdříve hosté 3:2, pak hosté 3:4. Podobně tomu bylo i v posledním dějství: od 56. minuty hráli hosté dvakrát za sebou v oslabení, to přečkali a pět vteřin před koncem po chybě celé domácí pětice hráčů vyrovnali na 6:6.

Branky: 3. Průša (Gurka), 36. Průša (Reisner, Blažek), 38. Reisner (Navrátil), 45. Gurka (Průša), 47. Kolář (Koláček), 54. Průša ( Gurka) – 9. Dalibor Mikeš (šalanda), 17. Cibulka (Šalanda), 38. Fousek (Šalanda), 39. Daniel Mikeš (Šalanda), 47. Cibulka (Vaňous), 60. Cibulka (Štěrba).
Rozhodčí Drha – Hamr, Slavík,
vyl. 10:10,
využití 2:3,
osl. 0:1,
80 diváků.

Božetice – Vimperk 7:4 (0:1, 4:1, 3:2) – Ve vyrovnaném utkání se hosté ujali vedení, které domácí obrátili na 4:1. Vimperk všemi brankami z přesilovek snížil na 4:3 a konečných 7:4. Mužem utkání se stal domácí Novotný, autor čtyř branek.

Hluboká – Humpolec 7:1 (1:0, 2:1, 4:0) – V mrazivém večeru byli domácí jednoznačnými pány utkání.

Veselí – Strakonice 2:2 (1:0, 0:2, 1:0) – V pohledném a vyrovnaném utkání hraném ve velkém nasazení se nakonec oba soupeři rozešli se zaslouženou dělbou bodů.

Tábor B – Soběslav přeloženo na 20. ledna (19.00).