Hokejisté se při nepřízni počasí ve středu nedostali ani do třetiny cesty a už poblíž Božejova byli nuceni autobus otočit zpět k rybníku Vajgar. Kvůli sněhu a závějím tam totiž uvízly kamiony a zcela ochromily dopravu.

Zápas bude s největší pravděpodobností zrušen bez náhrady. Jednaknic pro oba soupeře v konečném účtování neřeší a navíc play-off začíná již v sobotu a dohrávání není z důvodu nabitého programu ani možné. Kromě duelu Vajgaru potkal stejný osud i zápas Pelhřimova s Chotěboří.

hrál se však duel Trutnov vs. Nymburk, který určil soupeře právě jindřichohradeckému celku. Domácí po dvou třetinách prohrávali 2:4, ale v poslení části se jim povedl obrat a nakonec si připsali výhru 5:4.

To znamená, že J. Hradec se ve čtvrtfinále play-off druholigové skupiny Střed střetne s Nymburkem. První zápas je na programu už v sobotu na ledě soupeře, u Vajgaru se bude hrát v pondělí od 18 hodin. Série se hraje na tři vítězství.