Hokejisté Motoru nadále tápou, nebodovali ani na ledě posledního Mostu

Most – Ve 22. kole první ligy prohráli hokejisté Motoru České Budějovice na ledě posledního celku tabulky Mostu 3:5.V sobotu čeká Jihočechy domácí duel s Ústím nad Labem (16).

13.11.2013 2

Dominik Halmoši v brance Motoru.Foto: Deník/ Jaroslav Sýbek

Českobudějovickým hokejistům se v poslední době nedaří a potvrdilo se to i na ledě jednoho z nejslabších týmů soutěže.

Hosté přijeli na sever bez zraněného obránce Vráblíka, další bek Posmyk okusil extraligu v Litvínově. Jejich místo zaujal plzeňský pendl Boháč a v útoku nastoupil další hráč Plzně Pitule.

Úvodní třetina nabídla vyrovnaný a spíše opatrný hokej s minimem šancí. Oba soupeři jednou nastřelili brankovou konstrukci. Nejprve mířil v 6. min. do tyče z ideální pozice hostující Vaniš, o čtyři minuty nastřelil domácí Smolka z trestného střílení pro změnu břevno.

Góly začaly padat až po změně stran. Ve 28. min. vypálil v přesilovce od modré obránce Čížek a Most šel do vedení. Druhý gól přišel o pouhé tři minuty později, když se zblízka prosadil Písařík.

S Jihočechy to v té chvíli nevypadalo vůbec dobře. Ale zmobilizovali síly a a soupeři přišpendlili před jeho branku. Gólmana Horáka však nepřekonal Skuhravý, po přečíslení neuspěl ani Melka. Hosté se dočkali až ve 39. min, kdy se přesně do horního růžku mostecké klece trefil Kotalík.

Nápor hostí pokračoval i v závěrečné třetině. Jenže ve 48. min. zvýšil Tauš z ojedinělé akce na 3:1 a bylo zle. Ferebauer sice ještě nastřelil tyč, ale definitivně rozhodl ve vlastním oslabení Bojer. Kuchejda už stačil jen snížit.  Při power play hostí skóroval do prázdné branky Tauš, definitivně pak skóre uzavřel na 5:3 Ferebauer.

Branky a nahrávky: 28. Čížek (Pavelka, Slavíček), 31. Písařík (Sedláček, Tůma), 48. Tauš, 53. Bojer (Tauš), 60. Tauš (Bojer) – 39. Kotalík (Moravec, Melka, 57. Kuchejda (Ondřej), 60. Ferebauer (Ondřej, Rob).
Vyl. 5:3, navíc host. Šperger 10 min., využ. 1:0, v osl. 1:0. Rozhodčí: Jílek – Rozlílek, Svobodová. Diváci: 514.
Motor:  Halmoši – J. Novák, Kříž,  Chmelíř, Moravec, Boháč, Prokop, Pavlíček – Kotalík, Melka, Skuhravý – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Třetina, Pitule, Šperger – Ferebauer, Rob, Vaniš – Bárta. Trenéři Bělohlav a Jágr.

Sobota v Mnichu patří mysliveckým slavnostem

Mnich - Na akci najdou zábavu jak dospělí, tak i děti, které si mohou zasoutěžit

Hradečáci navštívili válečná bojiště na Ukrajině

Jindřichův Hradec - Nadšenci se vypravili po stopách první světové války.

Záchranáři zřejmě budou působit v Kyselově i nadále

Kyselov - Vypadá to, že českokrumlovští vodní záchranáři o své stanoviště na pravém břehu Lipna v Kyselově nakonec nejenže nepřijdou, ale dokonce na zbourání starého objektu získají.

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.