Jihlavská ostuda, Dukla neunesla debakl na jihu a nedohrála zápas!

České Budějovice – Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice se stali vítězi Regionálního poháru v hokeji, když v závěrečném utkání turnaje doslova drtili Duklu Jihlava 7:1. Zápas se ale nedohrál, protože hosté ve druhé třetině odmítli respektovat výrok rozhodčích a ti utkání předčasně ukončili. Stejného soupeře přivítají Jihočeši v pondělní prvoligové premiéře od 17.30.

4.9.2014 1

David KuchejdaFoto: Deník/ Václav Pancer

Pokud by platilo, že jaká generálka, taková premiéra, tak by se asi na jihu Čech vůbec nikdo nezlobil. Motor totiž v první třetině předvedl hotový uragán a šesti góly poslal ambiciózního soupeře do kolen. Dvakrát se trefil Kuchejda, po jednom gólu přidali Straka, Růžička, Přibyl a Nouza.

Po gólových hodech v úvodní třetině tempo hry z domácí strany trochu upadlo a dočkali se také hosté. Po hrubce v rozehrávce připravil Kůdelu o čisté konto Seman. Jenže Motor byl v obrovské pohodě a do střelecké tabulky se ještě ve druhé třetině zapsal také Boháč.

Ve 33. min. však přišla nepochopitelná věc. Hosté odmítli jít na trestnou lavici a sudí zápas předčasně ukončil…

Branky a nahrávky: 5. Kuchejda (Punčochář), 8. Jos. Straka (Nouza, Švihálek), 13. D. Růžička (Nouza, Jos. Straka), 18. Přibyl (Vaniš), 18. Kuchejda (Heřman), 19. Nouza (Jos. Straka, Švihálek), 33. Boháč (Kuchejda) – 24. Seman.

Vyloučení 3:3 (navíc host. Čachotský 10 min. a Prokš 5+do konce), využití 2:0.

Rozhodčí: Mertl – Flegl, Polonyi. Diváci: 1400.

ČEZ Motor: Kůdela – Punčochář, Chmelíř, Vráblík, Semrád, D. Růžička, Mucha, Suchánek, Parýzek – Kuchejda, Heřman, Boháč – Nouza, Jos. Straka, Švihálek – L. Marek, Pajič, Prokeš – Vaniš, Rob, Přibyl. Trenéři Rosol a Bělohlav.

Autor: Pavel Kortus

4.9.2014 VSTUP DO DISKUSE 1

Kryt civilní obrany. Ilustrační foto

Kam se ukrýt? Do kina, škol nebo fabrik

V zámeckém letním amfiteátru v Dačicích se každé léto koná Rockfest.

V Dačicích zazní rock, hlavní hvězdou bude Arakain

Velenice čeká hudební víkend

České Velenice - Od pátku až do neděle budou České Velenice žít hudbou. V amfiteátru na sídlišti Na Sadech v pátek začíná festival Hudební víkend, který nabídne zábavu pro všechny generace a příznívce nejrůznějších hudebních stylů, ale i filmů.

Pivní slavnosti v Třeboni lákají na hudební program

Třeboň - Návštěvníkům zahrají na tradiční akci Rybičky 48 nebo Alkehol.

DOTYK.CZ

Před 41 lety se Zlaté piesky zalily krví. Došlo k nejhorší letecké havárii u nás

/VIDEO/ Pavol Hammel měl krušnou noc, slavilo se, pilo. Teď je kolem osmé ráno a on vláčně klimbá v odbavovací hale pražské Ruzyně. Pár kolemjdoucích ho poznává, je to frontman bigbítové kapely Prúdy, v roce 1976 dost populární. V 8:27 se zvedá dopravní letoun Iljušin Il 18-B z ruzyňské rampy, bez rockera na palubě. Alkoholové koma mu právě zachránilo život.