Mládežnickým celkům Vajgaru se v hokejové lize nedaří

Jindřichův Hradec - Junioři ani dorostenci hokejového Vajgaru neprožívají právě úspěšnou sezonu, o čemž svědčí i poslední výsledky.

14.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník

I. liga juniorů: Písek – Vajgar J. Hradec 7:3 (1:1, 5:0, 1:2) – Byli to hosté od Vajgaru, kdo otevřel účet zápasu již v 7. minutě z hole Josefa Milera. Jenže domácí Písek do první sirény vyrovnal a v průběhu druhé třetiny nasázel hostům dalších pět branek. Hosté ve třetím dějství zkorigovali brankami Janečka a Slavíka, ale na konečných 7:3 pro domácí upravil Gába. Největší podíl na písecké výhře měl forvard Durčák, který se blýskl hattrickem.

Branky: 17. Durčák (Sýbek), 25. Dvořák, 29. Durčák, 30. Durčák (Bernad), 34. Bican (Gába, Koloušek), 36. Gába (Bican), 60. Gába (Ingriš, Bican) – 6. Miller (Sekera), 50. Janeček (Bendík), 57. Slavík. Rozhodčí: Hornáček – Černý, Šperl.
Vyloučení: 4:9.
Využití: 3:1.
Vajgar: Melišík – Slavík, Pospíchal, Brož, Grochal, Koller, Širhal, Lang, Dušek, Vonduška, Bendík, Schmidt, Janeček, Miler, Körner, Skriner, Piirainen, Hudler, Sekera, Vácha, Bryol.

Průběžné pořadí po 22. kole:
1. Hradec Králové 41, 2. Kobra Praha 28, 3. Nymburk 28, 4. Kolín 27, 5. Tábor 25, 6. Písek 21, 7. Klatovy 14, 8. J. Hradec 13, 9. Velké Popovice 13, 10. Příbram 10.

I. liga dorostu:

Vajgar J. Hradec – Pelhřimov 2:2 (0:1, 2:0, 0:1) – Pelhřimovský Spartak vedl od 8. minuty. Domácí dorostenci srovnali šťastným gólem v polovině utkání a o deset minut později šli dokonce do vedení. Jenže hosté z Vysočiny nesložili zbraně a dvanáct minut před koncem zápasu vyrovnali. Vajgar do utkání nastoupil s dvěma posilami do útoku. Radek Pavlík a Tomáš Holický přišli pomoci v boji o záchranu z konkurenčního Tábora.

Branky: 26. Jindra, 36. Kos (Janda) – 8. Kret (Hanzálek), 49. Kret (Šťastný).
Rozhodčí: Měrtl – Hák, Zíka.
Vyloučení: 2:10.
Využití: 1:1.
Vajgar: Štěpka – Lašťovka, Tržil, Popelka, Brus, Baumann, Sváček, Janda, Tomšík, Jasanský, Benda, Přílepek, Jindra, Kos, Pavlík, Holický.

Vajgar J. Hradec – Nymburk 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) – Dorostenci Vajgaru měli šancí na několik zápasů, ale využili jen jedinou, a to Vojtěchem Písařem, který snižoval tři minuty před koncem zápasu na 1:2. Hra bez brankáře Jihočechům nevyšla a prohráli 1:3. Velkou překážkou domácím borcům byl nymburský brankář Martin Sejpal.

Branky: 58. Písař – 5. Zuml (Protivný, Kysela), 41. Hloušek (Mikula), 59. Mikula. Rozhodčí: Hejduk – Svoboda, Zídek.
Vyloučení: 5:7, navíc Procházka (Nym.) 10 min. OT.
Vajgar: Štěpka – Lašťovka, Tržil, Popelka, Brus, Baumann, Sváček, Janda, Tomšík, Jasanský, Benda, Přílepek, Jindra, Kos, Písař, Müller.

Průběžné pořadí po 26. kole:
1. Č. Budějovice B 44, 2. Pardubice B 34, 3. Kolín 34, 4. Benátky n. J. 30, 5. Tábor 27, 6. Nymburk 23, 7. Kobra 21, 8. Pelhřimov 17, 9. Příbram 14, 10. J. Hradec 10.

Jan Wirkner

14.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

V Dačicích vyhlásili nové grantové programy

Kino Střelnice v Jindřichově Hradci. Ilustrační snímek.

Kam ve čtvrtek za kulturou na Hradecku?

Bratři Michálkovi kralovali ve Vlkovské pískovně

Veselí nad Lužnicí – Tradiční „Veselské hodinovky“ v dálkovém plavání, jejíž 17. ročník se uskutečnil ve Vlkovské pískovně ve Veselí nad Lužnicí, se zúčastnilo 192 závodníků z 36 tuzemských oddílů.

Podloží rozhledny je v pořádku, říká radnice

Jindřichův Hradec - Vedení města popírá fámy o tom, že se děbolínská rozhledna bude zavírat.

V Rapšachu zvítězili muži i ženy z Lásenice

Rapšach – Další kolo Velké ceny Třeboňska se konalo o uplynulém víkendu v Rapšachu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".