Motor udolal v Regionálním poháru Třebíč až po samostatných nájezdech

České Budějovice – Ve svém čtvrtém duelu v Regionálním poháru vyhráli hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice nad Třebíčí 4:3 po samostatných nájezdech. V neděli hrají Jihočeši přátelský zápas v německém Deggendorfu (18.30).

28.8.2014

Josef StrakaFoto: Deník/ Jaroslav Sýbek

V domácí brance dostal tentokrát příležitost Bláha, hosté přivezli dva hokejisty, kteří v minulosti působili na jihu Čech: útočníky Buriana a Havla.

V úvodní třetině byli aktivnější hosté, ale poprvé šli do kabin spokojenější Jihočeši. V 17. min. totiž otevřel skóre dorážkou Muchovy tvrdé střely Marek. O necelé dvě minuty později  to bylo už 2:0. Nejprve obránce Semrád uhasil  hrozící požár po hrubici Nouzy a po rychlé akci na opačné straně stály za druhým gólem šikovné ruce kapitána Josefa Straky.

Pouhých devět vteřin před prvním klaksonem se přece jen dočkali také hosté z Třebíče. V přesilovce se trefil přesně k tyči Bláhovy svatyně Čuřík.

Po změně stran už bylo všechno jinak a otěže hry třímal pevně ve svých rukou Motor. Šance Kuchejdy a Marka ještě gólem neskončily, ale ve 33. min. se v přesilovce podruhé v utkání prosadil kapitán Straka a bylo to už 3:1. A to ještě Vaniš a Pašek orazítkovali konstrukci třebíčské branky.

V závěrečné třetině domácí kontrolovali svůj dvoubrankový náskok. Jenže šest minut před koncem se trefil výstavní dělovkou Jaroš a dvacet vteřin před koncem v power play dokonce vyrovnal Holec.

Prodloužení gól nepřineslo, v nájezdech rozhodl a hattrick završil Josef Straka.

Branky a nahrávky: 17. L. Marek (Mucha), 18. Straka (Nouza, Švihálek), 33. Straka (Švihálek, Vráblík), rozh. náj. Straka – 20. Čuřík, (Burian), 54. Jaroš (Králík), 60. Holec (M. Přibyl). Vyloučení 9:11 (navíc host. Dolníček 10 min.), využití 1:1. Rozhodčí: Pražák, Mertl – Kostka, Jindra. Diváci: 1542.
Motor: Bláha – Punčochář, Mucha, Vráblík, Semrád, D. Růžička, Suchánek, Parýzek – Kuchejda, Heřman, Boháč – Nouza, Straka, Švihálek – Vaniš, Přibyl, Pašek – L. Marek, Trummer, Březina. Trenéři Rosol a Bělohlav.

Sobota v Mnichu patří mysliveckým slavnostem

Mnich - Na akci najdou zábavu jak dospělí, tak i děti, které si mohou zasoutěžit

Hradečáci navštívili válečná bojiště na Ukrajině

Jindřichův Hradec - Nadšenci se vypravili po stopách první světové války.

Záchranáři zřejmě budou působit v Kyselově i nadále

Kyselov - Vypadá to, že českokrumlovští vodní záchranáři o své stanoviště na pravém břehu Lipna v Kyselově nakonec nejenže nepřijdou, ale dokonce na zbourání starého objektu získají.

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.