V. Radouň – Soběslav 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) – Domácí v první třetině dvakrát vedli, ale hosté využili obě přesilovky ke srovnání. Domácí v závěru zkusili power play, ale soupeř pečetil do prázdné klece.
Branky: 2. Průša (Kinter), 18. Kalvas (Maryška), 34. Fiedler (Koláček) – 18. Ištvánik, 20. Schejbal (Ištvánik), 24. Pánek (Šonka, Karpíšek), 43. Ištvánik (Schejbal), 60. Bruner (Hák). Vyl. 4:3, využ. 0:2. 80 diváků, sudí Brůha – Mykhaylyshyn, Jakeš. (hol)

Božetice – Tábor B 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) – V rychlém a bojovném utkání s častou střelbou byli úspěšnější hosté. Domácí snížili až v samém závěru na 2:3, ale hosté své vítězství potvrdili čtvrtým gólem.
Branky: 28. Čunát (Pauli), 57. Pauli (Špánek) – 18. Kolář (Samec), 24. Šimeček (Pospíšil, Jankovský), 36. Hubáček (Kratochvíl), 59. Tůma (Hubáček, Kolář). Vyl. 3:3, využ. 0:1, 150 diváků, rozhodčí Pexa – Prchlík, Farkač. (pv)

Humpolec – Strakonice 3:6 (0:3, 1:0, 2:3) – Hosté zahájili ve velkém stylu a už v první třetině zápas prakticky rozhodli. V závěrečném dějství vytáhli skóre až na 1:5, pak domácí korigovali.
Branky vítězů: Oranský 2, Šulčík, Binder, Velíšek, Černý. (hei)

Veselí – Radomyšl 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) – Zasloužená výhra Veselí nad lídrem tabulky.
Branky: 5. Čáp, 27. Schmied (Dušek), 48. Mikeska (Liška), 60. Čáp – 46. Stropnický (Jungbauer). Vyl. 10:5, využ. 0:0, rozhodčí Steiner – Novák, Nevšímal, 150 diváků. (kov)

Č. Krumlov – Vimperk 3:4 (0:2, 3:1, 0:1) – Hosté v polovině utkání vedli o tři góly, Slavoj sice dokázal vyrovnat, dvě minuty před koncem ale Slabý rozhodl o výhře Vimperka.
Branky: 30. Svěchota (Vodička), 32. Heidecker (Vodička, L. Fučík), 35. Matlášek (Svěchota) – 7. Vinš (Janda, Slabý), 12. Janda (Gabauer), 30. Lang (Kouba), 58. Slabý (Vinš), vyl. 5:6, přes. 1:3, 130 diváků, rozhodčí Urban – Deim, Macák. (rš)

David servis ČB – Hluboká 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) – Hosté byli po celý zápas lepší.
Branky: 17. Jiří Eliáš (Jak. Eliáš), 37. Lonsmín (Mizera), 44. Bláha (D. Mikeš) – 6. Mrázek (Fuka), 14. Hejda (Šimek), 25. a 35. Maurenc (Šíma), 57. Šimek (Šíma), rozhodčí Haškovec, 150 diváků, vyl. 7:8 (navíc host. Lenc 5 plus OK), využ. 0:0, osl. 0:1. (bať)