Radouň vysoko porazila Humpolec

Jihočeský kraj – Krajský hokejový přebor měl o víkendu na programu další zápasy.

23.11.2009

Ilustrační snímekFoto: Jaroslava Škrlová

HUMPOLEC – VELKÁ RADOUŇ 1:7 (0:2, 1:3, 0:2) – Hosté měli převahu po celý zápas, domácí se marně snažili vzdorovat.

Branky: 24. Pavel Beneš – 16. Průša (Reisner), 19. Beránek, 27. Fiedler (Picka), 27. Navrátil (Sedlačík), 39. Sedlačík (Navrátil), 46. Kolář, 49. Navrátil (Sedlačík),
vyl. 5:7,
využití 0:2,
70 diváků,
hlavní rozhodčí Haškovec.

HLUBOKÁ – STRAKONICE 5:5 (1:0, 2:1, 2:4) – Utkání slušné úrovně skončilo zaslouženou remízou.

SOBĚSLAV– DAVID SERVIS 4:2 (1:0, 3:1, 0:1) – Zasloužené vítězství domácích, kteří měli po celý zbytečně tvrdě hraný zápas mírnou převahu.

ČESKÝ KRUMLOV – VESELÍ 8:4 (1:3, 5:0, 2:1) – Domácím se nepodařila první třetina, ale zápas otočili v přesilovkách ve druhé třetině, dařilo se jim i v oslabení, kdy dali dvě branky.

23.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Již nejsou mezi námi

Stadion u Vajgaru v pondělí 1. května hosté další ročník závodů pro širokou veřejnost  s názvem Jarní atletický Jindřicháč.

Kam o víkendu za sportem a pohybem na Jindřichohradecku

František Linduška je mistrem republiky v aquatlonu

Praha – Triatlonista František Linduška z jindřichohradeckého Tri Club Vajgar se stal mistrem republiky v aquatlonu. Do Hradce mířily i další cenné kovy.

OBRAZEM: Kvůli počasí silničáři vyjíždět nemuseli

Jindřichohradecko – Přestože řidiči v pátek ráno museli také na Jindřichohradecku ze svých vozidel odmetat sníh, silničáři kvůli zimní údržbě nevyjížděli.

Házenkářské play out je tu, sokolky Písku začínají ve Veselí

Písek – Písecké interligové házenkářky si po roce zopakují účast v bojích o záchranu v nejvyšší soutěži.

Kam můžete o víkendu v okrese na fotbal

Jindřichohradecko – Fotbalové soutěže mužů pokračují o víkendu dalším kolem. Příznivci kopané však budou kvůli rozmarům počasí o některé duely ochuzeni.