Hokejový turnaj mladších dorostenců, po němž byl rozpuštěn led, vyhráli třinečtí Oceláři, obhájci z bavorského Řezna skončili třetí a domácí Vajgar si oproti loňsku polepšil ze čtvrtého na druhé místo.

J. HRADEC – REGENSBURG 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) – Úvodní tlak přinesl domácímu celku vedení, které v 6. minutě zajistil David Kohút. Němečtí obhájci trofeje hru poté vyrovnali, měli smůlu, když vícekrát trefili tyč. Přesto v 36. minutě dotáhli dvougólovou ztrátu na 2:2. V závěru zápasu, který čestným vhazováním uvedl Jan Marek starší, vyšel pořádajícímu klubu. Během čtyř minut dal tři góly a mohl se radovat ze šťastné výhry.
Branky: Kohút 2, Nikodým 2, Šergl.

J. HRADEC – KLADNO 3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1 – 1:0) – V zápase, který rozhodl o druhém místě Vajgaru, domácí celek vedl 1:0, prohrával 1:2, vyrovnal čtyři minuty před koncem, aby o zisku dvou bodů rozhodl při samostatných nájezdech.
Branky: Šergl 2, Bláha (SN).

J. HRADEC – TŘINEC 2:7 (1:1, 1:1, 0:5) – Dvě třetiny Vajgar hrál s Oceláři vyrovnanou partii. V posledním dějství však doplatil jihočeský celek na nedisciplinovanost. Tomáš Homolka byl vyloučen na 5 minut + do konce hry. V oslabeních dostal domácí tým pět gólů!
Branky: Bláha, Kubeš.

J. HRADEC – LINEC 4:1 (1:0, 3:1, 0:0) – Převaha jindřichohradecké sestavy byla zřejmá. Vítězové hráli proti Rakušanům jen to, co potřebovali, vedli 2:0, vytáhli stav na 4:1 a výsledek poté už jen kontrolovali.
Branky: Bláha, Nikodým, Kohút, Dančišin.

Ostatní: Kladno – Linec 6:1 (2:0, 3:1, 1:0), Třinec – Regensburg 9:1 (3:0, 3:1, 3:0), Linec – Třinec 1:8 (0:5, 1:1, 0:2), Kladno – Regensburg 3:4 SN (2:2, 0:1, 1:0 – 0:1), Regensburg – Linec 7:2 (0:1, 2:1, 5:0), Třinec – Kladno 9:2 (2:1, 2:1, 5:0).