Mladí Jihočeši na úvod zdolali v budějovické Pouzar aréně po zásluze Vysočinu 4:1 (góly Krcho, Pytlík, Bouška, Kolda (asist. Silný, Veselý, Pytlík, Bernat) a ve druhém klání výběr Vysočiny podlehl 1:3 Praze. Závěrečné utkání se silnou Prahou se pro Jihočechy dobře nevyvíjelo a po první třetině prohrávali 0:2, pak ale svěřenci trenérů Jaromíra Pytlíka a Jiřího Rybáka dokázali výsledek otočit a zvítězit 3:2, i když v poslední minutě utkání se museli bránit v oslabení.

Celá akce proběhla po organizační stránce na jedničku a protože Krajský úřad Jihočeského kraje věnoval věcné ceny, mohli pořadatelé vyhlašovat jak nejlepší hráče turnaje – nejlepším brankářem turnaje byl po zásluze vyhlášen Martin Altrichter z výběru Prahy, nejlepším obráncem Petr Bouška a nejlepším útočníkem Dominik Šedivý (oba z njihočeského výběru – tak v každém zápase nejlepší hráče obou soupeřů. Ceny převzali od legend československého a českobudějovického hokeje Jaroslava Pouzara a Radka Ťoupala.

Výběr jižních Čech v Pouzar aréně reprezentovali Daniel Svoboda, David Prušák, Petr Bouška, Vojtěch Doktor, Filip Novák, Vojtěch Tržil, Petr Had, Patrik Škola, Jan Stárek, Šimon Kubíček, Michal Silný, Dominik Šedivý, Matyáš Filip, Jaromír Pytlík ml., Jakub Veselý, Matěj Kolda, Tomáš Bernat, Vojtěch Krcho, Jiří Egert, Jakub Filip, Ondřej Vaculík, Aleš Řezáč, trenéry byli Jaromír Pytlík a Jiří Rybák.