I další druholigoví Jihočeši vstoupili do nového roku úspěšně: Písek doma zdolal Řisuty, naplno bodoval i Tábor v Klášterci.

J. HRADEC – ROKYCANY 3:4 po nájezdech (2:2, 1:0, 0:1 – 0:0) – Běžela teprve 5. minuta a Vajgar už vedl 1:0, jenže to nikdo netušil, že do 13. minuty padnou další tři góly. Po první třetině se soupeři rozcházeli do šaten za stavu 2:2. V polovině zápasu šli Jihočeši znovu do vedení. Autorem branky byl Šťastný. Devět minut před závěrečnou sirénou ale soupeř znovu srovnal krok. V 51. minutě vyrovnal Kocman. V prodloužení se nerozhodlo.

Branky:
5. Dvořák (Fiedler, Černý), 7. Bláha (Dvořák, Černý), 28. Šťastný (Skokan, Mikš) – 6. Pavlis (Hrubý), 13. Kocman (Bednář), 51. Kocman (Bednář, Metlička),
roz. nájezd. Kovařík,
rozhodčí: Pokorný - Svoboda, Zídek.

KLÁŠTEREC – TÁBOR 0:6 (0:4, 0:1, 0:1) – Hosté odehráli na západočeském ledě naprosto pohdovou partii. Soupeři nastříleli hned v první třetině čtyři góly a tím prakticky rozhodli o svém hladkém vítězství. Ve 26. min. táborský brankář Kučera Řezníčkovi kryl trestné střílení.

MILEVSKO – TRUTNOV 6:2 (4:1, 0:1, 2:0) – O výsledku rozhodlo prvních čtrnáct minut. Domácí začali aktivně a brzy se ujali vedení. Poté se hra spíše na polovině soupeře, tým ZVVZ hosty přehrával a po zásluze vedl 4:1, když domácí kapitán Šperger dosáhl během pěti mint čistého hattricku. Do druhé třetiny nastoupili Milevští vlažněji, hosté toho využili, byli aktivnější a snížili na rozdíl dvou branek. V závěrečné části do〜mácí žádné zdramatizování nepřipustili. Byli opět lepším týmem a dvěma góly zaslouženou výhru pečetili.

PÍSEK – ŘISUTY 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) – Domácí začali náporem a předvedli zodpovědný výkon. Přehráli bojujícího soupeře po všech stránkách. Skóre otevřel v 11. min. prudkou střelou od modré Martínek. Krátce po zahájení druhé třetiny zvýšil Míka na 2:0. Stálou převahu Jihočechů potvrdili ve 32. min. Hovora a po šest minut později Nikodém. Pátý gól přidal v závěrečném dějství Novotný. Bojující hosté se dočkali čestného úspěchu pět minut před koncem v přesilovce Hegenbartem.