Hokejisté jindřichohradeckého Vajgaru po divoké přestřelce zvítězili ve šlágru II. ligy na ledě druhého Benešova 7:6 a dvě kola před koncem základní části učinili výrazný krok k vítězství ve skupině Střed, neboť na čele tabulky už mají čtyřbodový náskok.

Do vedení šel domácí celek, který již ve 3. minutě využil přesilovku, Vajgar však poměrně rychle otočil vývoj. Skóre se dál přelévalo jako na houpačce a po dvou třetinách hosté drželi nejtěsnější náskok – 3:4.

Zlom přinesly trefy Milotinského a Maříka ve 43. a 45. min., po kterých Vajgar soupeři odskočil na třígólový rozdíl (3:6).

Benešovský tým, který byl o něco aktivnější, sice ještě dokázal střetnutí zdramatizovat, ale v 57. minutě chladnokrevně zakončil Skokan a pojistil svému celku velice cenné vítězství.

BENEŠOV - J. HRADEC 6:7 (2:2, 1:2, 3:3). Branky: 3. Jágr (Jonáš, Zeman), 19. Zeman (Jágr, Kaňka), 34. Košatka (Vacek), 47. Kaňka (Verbík R.), 50. Košatka (Vacek, David), 59. Kaňka (Zeman) – 4. Mikš (Skokan, Milotinský), 11. Skokan (Milotinský), 36. Milotinský (Bula), 39. Mařík (J. Mazanec, Hofmeister), 43. Milotinský (Tupý), 45. Mařík (J. Mazanec, Hofmeister), 57. Skokan (Mikš). Rozhodčí: Würtherle - Ondráček, Vaněk. Diváci: 250. Vyloučení: 3:9, navíc Bula a Kubeš (oba JH) 10 min. OT. Využití: 1:0.